Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 2:08 pm

Owad dalej rodzi owada. Owad nie urodzi krowy. a ewolucjonisci wierzą w podobne teorie ahahahaha. Człowiek i szympans ma podone DNA jest zgodności 98% bo stworzył je ten sam projektant Bóg. Nie ma dowodów pośrenich między człowiekiem a małpą.

''rzekł: Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona. I stało się tak. (12) Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre.''

Księga Rodzaju 1:11Nie ma ewolucji i nigdy nie było. tzw. naukowcy określają wiek skamielin na podstawie warswy ziemi a wastwę ziemi okreslają na podstawie skamielin to sie kupy nie trzyma. metody pomiaru są mocno wadliwe a nawet nie mają sensu. Według naukowców trylobity żyły przed dinozaurami czyli powinno się je znajdować w Ziemi niżej niż dionozaury a są znaleziska gdzie jest zupełnie na odwrót. Trylobity są zanjdowane wyżej niż kości dinozaurów.
Znaleziono zamarzniętego mamuta z niestrawioną rośliną w żołądku. A żeby to było mozliwe musiał nastąpić nagły gigantyczny kataklizm czyli wieki potop. Nie ma dowodów na ewolucję. Ewolucja to religia. Ja wolę wierzyć, że Bóg stworzył świat niż to, że wszystko jest z komsicznej zupy. Bóg stworzył Adama i Ewę a Ja i Ty jesteśmy ich potomkami. Dinozaury od zawsze żyły z ludźmi od Ogrodu Eden. Chrześcijanie od dawna wiedzieli, ze ziemia jest okrągła bo tak pisze w Biblii a sekta katolicka 2 razy w historii zakazywała czytania Pisma Świętego. W Bibili jest takie zdanie o takich ,,nowoczesnych'' głowach: chcieli być mądrymi a stali się głupimi.

Ewolucja to wymysł masonerii. Darwin należał do loży masońskiej. A mosoni, iluminanci, stataniści są w watykanie, ONZ, UE, a nawet niestety w Polskich partiach politycznych. Biblia mówi prawdę. Świat ma około 6000 lat a szatan za pomocą różnych ,,gremiów pseudoekspertów'' , którzy nawet skłamią dla grantu naukowego są w stanie wciskać kit ludziom w zamian za kasę. Nawet w tym temacie na forum wspomniano, że ich metody ,,naukowe'' są błędne. Mamy 15-20 metrowe węże w Amazonce, są na różnych kontynentach krokodyle, które są dinozaurami. W Afryce w Kongo są dinozaury z kolcami na grzbiecie po dziś dzień. Następna sprawa to na całym świecie znaleziono wiele szkieletów gigantów około 4 metry. Potop zmienił świat i to jest fakt. Na oceanach są ewidentne pęknięcia po wystrzeleniu wód z głębi Ziemii od tego czasu obserwuje się ruch płyt tektonicznych. Cały świat aż kipi dowodami na prawdziwość Biblii a zatem na istnienie Boga. Nawet kalendarz jest odliczany od narodzin Jezusa Chrystusa.

Masoneria(sataniści) ustala program nauczania w szkołach to co się dziwić, że ludzie opowiadają, że są pochodzą od skały Smile Ludzie od małego dali się zrobić w bambuko szatanowi. Dobrze Wam radzę dowiedzcie się co to jest ''Komitet 300'' to oni decydują na tej planecie kiedy będzie wojna, kryzys, depresja. To nie ekonomia decyduje czy cykle gospodarcze jak to wciskają media głównego ścieku. Komitet 300 to wykonawcy szatana.
Instytucja Smithsoniangate ukrywa istnienie przed potopowych ludzi olbrzymów. Dbają aby w mediach była cisza na ten temat. A w Biblia mówi, że giganci zginęli w czasie wielkiego potopu. Woda potopu przykryła drzewa kilkoma warstwami mułu ziemi, a potem stwardniało to na skałę. Biblia mówi, że woda krzepnie na kamień. Znajdywano współczesne przedmioty jako skamieliny. Np. kołowrotki od wędki w skale. Przed potopem grunt ziemi był płaski ale cała Ziemia okrągła. W skutek potopu rozdzielił się duży kontynent pangea na 7 kontynentów + antarktyda. W skutek pęknięcia Ziemi jakie są na dnie oceanów rozpoczęły się ruchy płyt tektonicznych. Między warstwami ziemi nie ma erozji !!! Według teorii ewolucji każda warstwa powstawała miliony lat. To co przez milion lat nie padał deszcz ? Smile Erozja powstaje po deszczu. Nie było ewolucji.

TEORIA HYDROPŁYT wyjaśnia pęknięcia na dnie oceanów.


____________________________


Sir Athur Keith, który napisał wstęp do książki Darwina z okazji setnej rocznicy jego urodzin 1959 roku, edycji książki wydanej w tym roku.
Arthur Keith, który wierzył w ewolucję napisał:
''Ewolucja jest nieudowodniona i nie da się jej udowodnić. Wierzymy w nią tylko dlatego, że jedyną alternatywą jest stworzenie, a to jest nie do pomyślenia''.


Więc teraz wiecie dlaczego nie trafiają do ich głów realne dowody.
___________________
Ten świat został stworzony przez inteligentnego Stwórcę i wszystko zostało stworzone w odstępie kilku dni od siebie. To jest jedyny sposób na wytłumaczenie milionów symbiotycznych relacji, które znajdujemy w naturze. Pewne rośliny wymagają określonych zwierząt, zwierzęta wymagają siebie
nawzajem. Np. żeby przenosić nasiona czy cokolwiek.
dr Kent Hovind

___________________

Ja nie wierzę w to, że 50 trylionów komórek w ludzkim ciele złożyło się przez przypadek. Przecież przeczy temu nawet rachunek prawdopodobieństwa !!! Nie ma szans z niczego powstać tak złożona kombinacja. Tylko projektant czyli Bóg mógł stworzyć człowieka.

Istnieją niezliczone ilości dowodów, że nie było ewolucji a jeden z nich to ,,młot z london''

1.Kiedy, gdzie, dlaczego i jak powstało życie z materii nieożywionej?
2.Kiedy, gdzie, dlaczego i jak życie nauczyło się rozmnażać?
3. Kiedy, gdzie, dlaczego, jak i z czego:
ewoluowały wieloryby?
ewoluowały konie morskie?
ewoluowały nietoperze?
ewoluowały oczy?
ewoluowały uszy?
4. Co ewoluowało jako pierwsze (jak i jak długo pracowało bez pozostałych)?
Układ trawienny, trawienie pożywienia, apetyt, zdolność do znajdowania i jedzenia pokarmów, soki trawienne oraz odporność organizmu na jego własne soki trawienne (żołądek, jelita itp.)?
Dążenie do rozmnażania i zdolność rozmnażania?
Płuca, powstawanie wydzieliny ochraniającej je, gardło oraz perfekcyjnie dobrana mieszanina gazów do oddychania?
DNA lub RNA przenosząca informacje DNA do części komórek?
Bielce bądź wiciowce w jelitach, które trawią celulozę?
5. Jak ewoluowała fotosynteza?
6.Jak ewoluowała myśl?
7.Czy naprawdę wierzysz, że wszystko powstało z niczego?
Odpowiedz na te pytania. Ja znam odpowiedź nie było ewolucji, Bóg stworzył naturę.

Chwała Jezusowi Chrystusowi.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 2:27 pm

Jak połączymy kreacjonizm i ewolucjonizm to będzie jeden wielki fałsz. ewolucja nie miała miejsca a stworzenie świata i wszechświata przez Boga w 6 dni miało miejsce. Siódmego dnia Bóg odpoczął. Biblia nie zostawia miejsca ewolucji.

______________

ewolucjonizm zjechany na pewnym forumOCZYWIŚCIE, ŻE EWOLUCJA TO RELIGIA

Prawdziwa nauka bazuje na dowodach. Na potwierdzenie teorii ewolucji dowodów brak.
1.Ewolucjoniści wierzą, że nic wybuchło i powstało coś :-D .Rzekomy wielki wybuch. skąd? jak? gdzie? No trzeba dużej naiwności aby wierzyć, że jednocześnie czas, materia i przestrzeń stworzyła kosmiczna zupa niewiadomego pochodzenia.
2. Kolejnym dogmatem religii ewolucji jest naiwność w formę pośrednią między czymś nieożywionym a ożywionym. NIGDY NIE ZNALEZIONO NA TO ŻADNEGO DOWODU. Kto zna jakiś dowód na coś pośredniego między rośliną a skałą ? Ja nie znam takiej pośredniej formy i nauka też nie zna.
3. Kość ''ogonowa'' jest odpowiedzialna za 9 mięśni pełniących funkcje fizjologiczne. Jeśli ewolucjoniści uważają, że to pozostałość po ogonie to niech sobie wytną tą kość ale zdrowi po tym nie będą.

Generalnie to dobrze się bawię gdy śmieję się z ewolucji ale szkoda, że satanistyczna masoneria wyprała ludziom mózgi w publicznych szkołach tym kłamstwem ewolucji. Bóg stworzył świat a Biblia jest prawdziwa. Chwała Jezusowi Chrystusowi.


Ewolucja jest nie Biblijna nie ma kompromisu między Słowem Boga a ewolucją. Alleluja!

_________________

Historia wygląda tak jak jest zapisane w Biblii a nie jak jest to uczone w szkołach publicznych z masońskim programem nauczania. Nie ma ani jednego dowodu na ewolucję. Wszystkie rzekome dowody na ewolucje nie wytrzymały próby czasu. Zawsze się okazywało, że dowody popierające Darwinizm były podrobione lub były to celowe kłamstwa. Prawdziwa nauka czyli bazowanie na dowodach udowadnia prawdziwość Biblii.

Biblia mówi o gigantach a oto szkielety gigantów:

Wielki szkielet ludzki znaleziony na pustyni Gobi w Mongolii


Olbrzymi ludzki szkielet odkopany na pustyni w Arabii Saudyjskiej


W zatoce Guanahacabibes na Kubie znaleziono szkielet człowieka o długości 3,5 m!


Szkielet giganta przedpotopowego


Odcisk stopy olbrzyma w Afryce


Czacha giganta:


INSTYTUCJA SMITHSONIANGATE ZATAJA PRAWDĘ O ISTNIENIU OLBRZYMÓW PRZED POTOPEM. ROBIĄ TO DLATEGO BO TO BURZY FARSĘ EWOLUCJI.avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 2:41 pm

Ziemia z przed Wielkiego potopu. Warstwa wody wokół planety blokowała promienie uv. Ludzie żyli około 900 lat a gady osiągały rozmiary dinozaurów.


Zgodnie z Biblią Ziemia ma około 6000 tat, wielki potop miał miejsce 4400 lat temu, około 2016 lat temu urodził się z dziewicy Jezus Chrystus. Teraz czekamy na powtórne jego przyjście. 1000 letnie królestwo Jezusa Chrystusa a potem sąd ostateczny. Zniszczenie obecnego wszechświata i Ziemi. Stworzone zostaną Nowa Ziemia i Nowe Niebo.

To zdjęcie jest prawdziwe. To są skutki wielkiego potopu.


Epoka lodowcowa miała miejsce po wielkim potopie. prążki w warstwach lodu nie odpowiadają okresom lato-zima czyli 1 rok. Prążki powstają w wyniku ciepłe-zimne powietrze a takich cykli w ciągu jednego roku jest kilka. Czyli epoka lodowcowa była około 4400 lat temu. Potop trwał maksymalnie rok czasu. Woda potopu przykryła drzewa kilkoma warstwami mułu ziemii, a potem stwardniało to na skałę to wyjaśnia pochodzenie węgla. Ropa to rozłożone organizmy biologiczne. Biblia mówi, że woda krzepnie na kamień. Znajdywano współczesne przedmioty jako skamieliny. Np. kołowrotki od wędki w skale. Przed potopem grunt ziemi był płaski ale cała Ziemia okrągła. W skutek potopu rozdzielił się duży kontynent pangea na 7 kontynentów + antarktyda. W skutek pęknięcia Ziemii jakie są na dnie oceanów rozpoczęły się ruchy płyt tektonicznych.
Był jeden wielki potop a warstwy ziemi układały się według gęstości. Wszystkie za jednym razem. Zauważcie, że między warstwami nie ma erozji !!! Według teorii ewolucji każda warstwa powstawała miliony lat. To co przez milion lat nie padał deszcz ? Smile Erozja powstaje po deszczu. Nie było ewolucji.

Jeszcze trochę o węglu: Węgiel kamienny to skała osadowa pochodzenia roślinnego, zawierająca 75−97% pierwiastka węgla. Roślinnego czyli to co było z warstwami ziemi. Potop ułożył warstwy ziemi o różnej gęstości wraz z roślinnością a z tej roślinności powstał węgiel w tych różnych warstwach.


Teoria Hydropłyt


Pęknięcia na dnie oceanów spowodowały wielki potop 4400 lat temu


Pęknięcia na dnie oceanów wyjaśnia teoria hydropłyt


Więcej o tej teorii hydropłyt:
Naukowy kreacjonizm a geologiczny zapis skamielin (wszystkie części, lektor PL)
http://www.cda.pl/video/570995f4
lub na
https://www.youtube.com/watch?v=wEzQtq3OlTs_____________________Teraz dinozaury:

Ogród Eden - raj na Ziemi


Istoty żywe się nie zjadały. Człowiek zjadł zakazany owoc z drzewa poznania dobra i zła po tym zaczęło się zło na tej planecie. Zanim człowiek zgrzeszył w Ogrodzie Eden Ludzie żyli z dinozaurami i zwierzętami oglądanymi dzisiaj. Wcześniej te istoty nie były agresywne ale to człowiek sprowadził grzech na świat i skończył się raj. Dziś zwierzęta polują na siebie a w ogrodzie Eden lwy były roślinożerne. Gdy Jezus Chrystus powróci i wprowadzi swoje 1000 letnie Królestwo na Ziemi znów Ludzie, zwierzęta i dinozaury będą żyć razem. Lwy znów będą jeść rośliny.

Kamienie z Ica - Ludzie i dinozauryKamień z Ica - Peruwiańczycy żyli razem z dinozauramiDinozaur na murach obronnych Inków w Peru


Słowo dinozaur powstało w XIX wieku. W XVIII wieku nie było takiego słowa. Dawniej na dinozaury mówiło sie smoki a jak wiadomo jest mnóstwo źródeł kronikarzy o smokach. Kronikarzy królewskich i na dworach cesarzy. Ludzie i dinozaury żyli razem i po dziś dzień tak jest z tym, że dinozaurów zostało już bardzo niewiele


Często twierdzi się, że słynne potwory z jezior to w istocie plezjozaury, które przetrwały w czeluściach niektórych jezior jak to z Loch Ness czy z jezior Alaski. To interesująca hipoteza, ale zawsze pozostaną pytania o to jak te zwierzęta się rozmnażają a jeśli przyjmiemy, że to pozostałości tego uważanego za wymarły gatunku dinozaura żyjącego w środowisku wodnym to można stwierdzić, że osobników musi być więcej niż jeden.

Bardzo ciekawa historia, która może być sklasyfikowana, jako dowód na istnienie dinozaurów w naszych czasach jest istota zwana Mokele-Mbembe. Jest to potwór afrykański, który widywany bywa w dorzeczu rzeki Kongo. Pierwsze obserwacje Mokele-Mbembe pochodzą z XVII wieku. Ta nazwa oznacza kogoś, kto stopuje przepływ rzek. Mit o wielkim gadzie przekazywały sobie w ustnych opowieściach zamieszkujące w obszarze Kongo plemiona. Są nawet opisy ataków na te istoty wykonywanych przez rdzennych mieszkańców.

Z naszego kraju to słynna historia:
Smok wawelski – legendarny smok, którego kryjówką była jaskinia zwana Smoczą Jamą u podnóża wzgórza wawelskiego w Krakowie. Smok czyli dinozaur z przełomu XII i XIII wieku był nazywany całożercą.
Skuba – legendarny pogromca smoka wawelskiego. Informacja o Skubie pojawia się jedynie w renesansowej kronice Marcina Bielskiego. Według kronikarza był szewcem, który namówił Kraka do podłożenia bestii barana wypchanego siarką. Po zjedzeniu przynęty smoka tak paliło w gardle, że wypił pół Wisły i pękł. Pomysłowy Skuba miał zostać potem obdarzony przez Kraka sowitą nagrodą. Przypominam, że kronikarze to byli oficjalni urzędnicy. Król za napisanie nie prawdy kazałby ściąć takiego kronikarza. Takie były czasy.

Zwróćcie uwagę ile miast na świecie ma w swoim herbie smoka (dinozaura) lub kraj w swoim godle.
Nazwa miasta Draguignan. Według legendy, nazwa miasta pochodzi od łacińskiej nazwy „Draco / Draconem” (dragon): czyli do smoka terroryzującego miasto.

Smok Chiński Dilong - rządził rzekami i strumieniami Jiaolong

Beowulf po przybyciu na zamek króla Duńczyków Hrodgara (Heorot) zabija pustoszącego okolicę straszliwego potwora – Grendela, a następnie pokonuje jego matkę żyjącą w podmorskiej jaskini.


O Smokach pisali Wikingowie, Chińczyczy, Peruwiańczycy, Europejczycy, Aztekowie.

Istnieje mnóstwo relacji ze spotkań z potworami morskimi czyli dinozaurami morskimi.


Kto ma odrobinę oleju w głowie to zauważy, że krokodyl to dinozaur. W Amazonce są gigantyczne węże po 15-20 metrów.

Współczesne dinozaury z Ogrodu Eden: Enyalioides binzayedi, Moloch straszliwy, Niebieski smok morski, Krokodyl, Agama kołnierzasta, Gigantyczny wąż.


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:11 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 3:09 pm

Ewolucji nie było a oto jeden z niezliczonych dowodów ,,Młot z London''


Ewolucjoniści wkręcają ludzi, że skały maja miliony lat a tutaj taki psikus Smile Jak zinterpretować to zdjęcie z młotkiem w skale, która rzekomo ma miliony lat ? Odpowiedź jest prosta skała jest młodsza od młotka. Woda krzepnie na kamień. Skamieliny nie maja milionów lat wystarczy kilka lat. Nie młotek dostosował się do skały a formująca się skała dostosowała się do młotka. No nikt chyba nie wierzy, że młotek ma miliony lat.

Potop tą skałę uformował bardzo szybko.


Wiele warstw skalnych jest zbyt zwartych i wygiętych by mogły powstawać powoli. Te góry powstały w bardzo krótkim czasie.Ta mała rzeczka nie stworzyła wielkiego kanionu. Potop zrobił to w kilka minut.


Ewidentny wał. Jak coś co powstało kilkadziesiąt lat temu może mieć 8,5 miliona lat ? Mają złe metody badawcze.


Kolejny przykład nieudolności. Nie wiedzą, która rzecz jest starsza skamielina czy warstwa ziemi ale jedną rzecz datują na podstawie drugiej.


Taka prawda. Pewien Amerykanin dr Kent Hovind daje 1 mln $ nagrody za jeden prawdziwy dowód na ewolucję.


W 2016 roku na świecie żyje 7,3 miliarda ludzi


Długość życia po wielkim potopie zmniejszyła się, ponieważ nie było już warstwy ochronnej z wody wokół planety, która blokowała promienie UV. Promienie UV przyspieszają starzenie się a gady już powszechnie nie osiągają rozmiarów dinozaurów ( w Amazonce są wyjątki).


Znaczenie imion Biblijnych


Bóg stworzył naturę.


Bóg ośmieszył teorię ewolucji zanim powstała. Wenus i Uran kręcą się w prawo a pozostałe planety w lewo.

Bóg dokonał kompletnego i pełnego aktu stworzenia. Adam był dorosłym człowiekiem, drzewa owocowały. Gwiazdy były już widoczne pierwszego dnia.
Nikt nie udowodnił, że prędkość światła jest stała. Stwierdzono jedynie, że średnia prędkość światła to 300 000 000 m/s. Przeprowadzano eksperymenty gdzie spowalniano prędkość światła schładzając je a nawet zatrzymywano do zera (zatrzymano światło) bez utraty energii !!! Z kolei inne eksperymenty dowiodły, że można przyspieszyć prędkość światła nawet trzystukrotnie !!! Więc skoro nie udowodniono, że prędkość światła jest stała to dlaczego odległość do gwiazd miałaby mieć cokolwiek wspólnego z wiekiem wszechświata ?

Istnieją muzea opowiadające prawdę jak powstał świat. Kreacjonizm to stworzenie świata przez Boga.

http://creationsd.org/

Nauczyciele jak małpy mówiące o ewolucji


Religie kontrolujące masonerię czyli sataniści wprowadzili do szkół kłamstwo ewolucji aby zachwiać wiarą ludzi w Jezusa. Dowody potwierdzają Słowo Boże w Biblii. Nie daj sobą manipulować przez ,,autorytety''. Na ewolucję nie ma żadnego dowodu i nie będzie.
Religie przygotowują grunt antychrystowi pod zwiedzenie ludzkości.

Idź prosto do Boga a nie do kłamstwa religii i masonerii. Biblia jest dosłownie prawdziwa.
____________________


Sekta rzymsko-katolicka celowo zmieniła przykazania w katechizmach różnią się nawet od tych w Biblii Tysiąclecia.

Biblia Gdańska jest najbardziej zbliżona do oryginalnego tekstu.
10 przykazań z Biblii Gdańskiej.

I
Jam jest Pan, Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi Egipskiej, z domu niewoli.

II
Nie będziesz miał bogów innych przede mną. Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa tych rzeczy, które są na niebie wzgórę, i które na ziemi nisko, i które w wodach pod ziemią; Nie będziesz się im kłaniał, ani ich chwalił: bom Ja Pan, Bóg twój, Bóg zawisny w miłości, nawiedzający nieprawość ojców nad syny do trzeciego i do czwartego pokolenia tych, którzy mię nienawidzą; A czyniący miłosierdzie nad tysiącami tych, którzy mię miłują, i strzegą przykazań moich.

III
Nie bierz imienia Pana, Boga twego, na daremno: bo się będzie mścił Pan nad tym, który imię jego na daremno bierze.

IV
Przestrzegaj dnia sobotniego, abyś go święcił, jakoć rozkazał Pan, Bóg twój. Przez sześć dni będziesz robił, i wykonasz wszelaką robotę twoję; Ale dnia siódmego jest odpocznienie Pana, Boga twego; nie czyń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, i sługa twój, i służebnica twoja, i wół twój, i osieł twój, i każde bydlę twoje, i gość twój, który jest w bramach twoich, aby odpoczynął sługa twój, i służebnica twoja, jako i ty. A pamiętaj, żeś był niewolnikiem w ziemi Egipskiej, i wywiódł cię Pan, Bóg twój, stamtąd ręką możną, i ramieniem wyciągnionem; przetoż ci przykazał Pan, Bóg twój, abyś obchodził dzień sobotni.

V
Czcij ojca twego i matkę twoję, jakoć przykazał Pan, Bóg twój, aby przedłużone były dni twoje, i żebyć się dobrze działo na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.

VI
Nie będziesz zabijał.

VII
Nie będziesz cudzołożył.

VIII
Nie będziesz kradł.

IX
Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu świadectwa fałszywego.

X
Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani będziesz pożądał domu bliźniego twego, roli jego, i sługi jego, i służebnicy jego, wołu jego, i osła jego, i wszystkich rzeczy, które są bliźniego twego.


Dekalog Biblijny, sprawdź
(Księga Wyjścia 20:1-26, Biblia Gdańska)


Porównajcie przykazania z Biblii i katechizmu. Tylko w Biblii jest słowo Boże.


Jestem zwykłym Chrześcijaninem. Nie należę do żadnej organizacji religijnej. Wiara w Jezusa Chrystusa to wiara a nie religia. Religia to sekciarski biznes.

Jezus Chrystus założył swój Kościół czyli Chrześcijaństwo w I wieku n.e. Natomiast sektę rzymsko-katolicką założył cezar Rzymu w III po Chrystusie. Jezus nie powołał papieża ani biskupów. W Biblii nic nie pisze o katolicyźmie a o Chrześcijaństwie pisze. Katolicyzm jest sektą ponieważ wydaje katechizmy ze zmienionymi 10 przykazaniami i wiele innych przekrętów. No jak wódz sekty katolickiej papież Franciszek mówił, że dzwonił do Jezusa na komórkę i że Biblia kłamie oraz, że planuje powołać globalną religię w połączeniu z islamem to łatwo wywnioskować, że służy on szatanowi.


______________________


OBOWIĄZKOWY FILM DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. Ewolucja jest definitywnie obalona.
Dr. Robert Gentry - Młody wiek ziemi (PL lektor)
https://www.youtube.com/watch?v=ym6POKL7020
Argumenty za Młodym wiekiem Ziemi:

Obroty ziemi.
Obroty ziemi spadają o ok. jedną tysięczną sekundy na dzień. Biorąc pod uwagę tę daną, miliardy lat temu ziemia wirowałaby tak szybko, że siła odśrodkowa spowodowałaby jej rozpad. Obroty ziemi stopniowo zmniejszają się i pokazują, że ziemia nie może mieć więcej niż kilka tysięcy lat.

Pył kosmiczny na księżycu.
Pył kosmiczny gromadzi się na powierzchni księżyca w tempie ok. jednego cala na każde 10 tysięcy lat. Astronauci znaleźli średnio pół cala, właśnie tyle ile spodziewałbyś się znaleźć w po upływie 6 tysięcy lat.

Zawartość helu w atmosferze.
Zawartość helu w atmosferze oznacza że maksymalny wiek wynosi nie więcej niż 10 tysięcy lat. Ilość izotopu węgla C14 w atmosferze mogłoby zostać wytworzona zaledwie w kilka tysięcy lat.

Pole magnetyczne ziemi.
Pole magnetyczne ziemi słabnie. Biorąc pod uwagę tempo tego słabnięcia, żadne takie pole nie istniałoby gdyby ziemia była tak stara jak wierzą ewolucjoniści. Zmierzone tempo słabnięcia pola magnetycznego ziemi oznacza że życie byłoby niemożliwym na ziemi wcześniej niż przed 20 tysiącami lat (w związku z ciepłem które byłoby generowane).
Przebiegunowanie Ziemi to ściema o czym doskonale wiedzą w wojsku bo nie mogą pozwolić sobie na błędy.

Efekty halo polonu.
Dr. Robert Gentry dokonuje zadziwiającego odkrycia!!! Efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit powstał jako ciało stałe w czasie krótszym niż 3 minuty. To co jest interesujące to, to że izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty!! Jeżeli więc znajdujemy promieniotwórcze halo polony 218 w jakiejkolwiek próbce granitu, ten granit musiał powstać w czasie krótszym niż 21 minut!!
A teraz jeszcze bardziej interesująca rzecz!! Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!! To również oznacza, że aby granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda!
To daje nam tylko JEDEN wniosek, że kiedy Biblia mówi że Jezus powiedział i wszechświat powstał (ex-nihilo oznacza z niczego), to Biblia mówi prawdę! Promieniotwórcze halo w granitach daje nam niezbity fizyczny dowód tego.
(Gen 1:1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.
(Heb 11:3) …światy powstały przez słowo Boże.

Planety tracą ciepło.
Planety tracą ciepło. Jeśli byłyby uformowane miliony lat temu, nie posiadałyby żadnego wewnętrznego ciepła uwzględniając aktualne tempo utraty ciepła. Jeśli filiżanka gorącej kawy byłaby pozostawiona przez 400 lat, nie miałaby żadnego wewnętrznego ciepła.

Saturn traci swoje pierścienie.
Planeta Saturn traci swoje pierścienie. One powoli się oddalają. Gdyby planeta miała miliony lat, materiał zawarty w pierścieniach rozproszyłby się dawno temu.

Najstarsze żyjące rośliny.
Najstarsze żyjące rośliny, sosna szczeciniasto-szyszkowa?? i rafy koralowe mają około 4500 lat. Jeśli ziemia istniałaby miliony lat, dlaczego nie ma starszych żyjących roślin.


DOWODY NA TO, ŻE SYSTEM SŁONECZNY ZIEMI ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY PRZEZ BOGA
Dowody na to że system słoneczny ziemi został zaprojektowany przez Boga o wiele bardziej przeważają nad jakąkolwiek możliwością że powstał on zupełnie przez przypadek. Rozważymy teraz kilka cech systemu słonecznego ziemi, które jak widzimy zostały specyficznie i bardzo starannie zaprojektowane dla unikalnego celu utrzymania życia:

Ziemia znajduje się w odpowiedniej odległości.
Ziemia znajduje się w odpowiedniej odległości od słońca tak że otrzymujemy dokładnie taką ilość ciepła która jest odpowiednia aby podtrzymać życie. Inne planety układu słonecznego są albo zbyt blisko słońca (zbyt gorąco) lub zbyt daleko (zbyt zimno) aby utrzymać życie.

Obroty ziemi.
Jakakolwiek znaczna zmiana w szybkości wirowania ziemi sprawiłaby że życie byłoby niemożliwe. Na przykład, jeżeli ziemia wirowałaby z szybkością jednej dziesiątej obecnej szybkości, całe życie roślinne byłoby albo spalone jak chipsy w ciągu dnia lub zamrożone w nocy.

Grubość skorupy ziemskiej.
Grubość skorupy ziemskiej i głębokość oceanów wydają się być dokładnie zaprojektowane. Zwiększenie grubości lub głębokości o tylko kilka stóp zmieniłoby tak drastycznie absorpcję wolnego tlenu i dwutlenku węgla że życie roślinne i zwierzęce nie mogłoby istnieć.

Odchylenie osi ziemskiej wynosi 23,5 stopnia.
Odchylenie osi ziemskiej wynosi 23,5 stopnia od pionu/prostopadłej do płaszczyzny jej orbity. To odchylanie się, połączone z ziemskim obrotem wokół słońca, powoduje nasze pory roku, które są absolutnie niezbędne dla wytwarzania zasobów żywnościowych.

Doskonała fizyczna wielkość i masa.
Ziemia ma doskonałą fizyczną wielkość i masę aby utrzymywać życie, zapewniając delikatną równowagę pomiędzy siłą grawitacji (istotną dla zatrzymywania wody w atmosferze) a ciśnieniem atmosferycznym.

Azot i tlen.
Dwa główne składniki ziemskiej atmosfery to azot (78%) i tlen (20%). Ten delikatna i krytyczna proporcja jest istotna dla wszystkich form życia.

Woda.
Ziemia jest wyjątkowa błogosławiona obfitą ilością wody, która jest kluczową życiową substancją w związku z jej niezwykłymi i niezbędnymi właściwościami fizycznymi.
Z pewnością, uczciwy i obiektywny obserwator nie ma innego wyjścia jak tylko dojść do wniosku, że system słoneczny ziemi został starannie i inteligentnie zaprojektowany przez Boga dla człowieka. Taj jak to jest napisane:

„Niebiosa są niebiosami Pana, ale ziemię dał synom ludzkim”
(PS. 115:16)


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 3:56 pm

Dobór naturalny to nie ewolucja bo z jednego rodzaju nie powstaje inny rodzaj istoty żywej. Np. psy i wilki to ten sam rodzaj zwierzęcia, nie powstanie z psa np. Sarna.

Jest pewna rodzina królewska ( Nie pamiętam kraju chyba Szkocja), która ma takie prawo rodzinne, ze mogą się żenić tylko z członkami rodziny (to jest chore ale to prawda). Po kilku pokoleniach zaczęli bardzo różnić się rysami twarzy od wszystkich innych ludzi. Nie można ich pomylić z nikim innym. Czyli w małych grupach odizolowanych pewne cechy mogą się uwypuklić ale nie mogą się zmienić z tego powodu w inny gatunek to oni nadal są ludźmi. Podobna sytuacja jest w Afryce gdzie od kilku pokoleń rodzina żeni się wewnątrz własnej rodziny i wszyscy członkowie tej rodziny mają tylko 3 palce u nogi. Analogicznie do Murzynów czy Skośnookich wniosek nasuwa się sam że bardziej opaleni żenili się ze sobą aż ta cecha stała się stała ale to nadal są ludzie.

Nie przypomina to ewolucji bo ewolucja to przejście jednego gatunku w drugi gatunek a oni ciągle są ludźmi. Nie stali się nadludźmi ani podludźmi. To ciągle są ludzie.

Dobór naturalny istnieje i jest to tylko kontrola jakości już istniejących gatunków. Chore osobniki są eliminowane ale nie pojawiają się nowe gatunki. Obserwujemy jedynie wymieranie gatunków.


____________________________Aby już do reszty zjechać kłamstwo satanistów czyli kłamstwo ewolucji sięgnijmy do praw fizyki:

Drugie prawo termodynamiki mówi , że masa-energia mogą być przemienione tylko w jednym kierunku, to znaczy ze stanu użytecznego w bezużyteczny, z dostępnego w niedostępny, z uporządkowanego w nieuporządkowany. Prawo entropii mówi nam, że wszystko we wszechświecie (gwiazdy, gorąca herbata, nasza cywilizacja, porządek w pokoju czy ludzkie życie) ma początek w określonej strukturze czy wartości, która następnie nieuchronnie zmierza w kierunku chaosu i rozpadu. Porządek i ład zawsze wymagają energii, która podczas zamiany w pracę zostaje bezpowrotnie tracona (choć nie znika nigdy) i rozprasza się. Zatem wszystko ostatecznie zmierza do stanu nieuporządkowania, chaosu, który zdaje się być stanem ostatecznej równowagi czy, jak mawiają fizycy, śmierci cieplnej. Jeśli więc staramy się utrzymać gdzieś wyspy ładu i porządku, to zawsze wymaga to energii, która następnie w formie rozproszonej powiększa nieład w otaczającym środowisku.

Czyli cofając czas był maksymalny kompletny porządek czyli kreacja przez Inteligentnego Stwórcę i wszystko się rozpada ludzie mają ograniczony czas na nawrócenie się.


______________Mutacja to wyłącznie strata informacji. Mutacje nie tworzą nowych informacji genetycznych.

Owady, z dodatkowymi skrzydłami to również negatywne mutacje bo te owady z dodatkowymi skrzydłami nie latają a to jest strata a nie zysk.

Mutacja to wyłącznie strata informacji. Mutacje nie tworzą nowych informacji genetycznych.

Nie ma nowych zdrowych rodzajów ani roślin ani zwierząt ani ludzi. Najgorsze jest to, że płaci się podatki na nauczanie kłamstwa ewolucji w szkołach publicznych.


________________Żebropławy mają zupełnie unikalny system nerwowy. Co więcej nie znaleziono innych stworzeń na Ziemi, które posiadałyby zbliżoną budowę układu nerwowego. Gatunki zostały stworzonego według rodzaju przez Boga a nie według ewolucji, której nie było.
https://www.youtube.com/watch?v=8L5HXgJFIqw________________Węgiel w ziemi pochodzi z wielkiego potopu gdy woda zalała rośliny. Kolejne warstwy mułu pokryły roślinność gdy znalazły się wystarczająco głęboko pod wpływem temperatury i ciśnienia rośliny zmieniały się w węgiel. Kopalnia węgla i elektrownia do wydobywania węgla zużywa energię elektryczną. Po uzyskaniu z węgla prądu trafia on np. do Twojego urządzenia z którego czytasz ten tekst. Ta energia nie jest już odzyskana. Może ta energia co najwyżej zamienić się na ciepło zasilając urządzenie. Energia użyteczna po użyciu jest bezużyteczna. Potrzeba ciągle nowej energii aby dalej zasilać ten sam proces._____________Bóg jest duchem. Gdy człowiek się rodzi to Bóg go obdarza duchem, więc bardziej należy patrzeć na aspekt duchowy niż biologiczny.


(5) Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię, nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię, prorokiem dla narodów ustanowiłem cię.
(Księga Jeremiasza 1:5, Biblia Tysiąclecia)


(1) Wyrok. Słowo Pana o Izraelu. Wyrocznia Pana, który rozpostarł niebiosa i założył fundamenty ziemi, i ducha tchnął we wnętrze człowieka.
(Księga Zachariasza 12:1 Biblia Tysiąclecia)

Na 100% tych fragmentów w Biblii jest więcej.

__________


Antychryst podczas wielkiego zwiedzenia ludzkości będzie czynił różne cuda aby oszukać ludzi, więc nawet jeśli byłby gdzieś gadający kamień np. ten islamski kamień w mekce to wiedzcie, że to będą demoniczne cuda niepochodzące od Jezusa Chrystusa. Mówiący kamień można uzyskać tworząc np. robota kamień. Taki transformers.


___________________
Jeszcze o wszechświecie:

Bóg ośmieszył teorię ewolucji zanim powstała. Wenus i Uran kręcą się w prawo a pozostałe planety w lewo.

Bóg dokonał kompletnego i pełnego aktu stworzenia. Adam był dorosłym człowiekiem, drzewa owocowały. Gwiazdy były już widoczne pierwszego dnia.
Nikt nie udowodnił, że prędkość światła jest stała. Stwierdzono jedynie, że średnia prędkość światła to 300 000 000 m/s. Przeprowadzano eksperymenty gdzie spowalniano prędkość światła schładzając je a nawet zatrzymywano do zera (zatrzymano światło) bez utraty energii !!! Z kolei inne eksperymenty dowiodły, że można przyspieszyć prędkość światła nawet trzystukrotnie !!! Więc skoro nie udowodniono, że prędkość światła jest stała to dlaczego odległość do gwiazd miałaby mieć cokolwiek wspólnego z wiekiem wszechświata ?


(1) Wyrok. Słowo Pana o Izraelu. Wyrocznia Pana, który rozpostarł niebiosa i założył fundamenty ziemi, i ducha tchnął we wnętrze człowieka.
(Księga Zachariasza 12:1 Biblia Tysiąclecia)

Rozpostarł niebiosa czyli rozciągnął wszechświat od Ziemi we wszystkie strony. Gwiazdy były blisko Ziemi.

(1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. (2) Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami. (3) Wtedy Bóg rzekł: Niechaj się stanie światłość! I stała się światłość. (4) Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. (5) I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień pierwszy. (6) A potem Bóg rzekł: Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich! (7) Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, (Cool Bóg nazwał to sklepienie niebem. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi. (9) A potem Bóg rzekł: Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha! A gdy tak się stało, (10) Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem. Bóg widząc, że były dobre, (11) rzekł: Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona. I stało się tak. (12) Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre. (13) I tak upłynął wieczór i poranek - dzień trzeci. (14) A potem Bóg rzekł: Niechaj powstaną ciała niebieskie, świecące na sklepieniu nieba, aby oddzielały dzień od nocy, aby wyznaczały pory roku, dni i lata; (15) aby były ciałami jaśniejącymi na sklepieniu nieba i aby świeciły nad ziemią. I stało się tak. (16) Bóg uczynił dwa duże ciała jaśniejące: większe, aby rządziło dniem, i mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. (17) I umieścił je Bóg na sklepieniu nieba, aby świeciły nad ziemią; (18) aby rządziły dniem i nocą i oddzielały światłość od ciemności. A widział Bóg, że były dobre. (19) I tak upłynął wieczór i poranek - dzień czwarty.

(Księga Rodzaju 1:1-19 Biblia Tysiąclecia)

Czyli pierwszego dnia Bóg stworzył Niebo i Ziemię a dopiero czwartego dnia stworzył gwiazdy. Gwiazdy zostały oddalone od Ziemi bo czwartego dnia były blisko Ziemi. Poprzedni fragment Biblii przytoczony wyżej mówi, że Pan rozpostarł niebiosa czyli oddalił gwiazdy od Ziemi to dlatego widzimy światło bardzo odległych gwiazd.

Biblia to Słowo Boga, które należy traktować dosłownie bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ma elastyczności. Biblia to podstawa wiary a nie jakieś zmiany tego czy inne fałszywe dogmaty.


Gwiazdy nie pochodzą z kosmicznej zupy, która rzekomo wzięła się z nikąd. No jakby dostarczono składniki do wielkiego wybuchu ? Bo wielki wybuch to nic innego jak przekręcona prawda z Biblii.

Są różne naciągane teorie. Są nawet wymysły o pół ewolucji. Trzeba jasno określić jak jest. NIE MA EWOLUCJI I NIGDY NIE BYŁO TO BÓG STWORZYŁ NATURĘ

___________


Bóg nie stworzył mechanizmu ewolucji. Dobór naturalny to nie ewolucja. Wcześniej na tej stronie tego tematu opisałem warunki panujące na Ziemi przed wielkim potopem. Gady osiągały rozmiary dinozaurów a dziś są inne warunki bo nie ma warstwy wody wokół naszej planety więc, promieniowanie UV nie jest całkowicie blokowane i gady już nie rosną kilkaset lat a kilkadziesiąt lat.. Są dowody na to że fundamenty świata zostały stworzone w sekundę. Biblia jest dosłownie prawdziwa.


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 4:16 pm

Zazwyczaj autorytety oszukują ludzi dla sławy, kasy i nagród.

Przykład autorytetu, który fałszował dowody na ewolucję !!!


a tutaj kolejne:
Człowiek z Piltdown
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek_z_Piltdown

______________________


Ja w 2015 roku temu nie wierzyłem, że Ziemia ma 6000 lat. Śmiałem się z tego ale dowody przechyliły szalę na korzyść Biblii. Większość się myli bo taki jest program ogłupiania w szkole. Mrówka, wieloryb i Człowiek są z jednego przodka takie Sci-Fiction powinno być w komiksach a nie w edukacji. Ewolucja to kłamstwo, które ma uzasadnić cel religijno-polityczny satanistów a nie nauka.

Dowody naukowe potwierdzają powstanie świata zgodnie z opisem Biblii. Wychodzę z założenia, ze Biblię omawia się w odniesieniu do realnej sytuacji a nie tylko takie puste frazesy._______________


Zgodnie z zasadą Brzytwy Ockhama należy przyjąć, że jest to w głównej mierze książka historyczna. Tak wynika z samej Biblii. Mity, baśnie i legendy zaczynają się od "Dawno, dawno temu za siedmioma górami, za siedmioma lasami", a nie od: "W piętnastym roku panowania cesarza Tyberiusza, gdy namiestnikiem Judei był Poncjusz Piłat, tetrarchą galilejskim Herod, tetrarchą iturejskim i trachonickim Filip, brat jego, a tetrarchą abileńskim Lizaniasz (Łuk 3:1)". Skonfrontowanie Biblii z ustalonymi faktami historycznymi potwierdza, że to zgodny z prawdą opis miejsc, osób i wydarzeń historycznych. Archeologia również Biblię potwierdza.
_________________________________________________________________

Przygody Darwina


_________________________________________
Ten Człowiek na kostce rubika w prosty sposób wyjaśnia, że ewolucja jest nie realna. Dodam, że składniki na mutacje też musiałby wiedzieć co robić gdyby ewolucja była prawdziwa ale nie jest. A poza tym mutacja to strata informacji a nie zysk.
https://www.youtube.com/watch?v=kyvE0IT2iFA


_________________________


Co do masonerii i innych sprawach piszę o tym bo ludzie są przesyceni ich kłamstwami nawet nie zdając sobie z tego sprawy Gdy zacząłem wątpić w ewolucję sprawdziłem kim jest twórca tej teorii. Następnie dowiedziałem się, że był członkiem loży masońskiej, więc sprawdziłem co to jest. Gdy dowiedziałem się jakie mają cele i że kontrolują wszystkie większe koncerny świata i armie oraz edukację publiczną to piszę o tym.

Prawie każdy będzie mówił, że to antychryst jest Jezusem. To jest zastawiona pułapka na ludzi przez system.

Politycy i gwiazdy rozrywki oraz ,,duchowi'' są w większości pracownikami szatana świadomie lub nieświadomie. Ci ludzie na co dzień wysyłają przekaz do miliardów ludzi na Świecie. Czy naprawdę im ufasz ?


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 4:49 pm

Ja przez bardzo krótki czas byłem ateistą potem uważałem się za agnostyka (coś blisko deizmu, chyba) a potem zrozumiałem, że to był odwyk po katolicyźmie. Teraz nie należę do żadnej organizacji religijnej. Wierzę tylko w Biblię, która jest potwierdzona naukowo.

Świat został stworzony. Polecam tą publikację a w szczególności od strony 19 (pomijając to kim był Gregor Mendel)
http://www.inteligentny-p...sc_niezgody.pdf

NIE MA MAŁP ZMIENIAJĄCYCH SIĘ W CZŁOWIEKA ANI NIE MA LUDZI ZMIENIAJĄCYCH SIĘ W JAKĄŚ WYŻSZĄ FORMĘ


__________________


Wizualizacja wielkiego potopu


Animacja wielkiego potopu
https://www.youtube.com/watch?v=6FtIAlglUwM


Ogromna ilość skamielin powstałych w czasie wielkiego potopu, które są znajdywane na całym świecie. Wielki potop był około 4400 lat temu.

Skamielina ryby jedzącej drugą rybę zasypana mułem w wodzie.


Woda krzepnie na kamień. Gdy woda ma kontakt przez kilka lat z umarłym organizmem biologicznym to robi się z tego skamielina. Był przypadek gdzie przez grób zaczęła przepływać woda po kilku latach wyciągnięto skamieniałe zwłoki człowieka. Skały nie tworzą się przez miliony lat ale w kilka lat.


________________Woda to związek chemiczny składający się z dwóch atomów wodoru i jednego atomu tlenu, o wzorze sumarycznym H2O. Masa atomowa wody wynosi 18 u. Ze względu na konfigurację elektronową tlenu, woda nie ma geometrii liniowej, jej cząsteczka jest zgięta pod kątem 104°. Dzięki temu cząsteczka wody jest trwale spolaryzowana: tlen, jako bardziej elektroujemny, gromadzi ładunek ujemny, a wodory dodatni. Polarność cząsteczek wody umożliwia jej tworzenie zarówno w roztworze, jak i stanie stałym, tworzenie sieci spolaryzowanych wiązań, zwanych wiązaniami wodorowymi. Wiązania te są odpowiedzialne za wszystkie właściwości fizyczne, oraz wiele właściwości chemicznych wody. Jest to najważniejsza substancja na Ziemi, niezbędna do istnienia jakiejkolwiek formy życia.

Woda jest substancją bezbarwną, bez smaku i zapachu. W warunkach normalnych jest cieczą, która przy ciśnieniu atmosferycznym krzepnie w temperaturze 0°C a wrze w temperaturze 100°C. Woda jest jedną z nielicznych substancji, które wykazują w pewnym zakresie odwrotną rozszerzalność cieplną: podczas krzepnięcia w temperaturze 4 - 0°C woda, zamiast, tak jak inne substancje, zmniejszać swojej objętości, rozszerza ją. Zmiana objętości podczas krzepnięcia wody dochodzi do 10%, a więc jest bardzo duża. Proces ten łatwo można zaobserwować wkładając do zamrażalnika szczelnie wypełnioną wodą butelkę. W wyniku zwiększania swojej objętości podczas zamarzania, woda rozrywa butelkę. Podobny proces jest przyczyną kruszenia się skał i powstawania gleb. Także dzięki tej właściwości w zimie zbiorniki wodne nie zamarzają na całej objętości, a jedynie powierzchniowo. Ponieważ lód ma mniejszą gęstość niż woda, utrzymuje się on na powierzchni (około 90% lodu zanurzone jest pod powierzchnią wody, a 10% wystaje ponad nią). Dlatego właśnie kra lodowa pływa po powierzchni, a nie tonie.

Zawartość składników mineralnych w wodzie określa się, podając jej twardość. Zależnie od zastosowań przemysłowych, twardość wody musi być odpowiednia, aby spełniła ustalone normy. Na przykład wody, które poddawane są działaniu wysokich temperatur (wody zasilające kotły), muszą być całkowicie pozbawione soli mineralnych, zwłaszcza węglanu wapnia, który powoduje osadzanie się tzw. kamienia i zatykanie rur, co może doprowadzić do wybuchu. Ponadto kamień ma bardzo małe przewodnictwo cieplne, więc ścianki rur pokryte kamieniem bardzo słabo oddają ciepło. Wysokie wymagania stawia się także wodzie używanej we włókiennictwie (brak soli metali ciężkich), a zwłaszcza wodzie pitnej.

Twardość wody to współczynnik określający zawartość w wodzie rozpuszczonych związków wapnia, magnezu, żelaza i krzemu. Jest to skala stopniowa - jeden stopień francuski oznacza 1 g węglanu wapnia w 100 litrach wody. Zależnie od tego, jakie związki bierzemy pod uwagę określając twardość, rozróżniamy:

Twardość węglanową - zawartość węglanu wapnia (Ca(HCO3)2) oraz węglanu magnezu (Mg(HCO3)2). Sole te wytrącają się na przykład po zagotowaniu wody:

Ca(HCO3)2 ® CaCO3 + H2O + CO2

Twardość niewęglanową - zawartość w wodzie innych soli wapnia, magnezu oraz innych minerałów, na przykład CaSO4, MgSO4, CaCl2, MgCl2
Twardość całkowitą - sumę zawartości węglanów i innych soli mineralnych

Woda jest najpowszechniejszym związkiem chemicznym na naszej planecie - jej ilość szacuje się na 2,2´1018 ton. Oznacza to, iż jeśli każda tona wody byłaby wielkości główki od szpilki, to można by było nią wybrukować drogę od Ziemi do Księżyca o szerokości 10 km! Trudno sobie wyobrazić tak olbrzymią ilość wody patrząc na mapę. Ze względu na to, że wody w przyrodzie jest tak dużo, oraz że występuje ona praktycznie wszędzie: w morzach, oceanach, w lodowcach, w glebie, w atmosferze, w organizmach żywych itd., znajduje się ona w pewnym stanie dynamicznej równowago. Zachodzące przemiany oraz procesy nie powodują zachwiania tej równowagi na tyle, aby w jakimkolwiek środowisku nagle zaczęło brakować wody. Najważniejszym procesem, któremu podlega woda, jest parowanie pod wpływem światła słonecznego. Z olbrzymich powierzchni mórz i oceanów dostaje się do atmosfery bardzo dużo wody, jednak jednorazowo jest jej jedynie tyle, że starczyłoby zaledwie na 10 dni deszczu. Woda w atmosferze, w sprzyjających warunkach (duża wilgotność), skrapla się i grupuje, tworząc chmury. Chmury mają możliwość przemieszczania się z wiatrem na bardzo duże odległości, dzięki czemu woda znad oceanów może przedostać się nad kontynenty i opadać tam w postaci deszczu czy śniegu.


w związku z tym


Na fosylizację szczątków organicznych wystarczy czasami zaledwie kilka tygodni a nawet godzin. Przykładem potwierdzającym jest but kowbojski z częścią skamieniałej nogi ludzkiej znaleziony około 1980 roku przez pracownika spółki naftowej w zachodnim Teksasie niedaleko miasteczka Iraan. Okazało się, że but został wyprodukowany przez firmę M. L. Leddy z San Angelo w Teksasie, która rozpoczęła działalność w 1936 roku. Ten akurat rodzaj buta produkowano we wczesnych latach 50-tych XX wieku. Tak więc całkowita fosylizacja fragmentu nogi ludzkiej zajęła nie więcej niż 30 lat.
Kolejnym argumentem przemawiającym na rzecz szybkiego procesu fosylizacji jest skamieniałe serce dinozaura.
________________________________Nie zapominajmy o wcześniej przytoczonym tutaj w temacie młocie z ,,london''


Skamieniały Mechanizm z Antykithiry

Mechanizm z Antykithiry, bardzo skomplikowany mechaniczny przyrząd, datowany na 150-100 p.n.e, służący prawdopodobnie do symulacji ruchów ciał niebieskich. Mechanizm składa się z kół zębatych poruszanych korbą. Pokazuje ruch Księżyca, Słońca, znanych wtedy pięciu planet, oraz fazy księżyca.
Mimo zniszczeń, udało się odtworzyć jego działanie, jak i napisy na wszystkich częściach urządzenia. Stworzono również współczesny, działający egzemplarz tego urządzenia. Nie jest to coś kompletnie niezgodnego z naszą wiedzą na temat możliwości technicznych starożytnych Greków. Wiemy, że potrafili tworzyć precyzyjne mechanizmy, i nie jest niczym dziwnym że tak delikatne konstrukcje najczęściej nie dotrwały do naszych czasów.
Podejrzewa się że autorem urządzenia jest Posejdonios z Rodos, o którym Cyceron pisał że ,,zbudował urządzenie pokazujące ruch Słońca, Księżyca i planet'';.

tutaj jest wykonana rekonstrukcja z brązu
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizm_z_Antykithiry

Przedmioty z tamtego okresu były zazwyczaj z drewna i metalu.

Jak skamieniał mechanizm z Antykithiry ? odpowiedź jest prosta


Każdy słyszał o odkamieniaczu do pralki.

Wpisując w google ,,odkamieniacz do kranu'' wyskoczyło coś takiego:
http://polki.pl/dom_wnetrza_artykul,10020592.html

Kamień formuje się na metalu.

Korozja rur w przypadku kamienia kotłowego dlaczego tak się dzieje:


Korozja to właśnie skamienienie.

SKAMIELINY POWSTAŁY I POWSTAJĄ PRZEZ RÓŻNE METODY.


(3) To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz (4) i będą mówili: Gdzie jest obietnica Jego przyjścia? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata. (5) Nie wiedzą bowiem ci, którzy tego pragną, że niebo było od dawna i ziemia, która z wody i przez wodę zaistniała na słowo Boże, (6) i przez nią ówczesny świat zaginął wodą zatopiony. (7) A to samo słowo zabezpieczyło obecnie niebo i ziemię jako zachowane dla ognia na dzień sądu i zguby bezbożnych ludzi.

(2 List Piotra 3:3-7, Biblia Tysiąclecia)


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 5:13 pm

Skamieniałe drzewa:


jak widać na zdjęciach skały nie mogły się formować miliony lat bo drzewa nie rosną tyle czasu. Wody potopu z mułem nagle otoczyły drzewa i ten materiał stwardniał na skałę. A w przypadkach gdy drzewo znalazło się wystarczająco głęboko pod ziemią pod wpływem temperatury i ciśnienia drzewa zamieniały się w węgiel.

Ewolucja to teoria spiskowa nie ma dowodów potwierdzających ewolucję. Świat został stworzony w sześć dni przez Boga a siódmego dnia odpoczął.________________________________Skamieniały płód z łona 84-latki !!!
http://wpolityce.pl/swiat/102929-usuneli-skamienialy-plod-z-lona-84-latki

Skamieniały i zwapniały to samo. Są skały wapienne.


Woda może doprowadzić każdy przedmiot do skamienienia.

Skały wapienneSkamieliny w skałach osadowych
Góry osadowe to takie, które kiedyś były pokryte wodą. Nie wszystkie skały osadowe są z gór osadowych ale wszystkie skały osadowe miały kontakt z wodą.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 8:47 pm

Teoria ewolucji prawda czy fałsz ? FAŁSZ

EWOLUCJA TO KŁAMSTWO WSZECHCZASÓW !!!

Ja tam się trzymam swojej formy.

Jeśli Ktoś chce sobie ewoluować w centaura z końską d...  mimo przedstawionych dowodów naukowych na nie realność ewolucji to to satanistyczna masoneria ostro wyniszczyła takiego Człowieka.


________________________________________


Nie ma mowy o ewolucji ani o mutantach z mutacji (mutacja to strata informacji a nie zysk). Jak można wierzyć w Boga a nie wierzyć w Słowo Boże ? :shock:


(1) Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię. (2) A ziemia była niekształtowna i próżna, i ciemność była nad przepaścią, a Duch Boży unaszał się nad wodami. (3) I rzekł Bóg: Niech będzie światłość; i stała się światłość. (4) I widział Bóg światłość, że była dobra; i uczynił Bóg rozdział między światłością i między ciemnością. (5) I nazwał Bóg światłość dniem a ciemność nazwał nocą; i stał się wieczór, i stał się zaranek, dzień pierwszy. (6) Potem rzekł Bóg: Niech będzie rozpostarcie, w pośrodku wód, a niech dzieli wody od wód. (7) I uczynił Bóg rozpostarcie; uczynił też rozdział między wodami, które są pod rozpostarciem; i między wodami, które są nad rozpostarciem; i stało się tak. (8) I nazwał Bóg rozpostarcie niebem. I stał się wieczór, i stał się zaranek, dzień wtóry. (9) I rzekł Bóg: Niech się zbiorą wody, które są pod niebem, na jedno miejsce, a niech się okaże miejsce suche; i stało się tak. (10) I nazwał Bóg suche miejsce ziemią, a zebranie wód nazwał morzem. (11) I widział Bóg, że to było dobre. Potem rzekł Bóg: Niech zrodzi ziemia trawę, ziele, wydawające nasienie, i drzewo rodzajne, czyniące owoc, według rodzaju swego, którego by nasienie było w nim na ziemi; i stało się tak. (12) I zrodziła ziemia trawę, ziele wydawające nasienie, według rodzaju swego, i drzewo czyniące owoc, w którym nasienie jego, według rodzaju swego; i widział Bóg, że to było dobre. (13) I stał się wieczór, i stał się zaranek, dzień trzeci. (14) I rzekł Bóg: Niech będą światła na rozpostarciu niebieskim, ku rozdzielaniu dnia od nocy, a niech będą na znaki, i pewne czasy, i dni, i lata. (15) I niech będą za światła na rozpostarciu nieba, aby świeciły nad ziemią; i stało się tak. (16) I uczynił Bóg dwa światła wielkie: światło większe, aby rządziło dzień, a światło mniejsze, aby rządziło noc, i gwiazdy. (17) I postawił je Bóg na rozpostarciu nieba, aby świeciły nad ziemią. (18) I żeby rządziły dzień i noc, i czyniły rozdział między światłością, i między ciemnością; i widział Bóg, że to było dobre. (19) I stał się wieczór, i stał się zaranek, dzień czwarty. (20) I rzekł Bóg: Niech hojnie wywiodą wody płaz duszy żywiącej; a ptactwo niech lata nad ziemią, pod rozpostarciem niebieskim. (21) I stworzył Bóg wieloryby wielkie, i wszelką duszę żywiącą płazającą się, którą hojnie wywiodły wody, według rodzaju ich; i wszelkie ptactwo skrzydlaste, według rodzaju ich; i widział Bóg, że to było dobre. (22) Błogosławił im tedy Bóg, mówiąc: Rozradzajcie się, i rozmnażajcie się, a napełniajcie wody morskie; i ptactwo niech się rozmnaża na ziemi. (23) I stał się wieczór, i stał się zaranek, dzień piąty. (24) Rzekł też Bóg: Niech wyda ziemia duszę żywiącą według rodzaju swego; bydło i płaz, i zwierz ziemski, według rodzaju swego; i stało się tak. (25) Uczynił tedy Bóg zwierz ziemski według rodzaju swego; i bydło według rodzaju swego; i wszelki płaz ziemski według rodzaju swego; i widział Bóg, że to było dobre. (26) Zatem rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka na wyobrażenie nasze, według podobieństwa naszego; a niech panuje nad rybami morskimi, i nad ptactwem niebieskim, i nad zwierzęty, i nad wszystką ziemią, i nad wszelkim płazem, płazającym się po ziemi. (27) Stworzył tedy Bóg człowieka na wyobrażenie swoje; na wyobrażenie Boże stworzył go; mężczyznę i niewiastę stworzył je. (28) I błogosławił im Bóg, i rzekł do nich Bóg: Rozradzajcie się, i rozmnażajcie się, i napełniajcie ziemię; i czyńcie ją sobie poddaną; i panujcie nad rybami morskimi, i nad ptactwem niebieskim, i nad wszelkim zwierzem, który się rusza na ziemi. (29) I rzekł Bóg: Oto dałem wam wszelkie ziele, wydawające z siebie nasienie, które jest na obliczu wszystkiej ziemi; i wszelkie drzewo, na którym jest owoc drzewa, wydawające z siebie nasienie, będzie wam ku pokarmowi. (30) I wszelkiemu zwierzowi ziemskiemu, i wszystkiemu ptactwu niebieskiemu, i wszelkiej rzeczy ruszającej się na ziemi, w której jest dusza żywiąca; wszelka jarzyna ziela będzie ku pokarmowi; i stało się tak. (31) I widział Bóg wszystko, co uczynił, a oto było bardzo dobre; i stał się wieczór, i stał się zaranek, dzień szósty.

(Księga Rodzaju 1:1-31, Biblia Gdańska)(1) Dokończone tedy są niebiosa i ziemia, i wszystko wojsko ich. (2) I dokończył Bóg dnia siódmego dzieła swego, które uczynił; i odpoczął w dzień siódmy od wszelkiego dzieła swego, które uczynił. (3) I błogosławił Bóg dniowi siódmemu, i poświęcił go; iż weń odpoczął od wszelkiego dzieła swego, które był stworzył Bóg, aby uczynione było. (4) Teć są zrodzenia niebios, i ziemi, gdy były stworzone, dnia, którego uczynił Pan Bóg ziemię i niebo.

(Księga Rodzaju 2:1-4, Biblia Gdańska)
(5) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus
1 List do Tymoteusza 2:5


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Pon Sie 08, 2016 12:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 9:10 pm

Efekty wielkiego potopu w Kielcach.

Skały są powykręcane na wszystkie strony. Rezerwat Ślichowice:
Rezerwat Kadzielnia:Rezerwat WietrzniaWato zobaczyć na żywo szczególnie wykręcone skały w rezerwacie Ślichowice


____________________________Zdjęcia rezerwatu Ślichowice z 20.03.2016 r.

Wielki potop uformował tą skałę bardzo szybko


Wiele warstw skalnych jest zbyt zwartych i wygiętych by mogły powstawać powoli. Te skały powstały w bardzo krótkim czasie.

avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 07, 2016 9:48 pm

Kolejne skały z Polski. Ewidentnie widać, że to działanie wielkiego potopu. Skały są młode czyli mają około 4400 lat bo wtedy właśnie potop je uformował a tym samym wszystkie skamieliny są również młode.

''Szwajcaria Lwówecka'' - Lwóweckie Skały w Lwówku Śląskim
Kotlina Kłodzka - Góry StołoweBiałe skały


Błędne skały (Pewnie dlatego tak je nazwano bo nie pasują do teorii ewolucji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
TYLKO NAIWNIAK MÓGŁBY UWIERZYĆ, ŻE TE SKAŁY POWSTAŁY WSKUTEK PROCESÓW GÓROTWÓRCZYCH.


EWIDENTNIE WIDAĆ DZIAŁANIE WODY Z WIELKIEGO POTOPU

Błędne skały


TajlandiaTo jest naturalna skała a nie fotomontaż, nie jest też wykonana przez ludzi. Znajduje się w Brimham, niedaleko Nidderdale w Brytyjskim Yorkshire.


Wystająca skała na wyspie Flowerpot w Kanadzie


Pionowe skały gdzieś w Azji


Meteory w Grecji


Adrszpaskie Skalne Miasto


Teplice nad MetujiRezerwat Krajobrazowy Wulingyuan (Inspiracja do filmu avatar zaraz zaraz o kosmitach a nie ma kosmitów bo nie było ewolucji)Pinacle - Borneo ( wygląda jak animacja komputerowa ale nic z tego)


USATak więc co poniektórych idole ewolucyjni się mylili lub z premedytacją kłamali i kłamią nadal. Kto ma oczy i mózg widzi i rozumie, że woda wielkiego potopu zrobiła to bardzo szybko a nie ''miliony lat lat temu''. Bajki zaczynają się od zwrotu dawno dawno temu... a wielki potop nie był tak dawno bo około 4400 lat temu.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 11:22 am

Takie naturalne dziury w skale powstają tylko po działaniu wody.

A obecnie na lądach jest masa takich skał po wielkim potopie około 4400 lat temu


Tian Menshan Mountain ( a to dziursko)


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/Tian_Menshan_Mountain_5.jpgNawet drogę można przez taką wyrwę wybudować Very Happy Very Happy Very Happy

Co sobie teraz myślicie ? że oszukano Was w szkole ? TAK, OKŁAMANO WAS !!!

,,Nauczyciel w szkole publicznej to funkcjonariusz państwowy'' tak powiedziała kiedyś dyrektorka w gimnazjum do którego chodziłem. A więc taki funkcjonariusz państwowy nie zastanawia się czy to czego uczy jest prawdziwe tylko wykonuje rozkaz nauczania programu narzuconego z góry np. kłamstwo ewolucji. A kto z góry narzuca program nauczania ? oczywiście, że masoneria.__________________________________To nie są moje teorie tylko wystarczy spojrzeć na świat i widać, że tak jest.

Masy wody ze stopniałych lodowców podwyższają poziom wody na świecie ale zawsze jest równomiernie rozłożony nazywa się to poziomem morza. Gdy oderwie się część lodowca od całej masy lodu to sobie pływa po wodach nic w tym niezwykłego nie ma. A epoka lodowcowa była zaraz po wielkim potopie.

Skamieniałe liście na Antarktydzie w węglu ( Przed wielkim potopem na całej planecie był ciepły klimat)


_____________________________________

Starożytna Antarktyda była tak ciepła jak dzisiejsze rejony Florydy – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez Hagita Affeka, profesora geologii i geofizyki.

Na Antarktydzie nie zawsze było zimno
„Antarktyda nie zawsze była tak zimnym rejonem, jak ma to miejsce w tej chwili. Dzięki najnowszym badaniom możemy poprawić modele klimatyczne wykorzystywane do przewidywania przyszłych zmian” – dodał Yele.
Rejon dzisiejszej Antarktydy w starożytności był niezwykle ciepłym rejonem na Ziemi. Panowały tam warunki klimatyczne podobne do tych, panujących aktualnie na wybrzeżu Kalifornii – uważają specjaliści, stosując nowy sposób pomiaru temperatury w przeszłości.
Odkrycie opublikowane w tym tygodniu na łamach czasopisma Proceedings of the National Academy of Sciences podkreślają potencjał zwiększenia temperatury na biegunach, które będą miały wpływ na topnienie zalegającej tam pokrywy lodowej i wzrost poziomu mórz.

__________________________________________

Rosyjscy paleontolodzy wykopali szczątki samicy mamuta na Wyspach Nowosyberyjskich, na Morzu Arktycznym. Było to niesłychane odkrycie, gdyż z ciała skrytego pod lodem od tysięcy lat zwierzęcia zaczęła płynąć krew. Nagromadziła się ona głównie w szczelinie pod brzuchem martwego mamuta, a po przebiciu lodowej ściany, zaczęła wypływać na zewnątrz. Zdziwiło to bardzo badaczy, bo panująca tam temperatura, to minus 10 stopni Celsjusza, zatem doszli oni do wniosku, że krew tych zwierząt musi posiadać jakąś formę ochrony przed zamarzaniem.
Znalezisko to rozeszło się szerokim echem po całym świecie, również dlatego, że po raz pierwszy w historii wykopano tak dobrze zachowane ciało samicy mamuta.
Mamuty wymarły pod koniec ostatniej epoki lodowej. Pomimo dużego owłosienia skóra mamutów nie była przystosowana do życia w zimnie.

Widać na zdjęciu mamuta w zamarzniętej wodzie z wielkiego potopu.Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Pon Sie 08, 2016 9:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 11:52 am

W naturze tylko woda formuje dziwne skały


Głęboko na lądzie tylko wielki potop mógł dostarczyć taką ilość wody
Procesy górotwórcze to zrobiły (HAHAHA) takie brednie są powszechne. Tylko woda mogła to wyrzeźbić w czasie wielkiego potopu około 4400 lat temu.


http://previews.123rf.com/images/jarnogz/jarnogz1101/jarnogz110100115/8709248-Strange-rock-formations-at-Arches-National-Park-USA-Stock-Photo.jpghttp://blog.nature.org/science/files/2015/07/11394748146_e8556728d4_k.jpg

Po liniach na skałach widać jak zmieniał się poziom wody Exclamation Exclamation Exclamation
EKSPERCIKI TOTALNIE SIĘ POGUBILI I ŻERUJĄ NA NIEWIEDZY LUDZI. OFICJALNYMI TEORIAMI MASONERII NIE DA SIĘ WYTŁUMACZYĆ TAKIEGO ŚWIATA JAKIM ON JEST NAPRAWDĘ. W BIBLII JEST OPIS STWORZENIA ŚWIATA I WYDARZENIE, KTÓRE DOPROWADZIŁO DO NAGŁYCH ZMIAN KLIMATU I GEOLOGII NA ŚWIECIE TO GLOBALNY POTOP OKOŁO 4400 LAT TEMU. W TYM CZASIE POWSTAŁY: ROPA, GAZ I WĘGIEL Exclamation Exclamation Exclamation


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Pon Sie 08, 2016 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 12:25 pm

Ktoś może spytać:  A wszystko to stało się w ciągu dni potopu ?

Odpowiedź jest tylko jedna: No przecież nie przez miliony czy miliardy lat  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Deszcz padał 40 dni i 40 nocy a sam potop trwał niecały rok. Nagła zmiana klimatu i geologii na świecie doprowadziła do powstania ropy, węgla i gazu pod ziemią w krótkim czasie oraz nie było już warstwy wody ochronnej wokół Ziemi, więc już promieniowanie UV nie było blokowane. Długość życia na Ziemi po wielkim potopie spadła dziesięciokrotnie. Pojawiły się też różne pory roku. Przed wielkim potopem był ciepły klimat na całej planecie.
________________________Za czasów Noego rasa ludzka była genetycznie zanieczyszczona przez demoniczne hybrydy dlatego był wielki potop. Teraz sataniści ponownie próbują zanieczyścić rasę ludzką hybrydami (od in vitro się zaczyna).

Giganci hybrydy przedpotopowe
____________________________________W tym temacie jest mowa o globalnym potopie gdzie masy wody były ogromne ale nawet w dużo dużo mniejszej skali woda jest potężna:

Rozpierducha
https://www.youtube.com/watch?v=TkfhuvOGbmI


Przykład z Polski- woda ukrywa betonowy most (nie wiem gdzie dokładnie)
https://www.youtube.com/watch?v=z0OY32dZmL4


Po prostu woda
https://www.youtube.com/watch?v=kqwAK-Kff7M


od 1:14 widać po środku przeciętą skałę przez wodę i dziurę na boku skały
https://www.youtube.com/watch?v=MKJ7pCrvwMg


Najlepsze od 4:30
https://www.youtube.com/watch?v=Tn-kQFLDXtE


Wizualizacja wielkiego potopu


ANIMACJA GLOBALNEGO POTOPU (GIGANTYCZNE MASY WODY)
https://www.youtube.com/watch?v=6FtIAlglUwM


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 3:59 pm

Najstarszy globus na Świecie !!!Mundus Novus, czyli Nowy Świat, odwzorowano na podstawie relacji Kolumba i innych współczesnych mu żeglarzy. (The Portolan, Journal of the Washington Map Society)

Ma wielkość dojrzałego grejpfruta, a składa się z dwóch dolnych połówek strusiego jaja, na którym wyrysowano kontynenty i morza.

Najstarszy na świecie globus, na którym oznaczono Amerykę, wypłynął na londyńskich targach kartograficznych i wprawił w osłupienie znawców tematu przede wszystkim dlatego, że nikt wcześniej o nim nie słyszał. Badania porównawcze ze skorupami współczesnych jaj, rentgen i tomograf komputerowy wykazały, że globus powstał w pierwszych latach XVI w., prawdopodobnie w 1504 r., a więc tuż po odkryciu Nowego Świata. Jest o sześć lat starszy od miedzianego globusa ze zbiorów Nowojorskiej Biblioteki Publicznej, dla którego ten strusi mógł stanowić egzemplarz próbny. Świadczyć o tym mogą podobne kontury, identyczne literówki w łacińskim opisie lądów oraz hasło Hic Sunt Dracones („tu żyją smoki”), które dotychczas pojawiło się jedynie na wspomnianym antykwarycznym rarytasie z 1510 r. Debiutująca Ameryka Północna ma na strusim jaju postać kilku wysp. Ameryka Południowa to z kolei dużo większy, bliższy rzeczywistości kontynent podpisany hasłami Terra de Brazil, Mundus Novus i Terra Sanctae Crucis. To zresztą trzy z jedynie siedmiu napisów, jakie znalazły się na zachodniej półkuli. Pozostałe – ponad 60 – pokrywają Europę, Afrykę i Azję. Dużo tu także detali zdobniczych: okrętów, fal, rozbitków i potworów morskich. Strusi glob jest też pierwszym, na którym pojawiły się Arabia i Japonia. Belgijski badacz dr Stefan Missinne, który opisał znalezisko na łamach periodyku The Portolan wydawanego przez Waszyngtońskie Towarzystwo Kartograficzne, twierdzi, że globus wykonano we Florencji, ojczyźnie wielu innych map z przełomu wieków XV i XVI.W tym temacie jest więcej informacji o smokach czyli dinozaurach żyjących razem z ludźmi !!!

___________________________


Przypominam, że od pierwszej połowy XIX wieku są wykonywane fotografie.
Widok z okna w Le Gras (1826) – pierwsza, udana, trwała fotografia wykonana przez Nicéphore Niépce


__________________________

Nie tylko dzikie plemiona Afryki natknęły się na tajemnicze stworzenia przypominające smoki lub dinozaury. Po drugiej stronie globu, w cywilizowanych przecież i obeznanych ze współczesną nauką Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej często dochodzić miało do bliskich spotkań z podobnym zwierzęciem.
Zachodnioamerykański historyk Mari Sandoz napisał o "latającym wężu", który był widziany nad Missouri przez pasażerów parowca w latach 50-tych XIX wieku. Dekadę później, w latach 60-tych, doniesienia z czasów wojny secesyjnej informowały o zestrzeleniu przez żołnierzy Unii kilku wielkich, nieznanych nauce ptaków, nazywanych przez miejscowych "ptakami gromu" (Thunderbirds). Z tego okresu zachowało się kilka fotografii, przedstawiających żołnierzy z martwym stworzeniem bardzo przypominającym pterodaktyla.

Całkowita kompromitacja ewolucjonistów hahahahahaha
Żywy Pterodaktyl !

https://www.youtube.com/watch?v=Tn-kQFLDXtE


_________________________________________________________________________
Bazyliszek przy warunkach z przed wielkiego potopu byłby wielkim dinozaurem a tak jest malutkim żyjącym dinozaurem.

Ciągle są te same zwierzęta czyli nie ma ewolucji. Nie przybywa nowych gatunków zwierząt ale ubywa. Całkowicie wyginął tur. Ostatnia samica tura padła z przyczyn naturalnych w 1627 roku.


____________________________________________Potwór Zuiyo Maru - Plezjozaur

25 kwietnia 1977 roku, załoga japońskiego trawlera rybackiego ,,Zuiyo Maru", poławiała makrele jakieś 30 mil morskich od Nowej Zelandii, ciągnęła swoje sieci 300 m pod powierzchnią wody. Natknęli się na około dwutonową zagadkę ( dokładnie 1800 kg). Ich połów mierzył 10 m długości, miał cztery płetwy, długą szyję i takiż, zwężający się ogon. Czerwono-białe kawały mięsa zwisały z gnijącego ciała i tłusta, biała substancja kapała na pokład, rozprzestrzeniając trudny do wytrzymania smród.
Kapitan statku, Akira Tanaka, bał się, że padlina zainfekuje i spowoduje gnicie złowionych ryb. W końcu wydał rozkaz zrzucenia stworzenia z powrotem do wody. Zaraz przed tym, jak załoga wykonała ten rozkaz, ciało urwało się z liny i spadło na pokład. Michihiko Yano, student oceanograficznej szkoły Yamaguchi w Tokio, który odbywał praktykę na statku, podbiegł do stwora i zaczął go mierzyć i fotografować. Tylko dzięki niemu dzisiaj wiemy o tej sprawie. Yano wykonał bardzo szczegółowy szkic dziwnego zwierzęcia, które całe mierzyło 10 metrów. Głowa miała długość 45 cm, a szyja 1,5 metra. Student wyciął 45 fragmentów ,,włókien kości" z płetw piersiowych, mając nadzieję, że dzięki tym próbkom nauka będzie w stanie zidentyfikować zwierzę. Padlina ostatecznie została wyrzucona za burtę z powrotem do głębi Pacyfiku.
Czerwone mięso zwisające z szyi stworzenia pokryte było warstwą tłuszczu. Wnioskując z procesu rozkładu, zwierzę zdechło miesiąc przed wydobyciem jego ciała na powierzchnię. Organy wewnętrzne były uszkodzone przez pasożyty oraz ryby. Brakowało również dolnej szczęki.Shimaka z uniwersytetu w Yokohamie, który jest ekspertem od ,,prehistorycznych'' zwierząt i prof. Yoshinori Imaizuni z Muzeum Historii Naturalnej w Tokio, nie mają wątpliwości co do tego czym jest potwór. ,,To musiał być plezjozaur", powiedział Shimaka w oficjalnym wystąpieniu. ,,Te zwierzęta były wielokrotnie widywane niedaleko Nowej Zelandii, ich opisy pasują do wyłowionego ciała. Tamtejsze wody są bardzo bogate w ryby i mają idealną temperaturę - 20 stopni Celsjusza."Wykorzystując zdjęcia wykonane przez Michiko Yano, naukowcy mogą zrekonstruować rozmiary i kształt stwora, a jedyne znane zwierzę pasujące do nich to plezjozaur. Jak twierdzi prof. Shimaka i Imaizuni, tajemnicze zwierzę mogło być prepasterousem, plezjozaurem mierzącym 10 metrów długości. Miał on ogon długości 2 m, szyję z głową 1,95 m, sama szyja - 1,5 m. Głowa tego gada miała długość 45 cm. Żółwie i rekiny tych rozmiarów nie są znane nauce. Walenie są o wiele większe, ale Yanos naszkicował cztery płetwy tego samego kształtu, długą szyję i ogon, co nie pasuje do walenia. Ostatecznie wykluczono teorię rekina. Padlina bowiem wydzielała zapach zwierzęcia morskiego, jednak nie przypominała zapachu amoniaku, charakterystycznego dla martwych rekinów. Ponadto biała, lepka substancja pokrywająca ciało została zbadano i wykluczono jej rybie pochodzenie.

Ciało plezjozaura odnalezione zostało w Pacyfiku, niedaleko Nowej Zelandii 25 kwietnia 1977 roku o 10 rano na 43 stopniu 57,5' wysokości południowej i 173 stopniu 48,5' szerokości wschodniej.


Japońska poczta nawet z tej okazji wydała znaczek pocztowy.


Zuiyo-maru
https://www.youtube.com/watch?v=udD8hGuGUeQ


______________________________________________________________________

Obserwacje węża morskiego o "końskim łbie" zdarzają się regularnie w zatoce Cadboro (Kanada). Ilość relacji sprawiła, że gatunek otrzymał nawet nazwę Cadborosaurus willsi.

_______________________________________________________________________

Wcześniej w temacie napisałem:

,,Bardzo ciekawa historia, która może być sklasyfikowana, jako dowód na istnienie dinozaurów w naszych czasach jest istota zwana Mokele-Mbembe. Jest to potwór afrykański, który widywany bywa w dorzeczu rzeki Kongo. Pierwsze obserwacje Mokele-Mbembe pochodzą z XVII wieku. Ta nazwa oznacza kogoś, kto stopuje przepływ rzek. Mit o wielkim gadzie przekazywały sobie w ustnych opowieściach zamieszkujące w obszarze Kongo plemiona. Są nawet opisy ataków na te istoty wykonywanych przez rdzennych mieszkańców.''

a teraz jest do tego nagranie  Very Happy Very Happy Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=y9WImEIE_hkWięc prawda jest taka jak jest Biblii.


(20) Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! (21) Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!
(Apokalipsa Św. Jana 22:20-21, Biblia Tysiąclecia)


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 4:26 pm

Jezus Chrystus założył swój Kościół czyli Chrześcijaństwo w I wieku n.e a sektę rzymsko-katolicką założył cezar Rzymu w III wieku po Chrystusie.

Religie to sekciarski biznes i zwiedzenie szatana. Wiara w Jezusa Chrystusa to nie religia. Wiara to wiara.


Dowody naukowe potwierdzają, że Biblia mówi 100% prawdy. Są dowody naukowe, że fundamenty Ziemi powstały w 1 sekundę ! Świat jaki widzimy obecnie to rezultat wielkiego potopu. Nie ma nowych gatunków zwierząt a jest jedynie wymieranie gatunków zwierząt. Nie powstają też nowe rodzaje roślin. Nie ma nowych gatunków Człowieka. Nie ma żadnych nad Ludzi.

Ewolucja to religia bo nie ma żadnych dowodów naukowych potwierdzających tą dziwną teorię.

Piszę to do każdego z Was:
A teraz zastanów się czy to Ty przypadkiem nie padłeś ofiarą religii ewolucyjnej i czy Twoje postrzeganie świata nie zostało całkowicie zablokowane ?


______________________________________Iguana to normalny dinozaur małych rozmiarów ze względu na obecne warunki przyrodnicze. Gady rosną całe życie a przed wielkim potopem gdy rosły kilkaset lat to osiągały ogromne rozmiary. Iguana istnieje i nie jest to ,,religia youtubowa''. Otwórz oczy i umysł Exclamation Exclamation Exclamation

Jak dla Mnie Iguana to mały smok Exclamation


Kolejny dinozaur to Kameleon trójrogiA tutaj zrobione zdjęcie w Afryce przez miejscowych ptaka o nazwie Kongomato.


Dinozaury żyły od początku z Ludźmi i żyją nadal przykładów podanych w tym temacie jest sporo. Globalny potop nie wybił wszystkich zwierząt bo Noe zabrał małe zwierzęta do Arki. (dzieci zwierząt bo były mniejsze). Trzeba być ślepym (bez obrazy) aby nie widzieć skutków wielkiego potopu. Dinozaury były agresywne od momentu gdy Adam i Ewa zjedli zakazany owoc z drzewa poznania dobra i zła. Gdy wynaleziono proch strzelniczy prawie całkowicie zostały wybite te duże. Ocalały jedynie morskie dinozaury ale też nie wszystkie bo wzrasta zanieczyszczenie wód.

Prawda nie jest kwestią statystyki. Prawda to rzeczywisty bieg zdarzeń a nie opinie Ludzi.
Dowody naukowe świadczą o tym, że Biblia przedstawia 100% prawdy.


___________________________W starożytności chyba istniały opisy lub spisy zwierząt a już na pewno były takie w średniowieczu. Czy od tamtej pory pojawił się jakiś zupełnie nowy rodzaj zwierzęcia ? Oczywiście, że nie.

a ile wyginęło gatunków w tym samym czasie ?

Zupełnie wymarły:
Tur, Tygrys szablozębny (chyba najlepiej dostosowany gatunek według bredni ewolucji Very Happy Very Happy Very Happy a mimo to znikł), Moa, Dodo, Kaczka labradorska, Orzeł Haasta, wilkowór tasmański, dzięcioł reliktowy, dzięcioł cesarski, mamut włochaty, mastodont, mamutak, Gołąb wędrowny (Trudno uwierzyć, że gołąb wędrowny był niegdyś najliczniej występującym ptakiem na Ziemi, niektóre skupiska tych ptaków liczyły nawet 2 miliardy osobników! Gatunek wyginął w 1914 roku, kiedy to w ogrodzie zoologicznym Cincinnati, w stanie Ohio, zdechł ostatni jego przedstawiciel.), Pyrenean Ibex, delfin chiński, norka europejska, jeleń olbrzymi, leniwiec olbrzymi, glyptodon,
i jeszcze nie wymieniłem nawet 5% wymarłych gatunków. Zachodzi proces odwrotny od ewolucji Exclamation Exclamation Exclamation


avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 9:37 pm

Człowiek został stworzony przez Boga i nie pochodzi od małpy jak próbuje to wmówić ludziom masoneria od najmłodszych lat poprzez system ,,edukacji'' i tzw. ,,fachową literaturę'' na temat Człowieka. Tak mamy wspólnych przodków Ludzi: Adama i Ewę.

Kość ,,ogonowa'' podtrzymuje 9 mięśni odpowiedzialnych za funkcje fizjologiczne. Jeśli Ktoś uważa, że jest to pozostałość to niech sobie wytnie tą kość chirurgicznie ale zdrowy po tym nie będzie.

Kość ,,ogonowa'' tak naprawdę nazywa się kością guziczną. A te deformacje niby ,,ogony'' to miękka narośl. „Ogon” nie wyrasta z końca kości ''ogonowej''(guzicznej), tylko z odcinka lędźwiowego. Każdy morfolog (czy patomorfolog) doskonale wie, że prawdziwe ogony wyrastają z obszaru kręgosłupa, który jest zlokalizowany w odcinku lędźwiowym.
Kość guziczna spełnia bardzo pożyteczne funkcje w układzie ruchowym – jest miejscem przyczepu mięśni, łączy tył i przód kości miedniczej oraz prawe i lewe biodro, przechodzi przez nią zakończenie rdzenia kręgowego.

Nie daj sobie wmówić, że kość guziczna nazywa się kością ,,ogonową'' Czy ktoś z Was ma ogon ? na 100 % nie. Nigdy nikogo nie widziałem z ogonem !

Gdybym nie miał woli uczenia się już dawno bym zgłupiał i na pewno wydawałoby Mi się, że ewolucja była ale na szczęście wiem, że nic takiego jak ewolucja się nie wydarzyło.


Warto dodać, że ludzie rodzą się z najprzeróżniejszymi deformacjami: Syndaktylia, Hypertrichosis, makrodaktylią, itp.

Mutacje zawsze są negatywne
http://papilot1.mykmyk.pl...zmi11966640.jpg

Mutacja to zawsze strata informacji promieniowanie UV niszczy geny. Przed wielkim potopem wokół Ziemi była warstwa wody, która blokowała promieniowanie UV i geny się nie psuły.


To coś ze skóry na środku pleców to ogon ???  Very Happy Very Happy Very Happy (Nie śmieję się z tego dziecka tylko z głupoty niektórych ludzi.)


Ogon to przedłużenie kręgosłupa, toteż jego złamanie może mieć poważne konsekwencje”, ostrzega dr Jim Humphries, prywatnie praktykujący lekarz weterynarii z Dallas.

A na zdjęciu ta narośl jest przedłużeniem czego ?  Very Happy Very Happy Very Happy  niczego Exclamation

Ja nie mam ogona i nigdy nikogo nie widziałem na żywo z ogonem przez całe swoje życie. W lato już widzę to stado ogonów na basenie i na plaży Very Happy Very Happy Very Happy


To samo zagadnienie z jeszcze innej perspektywy:

Embrion się kształtuje z już zapłodnionej komórki jajowej która jest okrągła (chodzi o kulisty kształt) i nic dziwnego, że w następnym etapie formowania się ciała człowieka ten embrion ma coś na kształt ogona ale nim nie jest. Gdyby komórka jajowa była trójkątna a nie okrągła to pewnie embrion wyglądałby jeszcze inaczej na początku formowania się.


Gdy Kobieta jest w ciąży i pije, pali lub są zewnętrzne ,,uszkodzenia mechaniczne'' np. ktoś ją bije po brzuchu to może się coś przestawić w miękkim embrionie i wtedy łatwo sobie wyobrazić, że powstają takie narośle. Tak to jest z patologią.Zmiana charakteru Człowieka to nie ewolucja. Człowiek biologicznie nie zmienia się w inny rodzaj istoty żywej. Człowiek może się w czymś wyćwiczyć lub wytrenować i tyle.Co do sutków. Sutki u kobiet są odpowiedzialne za karmienie piersią dzieci - wiadomo. Sutek u płci męskiej na pewno pełni jakąś funkcję a, ze jeszcze na to nikt nie wpadł to nie znaczy, że jest zbędny. Najprawdopodobniej jest powiązany z regulowaniem temperatury ciała. Kiedyś była lista 180 kości i narządów rzekomo za nic nie odpowiedzialnych. Z czasem lista ta stopniała chyba już tylko do sutków. Nauka wtedy nie umiała wyjaśnić poszczególnych funkcji danych elementów aż do czasu kiedy Ktoś zrozumiał jego rolę w organizmie.
Bóg stworzył Adama jako od razu dorosłego biologicznie Człowieka ten po minucie swojego istnienia gdyby spojrzał na na kalendarz to zobaczył by, że jest dzień szósty.

(24) Potem Bóg rzekł: Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów! I stało się tak. (25) Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre. (26) A wreszcie rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka a Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi! (27) Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. (28) Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi. (29) I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. (30) A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona. I stało się tak. (31) A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień szósty.

(Księga Rodzaju 1:24-31, Biblia Tysiąclecia)Ten Kto chce coś porównać i zaobserwować to widzi sporo danych.

NIE MA MAŁP ZMIENIAJĄCYCH SIĘ W CZŁOWIEKA ANI LUDZI ZMIENIAJĄCYCH SIĘ W JAKĄŚ WYŻSZĄ FORMĘ.

TEORIA EWOLUCJI TO KULT RELIGIJNY

Teoria ewolucji zawsze była, jest i pozostanie tylko teorią. Nauka to dowody. A teoria ewolucji nie jest prawdziwą nauką Exclamation Exclamation Exclamation

______________________________


Wielki potop był. To oczywisty fakt. Gdyby dzisiejszą roślinność zamienić na złoża surowców nie dorównałby ilościowo temu co jest obecnie wydobywane z pod Ziemi. A wiesz dlaczego ? Bo przed Wielkim potopem wszystko było większe: drzewa, rośliny, olbrzymie gady, Giganci. Obecne wysokie drzewa to są zaledwie drzewkami w stosunku do olbrzymich drzew z przed wielkiego potopu. Wyjaśnia to teoria hydropłyt. Widać pęknięcia Ziemi na dnie wszystkich oceanów tej planety Exclamation Exclamation Exclamation To przez te pęknięcia wystrzeliła woda z podziemnych zbiorników.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 10:06 pm

Co się stało z Tygrysem szablożębnym najlepiej przystosowanym gatunkiem według bredni ewolucji ? przecież chyba nie wytępiły go króliki ? Very Happy Very Happy Very Happy


_______________________________________


Otaczający świat naturalny jest dowodem na stworzenie przez Boga co wykazałem w tym temacie wieloma dowodami naukowymi.________________________________________OD PONAD 150 LAT NIKT NIE UDOWODNIŁ TEORII EWOLUCJI. TEORIA EWOLUCJI TO KULT RELIGIJNY.


Punkt 10 na grafice w Biblii dotyczy sytuacji z przed wielkiego potopu. Przed wielkim potopem nigdy nie padał deszcz co zgadza się z brakiem erozji między głębokimi warstwami ziemi. Erozja jest jedynie obserwowana na skałach co potwierdza młody wiek Ziemi około 6000 lat oraz to że wielki potop był globalny.

Erozja wodna – proces erozyjnego niszczenia powierzchni terenu przez wodę.


Erozja skał nadmorskich – widoczne nierównomierne zniszczenie skał wynikające ze zróżnicowanej twardości.


Erozja na skałach w Wielkim Kanionie jest doskonale widoczna. (linie mówią na skałach - gdzie była woda wielkiego potopu czyli jak opadał poziom wody)
Nie ma erozji między głębokimi warstwami ziemi to co przez kilka milionów lat nie padał deszcz ? Very Happy Very Happy Very Happy

avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 10:43 pm

Odciski stworzenia w granicie - Radioaureole
https://www.youtube.com/watch?v=4dFlqvw0vSgEfekty halo polonu.
Dr. Robert Gentry dokonuje zadziwiającego odkrycia!!! Efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit powstał jako ciało stałe w czasie krótszym niż 3 minuty. To co jest interesujące to, to że izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty!! Jeżeli więc znajdujemy promieniotwórcze halo polony 218 w jakiejkolwiek próbce granitu, ten granit musiał powstać w czasie krótszym niż 21 minut!!
A teraz jeszcze bardziej interesująca rzecz!! Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!! To również oznacza, że aby granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda!

czyli:

Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!!

można sprawdzić:
http://www.liczby.pl/przelicznik/czasu?utf8=%E2%9C%93&value=0%2C00114&unit=130&precision=10

czyli rozpad trwa 164 mikrosekundy to na pewno jest mniej niż 1140 mikrosekund.

czyli na innym przykładzie:

Jeśli produkcja samochodu trwa 1 dzień kalendarzowy to na pewno firma wyrobi się z produkcją tego samochodu w mniej niż w 4 dni kalendarzowe.


To daje nam tylko JEDEN wniosek, że kiedy Biblia mówi że Jezus powiedział i wszechświat powstał (ex-nihilo oznacza z niczego), to Biblia mówi prawdę! Promieniotwórcze halo w granitach daje nam niezbity fizyczny dowód tego.
(Gen 1:1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.
(Heb 11:3) …światy powstały przez słowo Boże.

Rozpad PolonuRadioaureole
(1) Wyrok. Słowo Pana o Izraelu. Wyrocznia Pana, który rozpostarł niebiosa i założył fundamenty ziemi, i ducha tchnął we wnętrze człowieka.

(Księga Zachariasza 12:1, Biblia Tysiąclecia)
Jeśli Ktoś uważa, że ceni sobie rozum, naukę, inteligencję, mądrość, poznanie i dowody naukowe to powinien przeczytać ten fragment Biblii:


(1) Czyż Mądrość nie nawołuje? nie wysila głosu Roztropność? (2) Na najwyższym szczycie, przy drodze, na rozstaju zasiada, (3) przy bramach, u wejścia do miasta, w przejściach głos swój podnosi: (4) Odzywam się do was, mężowie, wzywam was, synowie ludzcy, (5) prostacy - mądrości się uczcie, nierozumni - nabierzcie rozsądku! (6) Słuchajcie, mówię rzeczy wzniosłe, z warg moich wychodzi prawość, (7) podniebienie me prawdę podaje, wstrętna mym wargom nieprawość. (8 ) Moje wszystkie mowy są słuszne - obcy mi fałsz i krętactwo - (9) dla rozumnych one wszystkie są jasne, prawe dla tych - co mądrość posiedli. (10) Nabądźcie moją naukę - nie srebro, raczej wiedzę - niż złoto najczystsze; (11) bo mądrość cenniejsza od pereł i żaden klejnot nie jest jej równy. (12) Jam Mądrość - Roztropność mi bliska, posiadam wiedzę głęboką. (13) Bojaźnią Pańską - zła nienawidzić. Nie znoszę dumy, złych dróg, wyniosłości ust przewrotnych. (14) Moja jest rada i stałość, moja - rozwaga, potęga. (15) Dzięki mnie królowie panują, słusznie wyrokują urzędnicy. (16) Dzięki mnie rządzą władcy i wielmoże - rządcy prawowierni. (17) Tych kocham, którzy mnie kochają, znajdzie mnie ten, kto mnie szuka. (18) Bogactwo jest ze mną i sława, wspaniałe dobra i prawość; (19) mój owoc cenniejszy niż złoto, a plony niż srebro najczystsze. (20) Drogą prawości ja kroczę, ścieżkami sprawiedliwości, (21) by przyjaciół obsypać bogactwem i napełnić ich skarbce. (22) Pan mnie stworzył, swe arcydzieło, jako początek swej mocy, od dawna, (23) od wieków jestem stworzona, od początku, nim ziemia powstała. (24) Przed oceanem istnieć zaczęłam, przed źródłami pełnymi wody; (25) zanim góry zostały założone, przed pagórkami zaczęłam istnieć; (26) nim ziemię i pola uczynił - początek pyłu na ziemi. (27) Gdy niebo umacniał, z Nim byłam gdy kreślił sklepienie nad bezmiarem wód, (28) gdy w górze utwierdzał obłoki, gdy źródła wielkiej otchłani umacniał, (29) gdy morzu stawiał granice, by wody z brzegów nie wyszły, gdy kreślił fundamenty pod ziemię. (30) Ja byłam przy Nim mistrzynią, rozkoszą Jego dzień po dniu, cały czas igrając przed Nim, (31) igrając na okręgu ziemi, znajdując radość przy synach ludzkich. (32) Więc teraz, synowie, słuchajcie mnie, szczęśliwi, co dróg moich strzegą. (33) Przyjmijcie naukę i stańcie się mądrzy, pouczeń mych nie odrzucajcie! (34) Błogosławiony ten, kto mnie słucha, kto co dzień u drzwi moich czeka, by czuwać u progu mej bramy, (35) bo kto mnie znajdzie, ten znajdzie życie i uzyska łaskę u Pana; (36) kto mnie nie znajdzie, duszę swą rani, śmierć kocha każdy, kto mnie się wyrzeka.

(Księga Przysłów 8:1-36, Biblia Tysiąclecia)
Uważam, że mądre słowa warto przytaczać np. z filmu zmieszczonego powyżej. Z lekkimi zmianami formy tekstu a nie jego sensu:

Radioaktywny polon zanika tak szybko, że z punktu widzenia ewolucjonistycznego modelu powstania Ziemi, takie radioaureole nie powinny w ogóle występować w skałach. Proces powstania radioaureol różnił się od tego z czym mamy do czynienia obecnie. Jeśli tempo rozpadu promieniotwórczego nie było stałe w długich okresach to stosowane dziś metody obliczania wieku Ziemi są bezużyteczne. W chwili kształtowania się granitów zachodził inny proces. To jednoznaczny dowód na stworzenie Ziemi przez Boga. Natychmiastowe stworzenie granitów miało miejsce. Radioaureole polonu i zasada uniformizmu (spoiwo teorii ewolucji) nie mogą istnieć w tym samych wszechświecie. Prawdziwe jest albo jedno albo drugie a Radioaureole polonu istnieją w granicie.
Uwaga będzie śmiesznie Very Happy Very Happy Very Happy
EWOLUCJONISTYCZNY POGLĄD NA POWSTANIE ZIEMI.

Według ewolucjonistów, pierwiastki ciężkie (w tym promieniotwórcze) tworzą się wewnątrz gwiazd. ( hehehehe musiałem to napisać a co z radioaktywnym polonem w granicie na Ziemi? Very Happy Very Happy Very Happy  ) Mechanizmem ich powstawania jest synteza termojądrowa zachodząca w ich wnętrzu. Na pewnym etapie swojego życia gwiazda wybucha jako nowa lub supernowa odrzucając część swojej masy. Wyrzucona materia zawiera w sobie pierwiastki ciężkie, które mogą następnie stać się częścią składową innych gwiazd oraz ewentualnie tworzących się wokół nich planet. Za pomocą tej teorii wyjaśnia się powstanie naszego Układu Słonecznego. Układ Słoneczny rozpoczął swoje życie jako obłok gazowy, z którego w wyniku jego zagęszczania wyłoniły się planety i Słońce.( znowu muszę skomentować gazowy obłok się zagęszcza w kosmosie a od kiedy ??? Very Happy Very Happy Very Happy  ) Powierzchnie tych planet w wyniku ciągłego bombardowania licznie wówczas występującymi meteorytami zamieniły się w gorące oceany płynnych skał, które następnie stygły przez wiele setek tysięcy lat tworząc zestalone lądy. Na Ziemi skałami tymi są np. prekambryjskie granity (granity powstały wcześniej niż ich rzekoma epoka prekambryjska)

Co za pierdoły. Gorące oceany płynnych skał ??? Very Happy Very Happy Very Happy

Granity w prawym dolnym rogu nie wymieszały się płynnie z innymi skałami, ponieważ Bóg stworzył granity jako pierwsze (fundamenty Ziemi). Wszystkie pozostałe skały powstały później np. w czasie potopu. (wcześniej w tym temacie jest to wyjaśnione)
JAK POWSTAJĄ RADIOAUREOLE

Mechanizm powstawania radioaureoli opiera się na rozpadzie promieniotwórczym pierwiastków promieniotwórczych umieszczonych wewnątrz kryształu. Jedynymi cząstkami zdolnymi pozostawić po sobie ślad są cząstki a (cząstki b są zbyt lekkie by tworzyć radioaureole). Cząstki a wyrzucane z jąder przebywają pewien dystans wytracając swoją energię kinetyczną. Na swojej drodze powodują jonizację cząstek wchodzących w skład sieci krystalicznej (jedna cząstka a może zjonizować nawet 100.000 cząstek wchodzących w skład sieci krystalicznej minerału). Powoduje to lokalną zmianę koloru minerału. Ponieważ wszystkie kierunki są równouprawnione, więc odbarwienie to ma rozkład przestrzenny sferyczny, tworząc swego rodzaju aureolę. W powietrzu cząstki a mogą przebyć dystans około 4-7 cm ale np. w krysztale miki jest on około 2000 razy mniejszy. Znane radioaureole mają więc rozmiary rzędu dziesiątek m m. Jedna cząstka a nie może spowodować większych zniszczeń, które by były dostrzegalne pod mikroskopem. Dobrze widoczne radioaureole wymagają liczby rozpadów rzędu 108. Gdy w krysztale umieści się początkowy pierwiastek z początku danego szeregu to wówczas jego pochodne ulegają dalszym rozpadom, tworząc własne radioaureole nakładające się jedna na drugą. Powstają koncentryczne sfery (różne promienie wynikają z różnych energii emisji a ). Analizując radioaureole możemy zidentyfikować szereg odpowiedzialny za ich powstanie. Jednym z pierwszych badaczy, którzy zajmowali się radioaureolami był Henderson. Dokonał on pierwotnej klasyfikacji tych obiektów. Oprócz w pełni rozwiniętych radioaureoli szeregu uranu, zaproponował on klasy A, B, C, D dla pozostałych odkrytych przez siebie radioaureoli.

Schemat radioaureoli (238U), (218Po), (214Po), (210Po)Jak dotąd naukowcom nie udało się wyprodukować granitu w laboratorium !!! a węgiel można uzyskać w laboratorium w kilka godzin.


GRANIT MA MNIEJ NIŻ 1 SEKUNDĘ I TO NIE JEST POMYŁKĄ. TO JEST FAKT NAUKOWY !!!


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:44 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 08, 2016 11:37 pm

Żyły złota powstają w trzęsieniach ziemi


Australijscy geolodzy przestudiowali ostatnio zależność pomiędzy trzęsieniami ziemi, a złożami złota. Ich badania wykazały, że aż 80% światowych zasobów tego cennego kruszcu powstaje podczas trzęsień na głębokości 5-30 kilometrów pod ziemią w procesie zwanym błyskawicznym odparowaniem (waporyzacją). A dzieje się to tak...

Od dawna wiedziano, że złoto w formie w jakiej je znajdujemy musi pod ziemią powstawać gdy bogata w minerały woda przepływa przez szczeliny skalne, jednak dokładny proces był nieznany. Przy zastosowaniu prostego modelu geolodzy udowodnili, że trzęsienia głęboko pod powierzchnią ziemi tak szybko rozbijają skały, że znajdujące się pomiędzy nimi płyny pod wysokim ciśnieniem błyskawicznie parują - a w procesie tym pozostaje osad w postaci charakterystycznych żył złota.

Do tej pory sądzono, że wzrost ciśnienia wywoływany przez trzęsienia ziemi jest niewielki, jednak Australijczykom udało się to podważyć. Stworzyli oni model, w którym pęknięcia w skałach powstają dosłownie z prędkością dźwięku. Wobec tego ciśnienie zgromadzonego w skałach płynu, który nagle znajduje drogę ucieczki i zaczyna gwałtownie się rozprężać spada z trzech tysięcy atmosfer niemal do ciśnienia atmosferycznego, a wszystkie zawarte w nim minerały osadzają się na skale.

Następnie wpływająca z powrotem przez szczelinę woda rozpuszcza większość minerałów, jednak te trudniej rozpuszczalne - jak złoto - pozostają w miejscu i z każdym trzęsieniem dokładana jest kolejna warstwa tego cennego kruszcu.

Źródła: Nature, New ScientistZłoto powstaje błyskawicznie 5-30 km pod ziemią w wyniku trzęsień ziemi.

Złoto jest niemal niezniszczalne – niemal, bo rozpuścić je można w wodzie królewskiej, czyli mieszaninie stężonego kwasu solnego i azotowego w proporcji 3:1. Ponieważ jednak niewielu jest maniaków zajmujących się psuciem tego metalu, ponad 85 procent wydobytego kiedykolwiek złota nadal pozostaje w obiegu. Reszta albo została zakopana, albo zatopiona, albo starła się na nieodzyskiwalny pył.

Szacuje się, że od początku istnienia ludzkości wykopano, wymyto i podniesiono 150 tysięcy ton złota. Czyli nie jest tego za wiele jak na cały świat. Najwięcej trzęsień Ziemi było pewnie podczas wielkiego potopu. Największe zasoby złota na Ziemi znajdują się w oceanach – ocenia się, że w morskiej wodzie i osadach marnuje się 10 miliardów ton tego cennego kruszcu. Według dzisiejszych cen wychodzi jakieś 260 biliardów (260 000 000 000 000 000) dolarów. Sporo. Tyle że gdy coś jest dostępniejsze, jest też tańsze.

Wielki potop


Pęknięcia Ziemi z wielkiego potopu(1) W ten sposób zostały ukończone niebo i ziemia oraz wszystkie jej zastępy [stworzeń]. (2) A gdy Bóg ukończył w dniu szóstym swe dzieło, nad którym pracował, odpoczął dnia siódmego po całym swym trudzie, jaki podjął. (3) Wtedy Bóg pobłogosławił ów siódmy dzień i uczynił go świętym; w tym bowiem dniu odpoczął po całej swej pracy, którą wykonał stwarzając. (4) Oto są dzieje początków po stworzeniu nieba i ziemi. Gdy Pan Bóg uczynił ziemię i niebo, (5) nie było jeszcze żadnego krzewu polnego na ziemi ani żadna trawa polna jeszcze nie wzeszła - bo Pan Bóg nie zsyłał deszczu na ziemię i nie było człowieka, który by uprawiał ziemię (6) i rów kopał w ziemi, aby w ten sposób nawadniać całą powierzchnię gleby - (7) wtedy to Pan Bóg ulepił człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia, wskutek czego stał się człowiek istotą żywą. (8 ) A zasadziwszy ogród w Eden na wschodzie, Pan Bóg umieścił tam człowieka, którego ulepił. (9) Na rozkaz Pana Boga wyrosły z gleby wszelkie drzewa miłe z wyglądu i smaczny owoc rodzące oraz drzewo życia w środku tego ogrodu i drzewo poznania dobra i zła. (10) Z Edenu zaś wypływała rzeka, aby nawadniać ów ogród, i stamtąd się rozdzielała, dając początek czterem rzekom. (11) Nazwa pierwszej - Piszon; jest to ta, która okrąża cały kraj Chawila, gdzie się znajduje złoto. (12) A złoto owej krainy jest znakomite; tam jest także wonna żywica i kamień czerwony. (13) Nazwa drugiej rzeki - Gichon; okrąża ona cały kraj - Kusz. (14) Nazwa rzeki trzeciej - Chiddekel; płynie ona na wschód od Aszszuru. Rzeka czwarta - to Perat. (15) Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden, aby uprawiał go i doglądał. (16) A przy tym Pan Bóg dał człowiekowi taki rozkaz: Z wszelkiego drzewa tego ogrodu możesz spożywać według upodobania; (17) ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy z niego spożyjesz, niechybnie umrzesz. (18) Potem Pan Bóg rzekł: Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam; uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc. (19) Ulepiwszy z gleby wszelkie zwierzęta lądowe i wszelkie ptaki powietrzne, Pan Bóg przyprowadził je do mężczyzny, aby przekonać się, jaką on da im nazwę. Każde jednak zwierzę, które określił mężczyzna, otrzymało nazwę istota żywa. (20) I tak mężczyzna dał nazwy wszelkiemu bydłu, ptakom powietrznym i wszelkiemu zwierzęciu polnemu, ale nie znalazła się pomoc odpowiednia dla mężczyzny. (21) Wtedy to Pan sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głębokim śnie, i gdy spał, wyjął jedno z jego żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. (22) Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do mężczyzny, (23) mężczyzna powiedział: Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta. (24) Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem. (25) Chociaż mężczyzna i jego żona byli nadzy, nie odczuwali wobec siebie wstydu.

(Księga Rodzaju 2:1-25, Biblia Tysiąclecia)


Bóg stworzył Człowieka 6 dnia i jak czytamy w Słowie Bożym złoto już wtedy było !!! od momentu założenia fundamentów Ziemi do czasu stworzenia Człowieka pewnie kilka razy Ziemią wstrząsnęło w trakcie stwarzania Świata.

Taka ciekawostka:
Złoto jako symbol bogactwa i prestiżu zostało wyśmiane przez Thomasa More’a w traktacie Utopia. Na tej wymyślonej wyspie złoto było tak powszechne, że było używane do robienia łańcuchów dla niewolników, zastawy stołowej i desek klozetowych. Kiedy przybyli ambasadorzy z innych krajów, ubrani w złoto i odznaki, Utopianie wzięli ich za zwykłe sługi, składając hołdy najskromniej ubranym spośród ich grupy.


Znów trochę śmiechu Very Happy Very Happy Very Happy

TEORIA EWOLUCJI
Wszystkie pierwiastki, występujące na Ziemi powstały znacznie wcześniej, w różnych etapach ewolucji Wszechświata. Węgiel i tlen, z których jesteśmy w większości zbudowani, pochodzi z wnętrz gwiazd, gdzie panowały duże temperatury i wysokie ciśnienia jako efekt spalania gwiezdnego wodoru. Pierwiastki te zostały wyrzucone w przestrzeń kosmiczną podczas eksplozji kończącej życie gwiazdy - eksplozji supernowej. ( To jak tlen dostał się przez próżnię kosmiczną na Ziemię !? Very Happy Very Happy Very Happy  , podziemne złoża węgla powstały na Ziemi wskutek przemiany roślin pod wysokim ciśnieniem i temperaturą.)

Astrofizycy mieli jednak wątpliwości, czy eksplozje supernowych są w stanie wytworzyć warunki potrzebne do powstania ciężkich pierwiastków, takich jak złoto, które ma 79 protonów, 79 elektronów i 118 neutronów. ( I słusznie bo złoto nie spada z nieba Very Happy Very Happy Very Happy  )

Przytoczę jak można uzyskać nanocząstki złota

Eksperyment w Krakowie

W mikroreaktorze przepływowym do syntezy zastosowano metodę redukcji. Prekursorem cząstek złota był kwas tetrachlorozłotowy (HAuCl4), a reduktorem hydrazyna (N2H4). Doświadczalnie określono wpływ takich czynników, jak stężenie początkowe reduktora, temperatura oraz stężenie stabilizatora (PVP) na kinetykę tworzenia nanocząstek złota. Badania kinetyczne oraz analizy otrzymanych nanocząstek przeprowadzono przy użyciu spektrofotometrii UV‐Vis, dynamicznego rozpraszania światła oraz mikroskopii elektronowej. Wyniki badań pozwoliły na określenie równania kinetycznego, które wykorzystano do określenia warunków syntezy nanocząstek złota w układzie mikroreaktora przepływowego. W wyniku syntezy oraz kontrolowanej stabilizacji nanocząstek otrzymano cząstki kuliste złota o średnicy od 55 to 9 nm.

Słowa kluczowe: złoto, nanocząstki złota, redukcja, mikroreaktor przepływowy, kinetyka Mgr inż. Bartłomiej Streszewski, dr inż. Krzysztof Pacławski, mgr inż. Wiktor Jaworski, mgr inż. Magdalena Luty‐Błocho, mgr inż. Marek Wojnicki, prof. dr hab. inż. Krzysztof Fitzner — AGH Akademia Górniczo‐Hutnicza, Wydział Metali Nieżelaznych, Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych, al. Mickiewicza 30, 30‐059 Kraków,dr hab. Konrad Szaciłowski, prof. AGH — AGH Akademia Górniczo‐ ‐Hutnicza, Wydział Metali Nieżelaznych, Katedra Fizykochemii i Metalurgii Metali Nieżelaznych, al. Mickiewicza 30, 30‐059 Kraków, Uniwersytet Jagielloński, Wydział Chemii, Zespół Fizykochemii Koordynacyjnej i Bionieorganicznej, Kraków
W trzęsieniach Ziemi działa siła kinetyczna. W temacie wstawiłem mnóstwo dowodów naukowych z nadzieją, że Ktoś trafi na to forum i do tego tematu kiedyś i pomoże to takiej osobie się nawrócić. Atom to przede wszystkim wiązania chemiczne. Większość pierwiastków w układzie okresowym to właśnie metale. Złoto należy do grupy miedziowców.

Obecnie otrzymywanie złota z innych substancji jest możliwe m.in. przez przekształcenie rtęci na drodze wychwytu neutronu przez 196Hg.


______________________________ZŁOTO TWORZY SIĘ CAŁY CZAS Z WODY PRZY ODPOWIEDNICH WARUNKACH !!!

Woda morska zawiera niemal wszystkie pierwiastki i wiele związków chemicznych. W morzach i oceanach rozpuszczone są miliardy ton cennych substancji, które mogą być z wody odzyskane. Dla przykładu podajmy, że w 1 kilometrze sześciennym wody morskiej jest średnio: 21,5 mln ton chloru, 1,5 mln ton magnezu, 1 mln ton siarki, 1500 ton fluoru, 11 ton żelaza, 3,3 tony cyny, 0,8 tony tytanu, 330 kg srebra, 4 kg złota itp. W Japonii pracują zakłady doświadczalne wydobywające z wody morskiej uran.


W przyrodzie złoto często występuje w postaci czystej, nie połączonej z innymi pierwiastkami ( złoto rodzime. Pierwiastki rodzime – występujące w przyrodzie minerały o budowie jednorodnej, składające się z atomów tego samego pierwiastka ). W wodzie morskiej 1 m³ (1026 kg) występuje rozpuszczone 4 µg (mikrogramy) złota.
Czystość złota mierzymy w karatach . Czyste złoto ma 24 karaty. Jest ono zbyt miękkie , by można z niego wyrabiać biżuterię, dlatego zwykle się je utwardza stapiając z miedzią lub srebrem. Rezerwy złota w głównych bankach światowych utworzone są z czystego, 24 karatowego złota.

Pod dnem szelfu kontynentalnego geolodzy odnajdują również złoża rud żelaza, wolframu, chromu, pokłady węgla kamiennego (na przykład u wybrzeży Chile i W. Brytanii), a także złoża okruchów diamentów, złota, bursztynów, platyny itp.

Największą sensację geologiczną stanowią tzw. konkrecje - zalegające na dnie oceanów bryły mineralne zawierające żelazo, mangan, nikiel, kobalt, miedź i inne metale. Po raz pierwszy odkryła je wyprawa badawcza, która w 1872 r. wypłynęła na korwecie „Challenger" w 4-letni rejs po wszystkich oceanach. W jednym z 50 tomów zawierających plon badawczy tej wyprawy opisano wydobyte z dna Pacyfiku osobliwe kamienie o dość regularnym, owalnym kształcie. Kamienie te składały się niemal w całości z rudy żelaza i manganu z domieszką związków niklu, kobaltu i miedzi. Wewnątrz niektórych znaleziono... zęby rekina. Między innymi okazało się, że mineralne grudki wydobyte niegdyś przez załogę „Challengera" wcale nie są rzadkością - przeciwnie, pokrywają grubą warstwą spore połacie dna Pacyfiku, Oceanu Indyjskiego i Atlantyku. Istotnie, wkrótce okazało się, że zasoby zawarte w konkrecjach (bo tak nazwano owe zadziwiające bryły) są tak duże, że wręcz trudne do ogarnięcia wyobraźnią. Ich wewnętrzna struktura ma charakter warstwowy. Zewnętrzna warstewka jest całkiem młoda, najgłębsze warstwy wewnętrzne liczą sobie przeszło kilka tysięcy lat. Wynika z tego, że konkrecje rosną powoli, podobnie jak perły lub nacieki wapienne w jaskiniach. Masa mineralna narasta wokół jakiegoś twardego przedmiotu, jak perła na ziarnku piasku. Zalążkiem konkrecji może być okruch skalny - bazaltu, pumeksu, szkła wulkanicznego, lub resztka żywego organizmu - wapienna skorupka, kruszyna szkieletu, czy pancerza. Dość często jest to po prostu ząb rekina.

CZYLI MÓWIĄC WPROST ZŁOTO BIERZE SIĘ Z WODY !!!( PRZY ODPOWIEDNICH WARUNKACH CZYLI BŁYSKAWICZNE ODPAROWANIE (WARORYZACJA)) ATOMY ZŁOTA W NATURZE BIORĄ SIĘ Z WODY MORSKIEJ !!!


(1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. (2) Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami. (3) Wtedy Bóg rzekł: Niechaj się stanie światłość! I stała się światłość. (4) Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. (5) I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień pierwszy. (6) A potem Bóg rzekł: Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich! (7) Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, (8 ) Bóg nazwał to sklepienie niebem. I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi. (9) A potem Bóg rzekł: Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha! A gdy tak się stało, (10) Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem. Bóg widząc, że były dobre, (11) rzekł: Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona. I stało się tak. (12) Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre. (13) I tak upłynął wieczór i poranek - dzień trzeci.

(Księga Rodzaju 1:1-31, Biblia Tysiąclecia)


Woda ma ogromną ilość zastosowań !!!


Przedstawiłem fizyczny mechanizm powstawania złota w naturze.

Ktoś może spytać jakie jest równanie chemiczne na powstanie złota z wody. A czy ten Ktoś zna równanie reakcji chemicznej na przetwarzanie przez ucho fali dźwiękowej na informację do mózgu ? (czyli na proces słyszenia).  Nie zna ten Ktoś tego równania mimo iż proces słyszenia jest reakcją chemiczną !!! Dowodem jest to, że Ludzie słyszą i już. Bóg tak stworzył Człowieka. Słuch, wzrok i węch są nieredukowalnie złożone. To jest odbiór świata przez Człowieka. Człowiek nawet najbardziej inteligentny nie dorówna Superinteligentnemu Stwórcy.

Nie znam równania reakcji chemicznej na powstanie złota z wody ale to nie znaczy, że ono nie istnieje. Ludzie nie wiedzą czym jest ciemna energia i ciemna materia w kosmosie ale każdy wie, że to istnieje.

Studenci chemii nie dostają finansowania na badania nad wytwarzaniem złota. Taki wzór się nikomu bogatemu się nie opłaca. Im więcej złota tym jest tańsze. Złota nie może być zbyt dużo w obiegu. Podstawy ekonomii popyt i podaż.

Gdyby takie równanie byłoby ogólnodostepne cena złota bardzo by spadła a to nie jest na rękę światowej gospodarce. Rządy nie pozwolą aby ich rezerwy w złocie spadły na wartości przez jakiś wzór chemiczny.
Teoria ewolucji jest tak głupia, że obraża Ludzką inteligencję. Rozumiem gdyby w średniowieczu Ktoś wpadł na taki głupi pomysł to przez chwilę mógłby żyć w takim złudzeniu ale nie w XXI wieku gdzie jest internet i wymiana informacji jest szybka. Aż dziwne, że w intelektualnych zakładach karnych (szkołach publicznych) jest nauczanie nieprawdziwej teorii ewolucji w dodatku za pieniądze z podatków. Jest tylko jedno wytłumaczenie tego absurdu. Satanistyczna masoneria przygotowuje ludzi aby łyknęli oszustwa zwiedzenia ludzkości.

Słowo Boże jest prawdziwe bo to Bóg stworzył: wodę, rozdzielił światło od ciemności, wszechświat (Słońce, Księżyc i gwiazdy), Ziemię, drzewa, rośliny, zwierzęta(ryby, ptaki i zwierzęta lądowe) i Człowieka. To jest logiczne i prawdziwe.

Wszystko o czym napisałem poparłem dowodami naukowymi.

Najwyższy czas na refleksję dla Was. Czy kiedykolwiek przeszła Wam myśl przez te głowy, że większość się myli ?
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 12:17 pm

„darwinistyczne wyznanie wiary” zacietrzewienie ewolucjonistów

Współczesne metody datowania, geologia i ewolucjonizm to tak wielkie ściemy, że tylko nieliczne są kłamstwa o tak wielkim kalibrze, bezczelności i powszechności.

W założeniu teorii ewolucji jedno słowo występuje zbyt często, aby treść w nim zawartą można było traktować poważnie. Jest to słowo „przypadkowo” Oczy, uszy, narząd równowagi, kosmki oczyszczające płuca, zdolność krzepliwości krwi, proces reprodukcji komórki nie powstały przypadkowo.

Wykopaliska paleontologów świadczą, że życie dosłownie wybuchło, rozkwitło, pojawiło się nagle i nie ma żadnego śladu mozolnego przejścia form martwych w istoty żywe.

Profesor William Thorpe z uniwersytetu w Cambridge z katedry zoologii, orzekł: „Wszystkie opublikowane w ciągu ostatnich dziesięciu do piętnastu lat niefrasobliwe przypuszczenia i rozważania mające na celu wyjaśnienie sposobu powstania życia okazały się nazbyt naiwne i mało sensowne”.

powstania życia z materii martwej, jawi się nawet darwinistom jako zadanie rozpaczliwie niewykonalne.

Dogmat sugerujący powstanie żywych form z martwej materii w dalszym ciągu opiera się wyłącznie na wierze i to takiej, która jest sprzeczna ze świadectwem zmysłów i rozumu. Prowadzi to do rozdwojenia myśli. Przykładem może być G. Wald, profesor z Harvard University, który pisząc o spontanicznym zaistnieniu życia, orzekł: „Wystarczy pomyśleć o ogromie tego zadania, aby zrozumieć, że samorzutne powstanie żywego organizmu jest niemożliwe”. Stwierdzenie to nie przeszkadza mu jednak złożyć wyznanie wiary: „A jednak jestem przekonany, że jesteśmy tu w wyniku samorództwa”

Twarde fakty o RNA i DNA
Dwie cząsteczki (cytozyna i uracyl) powstają w temperaturze ok. 100 °C, a dwie (adenina i guanina) wymagają do powstania raczej mroźnych warunków. Zbyt duża rozpiętość warunków temperatur uniemożliwia przypadkowe powstanie RNA i DNA. To dowodzi że Bóg stworzył istoty żywe.


Od czasów rewolucji przemysłowej świat nauki przeżył rozwój, który trudno wyrazić słowami. Powstała nowoczesna chemia i biochemia, a w końcu biochemia molekularna. Mikroskop elektronowy umożliwił uzyskanie powiększenia rzędu kilkuset tysięcy razy. Mikroskop jonowy zwiększył skalę powiększenia do kilku milionów razy. Człowiek wniknął w tajemnice materii i życia. Gdy w końcu skierowano nowoczesny mikroskop na komórkę, to dostrzeżono tak złożoną i skomplikowaną strukturę, że wielu uczonych uświadomiło sobie, iż obcują z zadziwiającym dziełem Boskiej Superinteligencji.
Sama zaś komórka jest mikroskopijną strukturą o średnicy 0,025 milimetra, ale posiada w sobie tyle specyficznych mechanizmów bezustannie zaangażowanych w biochemiczne reakcje, że ze względu na procesy w niej zachodzące i wyspecjalizowane molekuły można ją przyrównać do wielozakładowego koncernu chemicznego. „Każda komórka jest światem wypełnionym po brzegi mniej więcej dwustu bilionami maleńkich grup atomów zwanych cząsteczkami”. Ich istnienie jest celowe. Na przykład jądro komórkowe człowieka o średnicy mniejszej aniżeli 0,01 milimetra, mieści w sobie łańcuch składający się z czterdziestu sześciu typów ogniw, chromosomów, o łącznej długości ok. dwóch metrów. Łańcuch ten zawiera całą informację genetyczną człowieka, wszelkie informacje o budowie i procesach życiowych. „Każde jądro komórkowe dowolnego organizmu zawiera bazę danych o zawartości informacji większej niż trzydzieści tomów Encyklopedii Britannica”

Jest oczywiste, że komórka nie jest tworem samym dla siebie. Jest jak gdyby atomem, cząstką całości, współprzyczyniającą się do życiowego powodzenia całego organizmu. Jest integralną częścią żywego osobnika produkującą substancje i przyjmującą te, których potrzebuje, gdyż „w błonach komórkowych są kanały i pompy, które w określony sposób sterują dopływem i odpływem składników odżywczych, produktów przemiany materii, jonów metali itp.”. Każdy element tkwiący w komórce jest tak precyzyjny i „nasycony” celowością, że można ją przyrównać do pieczęci informującej o poziomie doskonałości Stwórcy.

O złożoności jednej komórki świadczy wspomniana wielkość informacji niezbędna do odtworzenia organizmu. A przecież komórki są połączone w zespoły tworzące narządy, których skomplikowana budowa świadczy o twórczej procedurze opartej na inteligentnym projekcie. Celowa złożoność narządów stała się przedmiotem badań Michaela J.Behego, profesora wydziału chemii Uniwersytetu Lehigh w Bethlehem w Stanach Zjednoczonych. Stwierdził on, że na mikroskopowym poziomie wiele struktur prezentuje niewyobrażalną złożoność. Co więcej, struktury te są nieredukowalnie złożone, co oznacza, że zbudowane są z licznych części, które wszystkie muszą być obecne, aby całość mogła funkcjonować. Każda z części jest naprawdę ważna, jak poszczególne kółka zębate w tradycyjnym zegarku. Urządzenie działa, gdy wszystkie części są obecne. Podobnie jest z niektórymi częściami żywego organizmu. Nieredukowalnie złożone struktury nie mogły wyewoluować stopniowo, gdyż dopóki dana struktura nie zostanie skompletowana, nie może pełnić jakiejkolwiek funkcji.
Wiemy obecnie, że gdy światło pada na siatkówkę, cząsteczka organiczna, zwana 11-cisretinal, absorbuje foton, co powoduje, że przekształca się ona na transretinal. Zmiana kształtu cząsteczki retinalu powoduje zmianę kształtu pręcikowych komórek oka, co hamuje transport jonów sodu przez komórkę. To z kolei powoduje hiperpolaryzację membrany komórkowej i w końcu wywołuje prąd, który przepływa w dół nerwu optycznego do mózgu. Oto co znaczy 'wyjaśnić' widzenie. Proces widzenia jest nieredukowalnie złożony.

Jedno z ostatnich doniesień naukowych. Informacja dotyczy powszechnie występującego w formach żywych enzymu zwanego ATP-azą protonową. Otóż najważniejszy funkcjonalny element tego enzymu spełnia funkcję silnika, w którym „ośka” (średnicy jednej milionowej części milimetra) tkwi w „rurce” (średnicy pięciu milionowych części milimetra) i kręci się z szybkością około dwudziestu obrotów na sekundę, posiadając prawo 100% wydajności pracy w stosunku do zużywanego paliwa. Bóg wie, po co się to kręci, ale się kręci, a opisane urządzenie nie jest fantazją naukową — tak jak np. darwinizm — ale realną rzeczywistością, którą udokumentował przy pomocy kamery sprzężonej z mikroskopem zespół czterech japońskich uczonych: Noji, Yasuda, Yoskida i Kinsita jr.

Chrześcijaństwo jest wiarą rozumną.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 12:39 pm

Obalanie głupot z portalu racjonalista.pl

Sam autor nie wierzy w to co on sam pisze. Very Happy Very Happy Very Happy
cytat z http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6356
''W niniejszym artykule postaram się przeprowadzić krótki sformalizowany „dowód na ewolucję”, wzorowany nieco (choć to analogia raczej żartobliwa i na wyrost)''

Rozwalę intelektualnie te brednie na strzępy. Very Happy Very Happy Very Happy

Twarde fakty o RNA i DNA
Dwie cząsteczki (cytozyna i uracyl) powstają w temperaturze ok. 100 °C, a dwie (adenina i guanina) wymagają do powstania raczej mroźnych warunków. Zbyt duża rozpiętość warunków temperatur uniemożliwia przypadkowe powstanie RNA i DNA. To dowodzi że Bóg stworzył istoty żywe.Mutacje zawsze są negatywne.  Mutacja to strata informacji a nie zysk. Z mutacji nie powstają nowe rodzaje roślin, zwierząt i ludzi a jedynie defekty !!!
Już to wcześniej pisałem:


W starożytności chyba istniały opisy lub spisy zwierząt a już na pewno były takie w średniowieczu. Czy od tamtej pory pojawił się jakiś zupełnie nowy rodzaj zwierzęcia ? Oczywiście, że nie.

a ile wyginęło gatunków w tym samym czasie ?

Zupełnie wymarły:
Tur, Tygrys szablozębny (chyba najlepiej dostosowany gatunek według bredni ewolucji a mimo to znikł), Moa, Dodo, Kaczka labradorska, Orzeł Haasta, wilkowór tasmański, dzięcioł reliktowy, dzięcioł cesarski, mamut włochaty, mastodont, mamutak, Gołąb wędrowny (Trudno uwierzyć, że gołąb wędrowny był niegdyś najliczniej występującym ptakiem na Ziemi, niektóre skupiska tych ptaków liczyły nawet 2 miliardy osobników! Gatunek wyginął w 1914 roku, kiedy to w ogrodzie zoologicznym Cincinnati, w stanie Ohio, zdechł ostatni jego przedstawiciel.), Pyrenean Ibex, delfin chiński, norka europejska, jeleń olbrzymi, leniwiec olbrzymi, glyptodon,
i jeszcze nie wymieniłem nawet 5% wymarłych gatunków. Zachodzi proces odwrotny od ewolucji !!!


dalej autor pisze:

niepodważalnym aspektem naszego świata jest niemożliwość idealnie wiernego przechowywania i kopiowania informacji zapisanej na jakimkolwiek fizycznym nośniku, bez względu na to, czy jest to taśma magnetyczna, dysk CD, odręczne zapiski na papierze czy DNA. Wynika ona z drugiego prawa termodynamiki, mówiącego o immanentnej dążności układów fizycznych do wzrostu entropii. W przypadku kopiowania sekwencji nukleotydów w DNA, będącej „nośnikiem” dziedziczonej tożsamości (zespołu cech) organizmów żywych, idealna dokładność kopiowania (opartego na komplementarności nukleotydów w parach A-T i C-G) nie jest możliwa chociażby ze względu na chaotyczne ruchy i kolizje molekuł mające miejsce zawsze w temperaturach powyżej zera bezwzględnego. W wyniku powodowanych przez nie zaburzeń do nici potomnej może zostać wbudowany niewłaściwy nukleotyd, co doprowadzi do zmiany zapisu genetycznego. Dodatkowo, DNA może ulec uszkodzeniu w wyniku działania takich czynników, jak promieniowanie UV, wolne rodniki (zwłaszcza reaktywne formy tlenu produkowane np. przez oddechowy łańcuch transportu elektronów w mitochondriach) lub niektóre związki chemiczne, a odpowiednie mechanizmy naprawcze często także prowadzą do zmiany w sekwencji nukleotydów. Generalnie rzecz biorąc, zapis genetyczny, czy to przechowywany w jądrze komórkowym, czy też powielany w czasie podziału komórek i rozmnażania się żywych organizmów, może ulegać przypadkowym, losowym, bezkierunkowym zmianom.

Tu się zgadzam z tym, że z jednego rodzaju zwierzęcia nie powstaje zupełnie inny rodzaj zwierzęcia. Szkodliwa dawka promieniowania UV w dużej ilości jest od wielkiego potopu.


dalej autor sam obalił ewolucję:  Very Happy Very Happy Very Happy

Dwie fundamentalne cechy organizmów żywych, sięgające samego "jądra" ich istoty, to rozmnażanie się osobników biologicznych, czyli produkcja osobników potomnych, połączone z dziedziczeniem , czyli przekazywaniem swoich cech potomstwu. Cechy te są przede wszystkim pochodną zapisu genetycznego opartego na sekwencji nukleotydów w DNA. Co prawda środowisko współwarunkuje do pewnego stopnia fenotyp (postać „makroskopową”, strukturę i funkcję) organizmów żywych, ale za to, że para królików płodzi króliki do nich podobne (a nie jakiekolwiek króliki, czy nawet żaby), odpowiada właśnie informacja zawarta w genomie.

Brawo !!! ewolucja obalona !!! przez Ewolucjonistę Very Happy Very Happy Very Happy  


dalej autor pisze:

Zasadniczy problem polega na tym, które osobniki rozmnożą się i przekażą swoje cechy potomstwu, a które tego nie uczynią i wobec tego zapis ich tożsamości nie zostanie dalej przekazany. Tutaj wracamy do tej nici wywodu, która doprowadziła nas do zróżnicowania (genetycznego oraz, co za tym idzie, fenotypowego) osobników w populacji. W wyniku przypadkowych mutacji wiele osobników będzie upośledzonych (zmieniając na chybił-trafił złożony mechanizm łatwiej coś zepsuć, niż polepszyć), a zatem charakteryzować je będzie gorsze dostosowanie do bieżących warunków środowiska wyrażające się zmniejszonymi szansami na przeżycie i reprodukcję. Jednakże, nieliczne mutacje doprowadzą do wzrostu tego dostosowania, podnosząc tym samym szanse na pozostawienie osobników potomnych, także będących nosicielami korzystnych mutacji i warunkowanych przez nie cech fenotypowych. Osobniki te będą "wypierać" z ograniczonej pojemności środowiska gorzej dostosowane osobniki nie będące nośnikami korzystnych mutacji. Generalnie, przeżywać i rozmnażać się będą z największym prawdopodobieństwem osobniki najlepiej dostosowane.


autor pisze o korzystnych mutacjach z tym ,że takie korzystne mutacje nie występują albo organizm jest zdrowy albo chory to wszystko. Nie podał, żadnego dowodu na korzystną mutację to tylko fikcja literacka !!! Pada również takie zdanie: Generalnie, przeżywać i rozmnażać się będą z największym prawdopodobieństwem osobniki najlepiej dostosowane. Tygrys szablozębny (najlepiej dostosowany gatunek według bredni ewolucji), który wyginął a króliki są do dzisiaj.  Very Happy Very Happy Very Happy


To też pisałem już wcześniej:

Dobór naturalny to nie ewolucja bo z jednego rodzaju nie powstaje inny rodzaj istoty żywej. Np. psy i wilki to ten sam rodzaj zwierzęcia, nie powstanie z psa np. Sarna.

Jest pewna rodzina królewska ( Nie pamiętam kraju chyba Szkocja), która ma takie prawo rodzinne, ze mogą się żenić tylko z członkami rodziny (to jest chore ale to prawda). Po kilku pokoleniach zaczęli bardzo różnić się rysami twarzy od wszystkich innych ludzi. Nie można ich pomylić z nikim innym. Czyli w małych grupach odizolowanych pewne cechy mogą się uwypuklić ale nie mogą się zmienić z tego powodu w inny gatunek to oni nadal są ludźmi. Podobna sytuacja jest w Afryce gdzie od kilku pokoleń rodzina żeni się wewnątrz własnej rodziny i wszyscy członkowie tej rodziny mają tylko 3 palce u nogi. Analogicznie do Murzynów czy Skośnookich wniosek nasuwa się sam że bardziej opaleni żenili się ze sobą aż ta cecha stała się stała ale to nadal są ludzie. Nie przypomina to ewolucji bo ewolucja to przejście jednego gatunku w drugi gatunek a oni ciągle są ludźmi. Nie stali się nadludźmi ani podludźmi. To ciągle są ludzie.


dalej autor bredzi:

Zaletą formalnego dowodu logiczno-matematycznego jest to, iż każdy krok w łańcuchu przesłanek i wniosków rozumowania prowadzącego do finalnego twierdzenia musi być sformułowany explicite , a jego poprawność jest wystawiona na rygorystyczny osąd wszystkich, którzy by chcieli sprawdzić wiarygodność dowodu. Ale też, jeśli dowodu nie da się obalić, okazuje się on bezwzględnie i niepodważalnie prawdziwy. To samo dotyczy niniejszego dowodu. Dlatego zachęcam każdego, na czele z kreacjonistami lub protagonistami „inteligentnego projektu”, do próby wskazania miejsca w powyższym dowodzie, w którym popełniony został logiczny błąd w rozumowaniu (o ile oczywiście został on popełniony). Uczciwie powiem, że, ze względu na wspomniane popularyzatorskie uproszczenia, sam umiałbym sformułować kilka piórkowej wagi zarzutów do powyższego ciągu sylogizmów, które, choć nie obalają dowodu, nieco osłabiają jego siłę i zakres stosowalności. Nie przedstawię ich jednak – chciałbym pozostawić trochę zabawy intelektualnej Czytelnikowi.

Podsumowując, właściwie postawione pytanie nie brzmi: „Czy ewolucja biologiczna ma miejsce?”. Albowiem adekwatną odpowiedzią nie jest: „Ewolucja zachodzi”, lecz: „Ewolucja zachodzić musi ”. Jest ona nieubłaganą, logiczną konsekwencją samego faktu istnienia organizmów żywych oraz elementarnych cech fizycznej rzeczywistości, w której te organizmy bytują.Można się tylko uśmiać jak sam autor napisał ,,(choć to analogia raczej żartobliwa i na wyrost)''
Odnośnie tzw. ,,dowodu logiczno-matematycznego'' jaki jest wzór reakcji biochemicznej na ewolucję ???!!!


autor sam Mnie do tego zachęcił: Very Happy Very Happy Very Happy

,,zachęcam każdego, na czele z kreacjonistami lub protagonistami „inteligentnego projektu”, do próby wskazania miejsca w powyższym dowodzie, w którym popełniony został logiczny błąd w rozumowaniu (o ile oczywiście został on popełniony).''


a tak poza tym GRANIT POWSTAŁ W MNIEJ NIŻ 1 SEKUNDĘ !!! i wielki wybuch to nic innego jak przekręcona prawda z Biblii o rozpostarciu niebios przez Pana.


Moja ocena tego portalu jest taka, że z racjonalnością nie mają zbyt wiele wspólnego to tylko hasło marketingowe żeby przyciągnąć czytelników. Nie polecam tej strony i sam jej teraz nie czytam choć kiedyś jak debil kilka lat temu niestety czytałem to ale zmądrzałem i interesuje Mnie prawda a nie pseudointelektualne wywody.


(22) Podając się za mądrych stali się głupimi.

(List do Rzymian 1:22, Biblia Tysiąclecia)
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 1:07 pm

Jeżeli nadal po tych dowodach naukowych są osoby, które wierzą w brednie ewolucji bez żadnych dowodów naukowychto mogę napisać tylko jedno:

Chcecie sobie wierzyć, że pochodzicie od małpy, Wasza sprawa możecie nawet sobie wierzyć, że pochodzicie od tego czegoświęcej:
1. http://www.dobogo.pl/wp-content/uploads/2014/03/gwiazdono.jpg
2. http://4.bp.blogspot.com/-1fi8Ea-9ByA/VT41c_L9VkI/AAAAAAAAAEE/8nf9_75oVPQ/s1600/belostomatidae1-412931-45a6f8ce4,0,750,0,0.jpg
3. http://3.bp.blogspot.com/-pyuvGyu0AYE/VTfeOFNkuZI/AAAAAAAAAIE/6cImhqcPyWM/s1600/11173564_1605412416366646_1751932277_n.jpg
4. http://filing.pl/wp-content/uploads/2014/09/filing_images_66958a01930b.jpgGdyby nie było Boga to nie macie żadnej wartości. Bylibyście tylko przypadkowym biologicznym zlepkiem.

Moje biologiczne korzenie sięgają Stworzonego przez Boga: Adama i Ewy. A swoją duszę/ducha otrzymałem od Boga.

Jeśli wy uważacie, że jesteście tylko biologiczną masą i niczym więcej to luz. To Wasz stan umysłu.

Nie mam pytań po za jednym. Very Happy Very Happy Very Happy

Jaki jest wzór reakcji biochemicznej na ewolucję ?
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 1:47 pm

Bóg dokonał kompletnego i pełnego aktu stworzenia. Adam był dorosłym człowiekiem, drzewa owocowały. Gwiazdy były już widoczne pierwszego dnia.
Nikt nie udowodnił, że prędkość światła jest stała. Stwierdzono jedynie, że średnia prędkość światła to 300 000 000 m/s. Przeprowadzano eksperymenty gdzie spowalniano prędkość światła schładzając je a nawet zatrzymywano do zera (zatrzymano światło) bez utraty energii !!! Z kolei inne eksperymenty dowiodły, że można przyspieszyć prędkość światła nawet trzystukrotnie !!! Więc skoro nie udowodniono, że prędkość światła jest stała to dlaczego odległość do gwiazd miałaby mieć cokolwiek wspólnego z wiekiem wszechświata ?


Gdyby prędkość światła była stała to spokojnie przeleciało by przez czarną dziurę w galaktyce Sagittarius A* ale nie może tego zrobić.Jest wiele eksperymentów ze spowalnianiem światła to tym bardziej obala to, że e=mc2  
gdzie:
e= energia
m= masa
c= średnia prędkość światła około 300 000 000 m/s.

Eistein to taki kosmiczny Darwin. Skoro można spowolnić lub zatrzymać światło to prędkość światła nie jest stała.

1.

Światło zatrzymane na sekundę!

W chmurze utworzonej z atomów sodu, schłodzonych do ekstremalnie niskiej temperatury, promień (impuls) światła zatrzymał się na ponad sekundę. Prędkość, z jaką światło przenikało przez chmurę sodu oszacowano na zaledwie 25 kilometrów na godzinę, informuje "Physical Review Letters".

Jeszcze kilka miesięcy temu, stwierdzenie ucznia, iż biegnąc czy jadąc na rowerze można poruszać się szybciej od światła, skwitowane byłoby przez nauczyciela jedyną słuszną w takim wypadku oceną - niedostateczną. Przecież ogólnie wiadomo, że światło porusza się z niewyobrażalnie wielką prędkością około 300 tysięcy km/s, a dokładnie 299 792 458 m/s - prędkość rozchodzenia się fali elektromagnetycznej w próżni.

Dziś już wiadomo, że światło w odpowiednich warunkach, przenikając przez chmurę utworzoną przez atomy sodu, schłodzone do bardzo niskiej temperatury (kondensat Bosego-Einsteina), może znacząco zwolnić, osiągając zadziwiająco niską prędkość 25 km/h!

Eksperyment, podczas którego udało się zwolnić światło do 25 km/h przeprowadzony został przez naukowców z Uniwersytetu Harvard'a. Polegał on na oświetlaniu chmury, w skład której wchodziły atomy sodu światłem lasera, o odpowiednio dopasowanych do potrzeb eksperymentu parametrach fizycznych. Zmiany - na poziomie kwantowym - zachodzące wewnątrz chmury sodu spowodowały, iż wpadający promień światła w formie impulsu o długości około 1 kilometra "upakowywany" został w 20 mikrometrach (!) kondensatu Bosego-Einsteina. Dzięki temu światło zatrzymywane zostało w chmurze sodu na około półtorej sekundy. Czas ten jest niemal trzykrotnie dłuższy niż dotychczas odnotowany rekord wstrzymania promienia świetlnego - 600 ms.

Według naukowców, nowe odkrycie nie może być na razie praktycznie wykorzystane, choć prowadzone są prace w kierunku utworzenia układu, który byłby wykorzystywany w informatyce i kryptografii. KLG

PAP - Nauka w Polsce

źródło:
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,369225,swiatlo-zatrzymane-na-sekunde.html2.

Na minutę zatrzymano najszybszy element Wszechświata: światło

Niemieccy naukowcy stworzyli magnetyczną pułapkę i pobili rekord

Światło, najszybszy element Wszechświata, zostało zatrzymane na minutę. Dla nas to tylko chwila, ale naukowcy przyznają: to ekstremalnie długo.

W ciągu minuty światło pokonuje odległość 18 mln km. Pomimo tego, że prędkość światła w próżni sięga 300 mln metrów na sekundę, w 1999 roku naukowcom udało się je spowolnić do 17 m/s. Dwa lata później na ułamek sekundy światło zupełnie zatrzymano. Na początku tego roku badacze wstrzymali światło na 16 sekund, ale niedawno ustanowili nowy rekord: doszli do minuty.

- Jedna minuta to ekstremalnie, ekstremalnie długo - tłumaczy Thomas Krauss z Unwersytetu St. Andrews w Wielkiej Brytanii, dodając, że w istocie zatrzymanie światła jest swego rodzaju krokiem milowym.

Przekroczona granica

Żeby zatrzymać światło na minutę, zespół naukowców z Uniwersytetu Technicznego w niemieckim Darmstadt wypuścił wiązkę lasera w kierunku nieprzezroczystego kryształu. Wtedy atomy kryształu ułożyły się w superpozycję dwóch stanów kwantowych. Sprawiło to, że w wąskim zakresie częstotliwości kryształ stał się przezroczysty. Następnie badacze zatrzymali drugą wiązkę, którą wprowadzili do kryształu, poprzez wyłączenie pierwszego laseru. Powstała magnetyczna pułapka, która zatrzymała światło na 60 sekund.

- Prawdopodobne jest, że można uzyskać jeszcze dłuższy czas zatrzymania światła w innych kryształach - tłumaczy George Heinze z Uniwersytetu Technicznego w Darmstadt.

Wyniki eksperymentu opublikowano na łamach "Physical Review Letters".

Źródło: New Scientist
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/na-minute-zatrzymano-najszybszy-element-wszechswiata-swiatlo,94097,1,0.html
Tak więc prędkość światła nie jest stała a zależy od temperatury.

a tak na marginesie zero bezwzględne jest tylko teoretyczną granicą czyli - 273,15 °C___________________________


Ziemia krąży wokół słońca to wiadomo
https://www.youtube.com/watch?v=0jHsq36_NTU


Słońce krąży wokół czarnej dziury Sagittarius A* w centrum galaktyki
https://www.youtube.com/watch?v=C4V-ooITrws


Wszędzie widać spiralny podpis Boga
https://www.youtube.com/watch?v=M16GINf8A50

Fibonacci odkrył podpis Boga. Człowiek też jest podpisany przez Boga.


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 4:46 pm

Publikacje dostępne online:

1. Sylvia Baker - "Kość niezgody". Publikacja, poruszająca jako jedna z pierwszych na polskim rynku, zagadnienia powstania świata w świetle biblijnego kreacjonizmu. Nawiązuje do założeń teorii Darwina, wskazując, gdzie to, czego nauczano nas całymi latami, jest po prostu niemożliwe. Wskazuje też celowe fałszerstwa i niedomówienia, o których głośno się nie mówi.
http://www.inteligentny-projekt.pl/old/pdf/Kosc_niezgody.pdf

2. Prof. dr inż Werner Gitt - "Pytania stawiane wciąż na nowo". Książka ta jest wynikiem wielu rozmów, które prof. Werner Gitt odbywał podczas swoich wykładów i podróży. Pytania i odpowiedzi zostały spisane, dotyczą zagadnień naukowych oraz egzystencjalnych. Prof. Gitt doskonale łączy w swoich opracowaniach wiedzę biblijną i naukowe fakty.
http://www.inteligentny-projekt.pl/old/pdf/Polish-Pytania_Stawiane_Wciaz_Na_Nowo_1994.pdf

3. Prof. dr inż Werner Gitt - "Człowiek - fascynująca istota". Publikacja opisująca złożoność i niezwykłość składowych ludzkiego ciała. Poza nurtami o czysto naukowym charakterze, autor porusza tematy dotyczące celu i sensu powstania takiej konstrukcji, jaką jest każdy z nas.
http://www.inteligentny-projekt.pl/old/pdf/Polish-Czlowiek_Fascynujaca_Istota.pdf

4. Prof. dr inż Werner Gitt - "Gdyby zwierzęta mogły mówić". Pokaźna dawka informacji, prezentująca tajniki budowy i funkcjonowania kilku wybranych zwierząt. Dane te wyraźnie dowodzą, jak wielki geniusz inżynieryjny odpowiada za powstanie takich arcydzieł, przy których ludzkie dokonania pozostają daleko w polu ...
http://www.inteligentny-projekt.pl/old/pdf/Polish-Gdyby_Zwierzeta_Mogly_Mowic_1996.pdf
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Teoria ewolucji prawda czy fałsz ?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach