ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 5:13 pm

Temat ma na celu przedstawienie rzeczywistości w jakiej żyjemy. New World Order (NWO) oznacza Nowy Porządek Świata z chaosu celowo wywołanego przez globalne elity, które są sterowane z watykanu a watykanem rządzi szatan. NWO to jedna światowa waluta (Znamię bestii), jeden światowy rząd i jedna światowa religia szatana NEW AGE choć globalna religia lucyfera może zostać wprowadzona po kontrolowanym upadku NWO ale to zależy od planów satanistycznej masonerii. Całe to zamieszanie z NWO i NEW AGE jest spowodowanie chęcią zwiedzenia Ludzkości (oszukania) przez szatana. Oszustwo satanistów polega na wprowadzeniu jednego lidera, który będzie rządził Światem a tym liderem będzie Antychryst. Biblia ostrzega, że zanim będzie powtórne przyjście Jezusa Chrystusa najpierw objawi się niegodziwiec(Antychryst) aby oszukać Ludzkość. Większość Ludzi pójdzie w podziwie za niegodziwcem i będzie on czynił fałszywe cuda i znaki. Jezus Chrystus zgładzi Antychrysta i nastąpi Jego 1000 letnie KRÓLESTWO a potem odbędzie się Sąd Ostateczny i zostanie zniszczone Niebo i Ziemia. A po tym powstanie Nowe Niebo i Nowa Ziemia. To wszystko opisuje Biblia Exclamation
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 5:39 pm

Chrześcijaństwo to nie jest religia. Chrześcijaństwo to wiara w Jezusa Chrystusa.

Watykan to nie jest Chrześcijaństwo.

Ewolucja to wymysł masonerii. Szatan z ukrycia rządzi watykanem a watykan rządzi pozostałymi religiami świata i masonerią.

Komitet 300 - tajna satanistyczna grupa rządząca światem to oni decydują kiedy i gdzie na tej planecie będzie wojna, kryzys czy depresja. Ich skład to masoni, iluminanti, syjoniści, banksterzy, wszystkie religie, grupa bilderberg, ONZ, UE, równoległy rząd USA, Rothschildowie, itp. Rzeczywistość nie wygląda tak jak przedstawiają to media, że o sytuacji na świecie decydują cykle gospodarcze i sytuacja gospodarcza (np. niewidzialna masońska ręka rynku poprzez stwarzanie warunków pod kryzys) Ogłupianie ludzi przez media, religię i teorią ewolucji w toku. Następny krok redukcja populacji świata.


Dokładnie tak to wygląda te same organizacje odpowiedzialne za wojny narzucili w szkołach program prania mózgu o ewolucji.


Po co to wszystko robią ?
Wszystkie religie światowe a w szczególności watykan przygotowuje jedną światową religię grunt szatanowi do objawienia się ludziom jako ,,bóg''. Biblia ostrzega przed zwiedzeniem ludzkości. Poniżej w linku jest to objaśnione:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754

Teoria ewolucji jest potrzebna satanistom aby uzasadnić istnienie kosmitów ( kosmici nie istnieją) i wykorzystanie tego kłamstwa do fałszywej inwazji kosmitów na Ziemię podczas wielkiego zwiedzenia ludzkości opisanego w Biblii. (Apokalipsa Św. Jana)

Szatan z ukrycia wywołuje wojny a potem on uciskać będzie ludzi przez Rząd Światowy (NWO). I to właśnie szatan obali NWO, które sam stworzy aby pokazać się jako zbawca ludzkości. Antychryst będzie mówił, że jest Jezusem i będzie robił cuda ale to nie będzie prawdziwy Jezus tylko antychryst. Nie będzie wojen przez 3,5 roku a całą historię ludzkości od Ogrodu Eden szatan manipulował ludźmi i rządził z ukrycia za poprzez tajne organizacje ( wszystkie większe wojny świata to jego namowy). Gdy powróci PRAWDZIWY JEZUS CHRYSTUS to antychryst będzie mówił, że Ziemia jest atakowana przez kosmitów z innej planety i będzie nawoływał wszystkich ludzi do wojny z Bogiem. Oczywiście antychryst przegra a wraz z nim jego demony i ludzie, którzy zanim poszli.

Czyli trzeba uważać na antychrysta. Religie świata (katolicyzm też) jawnie będą popierać antychrysta kłamiąc, że antychryst to Jezus._____________________________satanizm w kościele katolickim (inne religie też ale w Polsce ogłupienie sieje sekta katolicka), polityce, show biznesie.


Benedykt na diabelskim tronie


Benedykt pokazuje satanistyczne rogi


okultystyczny rytuał amerykańskiej elity (prezydenci, politycy, bankierzy, dziennikarze, celebryci i członkowie różnych religii)
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 6:11 pmkandydatka na prezydenta USA - Hillary Clinton


Drugi kandydat Donald Trump pokazuje 666
Barak Obama


Nicolas Sarkozy


Kim Kardashian celebrytka


Silvio Berlusconi


Władimir Putin


Dalajlama (sekciarz religijny)
Wszystkie religie połączą się w jedną globalną sektę Antychrysta


UWAGA na satanistę papieża Franciszka !!! Pod płaszczykiem pokoju buduje on z innymi sektami globalną religię szatana.
W ten sposób wygląda zwiedzenie Ludzkości przez satanistów (NEW AGE):
https://www.youtube.com/watch?v=cBTO6aNWi9M

http://www.cda.pl/video/556441a6

Ilu ludzi naprawdę widzi to co się dzieje ?


___________________________________kościół satanistów jak widać elita globalna właśnie do niego należy. To oni promują kłamstwo ewolucji zwróćcie uwagę na znak jaki pokazuje posąg szatana. Taki sam znak pokazuje Cezar papież Franciszek fałszywy prorok.
Nie przyjmuj znamienia bestii czyli elektronicznego chipa, który jest dowodem tożsamości i portfelem w jednym !!! Ani na czoło ani na rękę.


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 6:24 pm

Wiele religii(np. katolicyzm i protestantyzm) chcą być blisko Chrześcijaństwa a w ostatnim momencie poprą antychrysta. Ja nie idę za wodzami religijnymi. Staram się naśladować Jezusa Chrystusa (jestem grzesznikiem jak każdy z ludzi) jak pierwsi Chrześcijanie zanim pojawiły się te wszystkie sekty.


Telewizyjne postacie z negatywnym przesłaniem:

,Niestety ale realia są takie, że większość gwiazd światowych podpisało pakt z diabłem, aby osiągnąć sukces. Przemysł muzyczny i filmowy oparty jest na kulcie szatana. Wiele gwiazd mówi o tym w wywiadach.''

Czyli z tv wylewa się satanizm.syjonista


Okultystyczne logo Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie.
Świetny film
ŚDM 2016 logo, masoneria, satanizm w katolicyzmie, zwiedzenie ludzkości przez szatana
https://www.youtube.com/watch?v=BFmU8tXkew4

Autor filmiku ma dobrą wolę ale film wymaga dwóch wyjaśnień:
1. Głową Kościoła jest Jezus Chrystus a nie papież. Biblia nie opisuje funkcji papieża.
2. Katolicyzm znaczy powszechny.


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Wto Sie 09, 2016 9:25 pmTego symbolu używano już w starożytnym Egipcie a wiadomo, że tam wielbiono demony szatana.


Cezar papież Franciszek fałszywy prorok buduje globalną religię szatana New Age.

Za co ABW ściga dr Zbigniewa Kękusia?
Satanistyczna masoneria organizowała tzw. Światowe Dni Młodzieży 2016
https://www.youtube.com/watch?v=NgSLCFM4FUE

1 uwaga do filmu od 11:28 widać napis: ,,królowa Polski jedynym ratunkiem dla narodu'' niestety jak widać sekciarski kult Maryjny jest ciągle w obiegu. Biblia mówi jasno:
Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, (1 List do Tymoteusza 2:5, Biblia Tysiąclecia)Stanisław Dziwisz jest masonem 33 stopnia
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kardyrdymal-stasio-zalozowany-u-braci-oswieconych-2013-08
Mason Kardynał dziwisz spotkał się z lewactwem a tym samym włącza on pedałów do sekty rzymsko-katolickiej. Nie zdziwcie się jak w watykanie będzie tzw. parada równości

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-swiatowe-dni-mlodziezy-krakow-2016/aktualnosci/news-geje-i-lesbijki-na-sdm-kard-dziwisz-spotkal-sie-z-nami,nId,2238213


Cezar Papież Franciszek fałszywy prorok mówił, że pedalstwo to nic złego. Watykan degeneruje Ludzkość. Biblia bardzo jasno się określa, że to jest obrzydliwość.(21) Nie będziesz dawał dziecka swojego, aby było przeprowadzone przez ogień dla Molocha, nie będziesz w ten sposób bezcześcił imienia Boga swojego. Ja jestem Pan! (22) Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! (23) Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota! (24) Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami. (25) Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców. (26) Strzeżcie więc ustaw i wyroków moich, nie czyńcie nic z tych obrzydliwości. Nie będzie ich czynić ani tubylec, ani przybysz, który osiedlił się wśród was. (27) Bo wszystkie te obrzydliwości czynili mieszkańcy ziemi, którzy byli przed wami, i ziemi została splugawiona. (28) Ale was ziemia nie wyplunie z powodu splugawienia jej, tak jak wypluła naród, który był przed wami. (29) Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu. (30) Będziecie więc przestrzegać mego zarządzenia, abyście nie czynili nic z obrzydliwych obyczajów, którymi się rządzono przed wami, abyście nie splugawili się przez nie. Ja jestem Pan, Bóg wasz!

(Księga Kapłańska 18:21-30, Biblia Tysiąclecia)(13) Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

(Księga Kapłańska 20:13, Biblia Tysiąclecia)(9) Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, (10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.

(1 list do Koryntian 6:9-10, Biblia Tysiąclecia)różowe pedalskie jarmułki


Festiwal głupoty


lewactwo popiera papieża FranciszkaOstatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sro Sie 10, 2016 2:45 pm

Adam Sztaba satanista juror „Must be the music” koordynował oprawę muzyczną podczas Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie
Syjoniści za pomocą najemników telewizji walczą patriotyzmem. Adam Sztaba w jury.
https://www.youtube.com/watch?v=GjPwk40ir80
To zdjęcie jest z oficjalnej strony ŚDM 2016 nie żartuję

https://www.flickr.com/photos/krakow2016/18280844310/

ksiądz iluminanti

https://www.flickr.com/photos/krakow2016/20844252005/

Mason na tle naiwnych dziewczyn z Włoch. Laska w ręku z trójkątem iluminantów.No i proszę szóstka z jajem feniksa w środku. Jest też sekciarski obraz tzw. kultu maryjnego


Cezar papież Franciszek fałszywy prorok robi za celebrytę na czerwonym dywanie


Watykan przygotowuje grunt Antychrystowi. Wojsko wita fałszywego proroka Franciszka a gdy przyjdzie Antychryst ten będzie im jawnie wydawał rozkazy.


Policja to samo


Przywiecha ze srebra


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 5:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sro Sie 10, 2016 5:04 pm

Cezar papież Franciszek fałszywy prorok modli się do bożków ze złota.


Bałwochwalca czci przedmiot (To jest zwyczajnie głupie i niezgodne z Biblią)(24) Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką (25) i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko. (26) On z jednego /człowieka/ wyprowadził cały rodzaj ludzki, aby zamieszkiwał całą powierzchnię ziemi. Określił właściwie czasy i granice ich zamieszkania, (27) aby szukali Boga, czy nie znajdą Go niejako po omacku. Bo w rzeczywistości jest On niedaleko od każdego z nas. (28) Bo w nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, jak też powiedzieli niektórzy z waszych poetów: Jesteśmy bowiem z Jego rodu. (29) Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że Bóstwo jest podobne do złota albo do srebra, albo do kamienia, wytworu rąk i myśli człowieka. (30) Nie zważając na czasy nieświadomości, wzywa Bóg teraz wszędzie i wszystkich ludzi do nawrócenia, (31) dlatego że wyznaczył dzień, w którym sprawiedliwie będzie sądzić świat przez Człowieka, którego na to przeznaczył, po uwierzytelnieniu Go wobec wszystkich przez wskrzeszenie Go z martwych.

(Dzieje Apost. 17:24-31, Biblia Tysiąclecia)(3) Nie będziesz miął bogów innych przede mną. (4) Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa rzeczy tych, które są na niebie wzgórę, i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał, ani im będziesz służył; bom Ja Pan Bóg twój, Bóg zawistny w miłości, nawiedzający nieprawości ojców nad syny w trzeciem i w czwartem pokoleniu tych, którzy mię nienawidzą; (6) A czyniący miłosierdzie nad tysiącami tych, którzy mię miłują, i strzegą przykazania mego.

(Księga Wyjścia 20:3-6, Biblia Gdańska)(18) Tedy wszystek lud widząc gromy, i błyskawice, i głos trąby, i górę kurzącą się, to widząc lud cofnęli się, i stanęli z daleka; (19) I mówili do Mojżesza: Mów ty z nami, a będziemy słuchać; a niech nie mówi do nas Bóg, byśmy snać nie pomarli. (20) I odpowiedział Mojżesz ludowi: Nie bójcie się; bo aby was doświadczył, przyszedł Bóg, żeby bojaźń jego była przed obliczem waszem, byście nie grzeszyli. (21) Stał tedy lud z daleka; a Mojżesz przystąpił do ciemnej mgły, w której był Bóg. (22) I rzekł Pan do Mojżesza: Tak powiesz synom Izraelskim: Wyście widzieli, żem z nieba mówił do was: (23) Nie będziecie czynić przy mnie bogów srebrnych, ani bogów złotych nie będziecie sobie czynić.

(Księga Wyjścia 20:18-23, Biblia Gdańska)(5) Domu Jakubowy! Nuże! Postępujmy w światłości Pana! (6) Lecz ty porzuciłeś swój lud, dom Jakuba, gdyż pełno jest wśród nich wróżbitów Wschodu i czarowników jak u Filistynów, a z cudzoziemcami zawierają umowy. (7) Ich ziemia jest pełna srebra i złota, tak że nie ma końca ich skarbom. I pełna jest ich ziemia koni, tak że nie ma końca ich wozom wojennym. (8) Ich ziemia jest pełna bożków, kłaniają się dziełu swoich rąk, temu, co uczyniły ich palce. (9) I tak poniżył się człowiek, i spodlał rodzaj ludzki: Ty im nie przebaczysz. (10) Wejdź do jaskiń skalnych i skryj się w prochu ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią. (11) Dumne oczy człowieka opuszczą się, a pycha ludzka zniży się, ale jedynie Pan wywyższy się w owym dniu. (12) Bo dla Pana Zastępów nastanie dzień sądu nad wszystkim, co pyszne i wysokie, i nad wszystkim, co wyniosłe, aby było poniżone. (13) Nad wszystkimi wysokimi i sterczącymi cedrami Libanu, i nad wszystkimi dębami Baszanu. (14) Nad wszystkimi wysokimi górami i nad wszystkimi sterczącymi pagórkami. (15) I nad każdą wysoką wieżą, i nad każdym murem obronnym. (16) I nad wszystkimi okrętami tartezyjskimi, i nad wszystkimi kosztownymi statkami. (17) I zniży się pycha człowieka, a wyniosłość ludzka opuści się, lecz jedynie Pan wywyższy się w owym dniu, (18) a bożki doszczętnie zginą. (19) I wejdą do jaskiń skalnych i do jam ziemnych ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią. (20) W owym dniu rzuci człowiek kretom i nietoperzom swoje bałwany srebrne i swoje bałwany złote, które sobie zrobił, aby im się kłaniać. (21) A wejdzie do jaskiń skalnych i do szczelin między opokami ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią. (22) Dajcie sobie spokój z człowiekiem, który wart tyle, co tchnienie w jego nozdrzach! Bo za co można go uważać?

(Ks. Izajasza 2:5-22, Biblia Warszawska)Cezar papież Franciszek fałszywy prorok upadł

https://www.youtube.com/watch?v=wE5fe0m3CcQ

Cezar papież Franciszek mówił:
1, że rozmawiał z Jezusem przez komórkę !!! (ciekawa jaka sieć telefoniczna łączy go z innym wymiarem hahaaha)
2. Mówił że Biblia kłamie.
3. Mówił że pedalstwo to nic złego. ( Biblia wyraźnie i ostro krytykuje takie zachowania)
4. Fałszywy prorok modli się do figurek i obrazów. (Biblia tego zakazuje i jest mowa o takich ludziach, że nie mają rozumu)
5. Nosi krzyż ze srebra ( Biblia mówi że Bóstwo nie jest podobne do złota ani do srebra.)
6. Franciszek chce islamizacji Europy i Polski a dobrze on wie, że z tego byłyby same zamachy terrorystyczne. A muzułmanie chcą tylko wprowadzać szariat i nic innego ich nie interesuję. A tak po za tym islam został zaprojektowany prze watykan wiele stuleci temu. Teraz watykan zamierza wywołać wojnę religijną na świcie aby wprowadzić globalną religię szatana new age.
7. Tzw. papież Franciszek wielokrotnie pokazywał satanistyczne gesty.


Głową Kościoła jest Jezus Chrystus a nie papież podrabianiec jeden.
Biblia nic nie mówi o funkcji papieża.
Biblia ostrzega przed fałszywym prorokiem.


Sekta sama siebie prześciga we własnej głupocie


Mason kardynał Stanisław Dziwisz w akcji
(1) Gdy Jezus szedł po wyjściu ze świątyni, podeszli do Niego uczniowie, aby Mu pokazać budowle świątyni. (2) Lecz On rzekł do nich: Widzicie to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu, który by nie był zwalony. (3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata? (4) Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. (5) Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. (6) Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. (9) Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. (10) Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. (11) Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; (12) a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (14) A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. (15) Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie - (16) wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! (17) Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. (18) A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. (19) Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! (20) A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. (21) Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. (22) Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. (23) Wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo: Tam, nie wierzcie! (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (25) Oto wam przepowiedziałem. (26) jeśli więc wam powiedzą: Oto jest na pustyni, nie chodźcie tam! Oto wewnątrz domu, nie wierzcie! (27) Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (28) Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą. (29) Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. (31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego. (32) A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. (33) Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. (34) Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. (35) Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (36) Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. (37) A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (38) Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (40) Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. (41) Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. (42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. (43) A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. (44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. (45) Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan ustanowił nad swoją służbą, żeby na czas rozdał jej żywność? (46) Szczęśliwy ów sługa, którego pan, gdy wróci, zastanie przy tej czynności. (47) Zaprawdę, powiadam wam: Postawi go nad całym swoim mieniem. (48) Lecz jeśli taki zły sługa powie sobie w duszy: Mój pan się ociąga, (49) i zacznie bić swoje współsługi, i będzie jadł i pił z pijakami, (50) to nadejdzie pan tego sługi w dniu, kiedy się nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna. (51) Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

(Ewangelia Mateusza 24:1-51, Biblia Tysiąclecia)


''Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem''
''Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą''

Alleluja oznacza Chwalmy imię Pana a halleluya chwali szatana i nie jest tak jak to tłumaczą naiwniacy, że to jest zwrot z hebrajskiego.

Impreza tzw. Światowe Dni Młodzieży są satanistyczną pułapką dla naiwniaków wierzących religii rzymskiej wywodzącej się od Cezara. Uczestniczy ŚDM nie rozumieją Biblii bo pewnie ją olewają a to w Biblii jest Słowo Boże. Wszyscy papieże to oszuści. Jan Paweł 2 krył pedofili, pokazywał satanistyczne gesty, siedział na krześle z odwróconym krzyżem, wprowadzał ludzi w błąd promując modlenie się do figurek i obrazów. JP2 nie był dobry.

Jezus Chrystus jest głową Kościoła a nie papież podbrabianiec. Biblia nie opisuje funkcji papieża w Kościele. Otwórz Biblię i proś Boga o zrozumienie Słowa Bożego. Nie ufaj sekcie rzymsko-katolickiej. Dzisiaj Cezar-Franciszek będzie wielbił sekciarski obraz kultu maryjnego na ''jasnej górze'' a to jest naprawdę ciemna góra.

Chrześcijaństwo to nie religia. Chrześcijaństwo to wiara w zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Religia to coś nie zgodne z Biblią. Religia to jakieś kulty posągów, obrazów, różańców, talizmanów, medalików itp. Religia nie czci Boga ale szatana. Religia tylko wprowadza w błąd. Wiara to nie religia.

(4) Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa rzeczy tych, które są na niebie wzgórę, i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał, ani im będziesz służył; bom Ja Pan Bóg twój, Bóg zawistny w miłości, nawiedzający nieprawości ojców nad syny w trzeciem i w czwartem pokoleniu tych, którzy mię nienawidzą; (6) A czyniący miłosierdzie nad tysiącami tych, którzy mię miłują, i strzegą przykazania mego.

(Księga Wyjścia 20:4-6, Biblia Gdańska)a Cezar-Papież Franciszek łamie to przykazanie.


Światowe dni młodzieży to taki trening sekty rzymskiej przed przyjściem Antychrysta. Watykan przygotowuje grunt Antychrystowi do globalnego zwiedzenia (oszustwa) ludzkości !!!


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Czw Sie 11, 2016 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sro Sie 10, 2016 10:49 pm

Tekst przeklejony z  http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754


Teoria NWO to niebezpieczna półprawda która na dłuższa metę ma na celu oszukać ludzi.tzw NWO to sztuczny , kontrolowany wróg który ustanawiany jest aby antychryst - człowiek grzechu miał się na czym wykazać.Celowo tworzone są różne kłopoty , kryzysy i absurdy systemowe , celowo zaczyna być uwydatniana niesprawiedliwość , choroby systemu i pozorna bezradność lub przestępstwa np możnych. Kiedy antychryst nadejdzie i naprawi system i ekonomie ludzie beda widziec w nim geniusza , zbawiciela , boga. Wszystko to działa na prostej zasadzie manipulacji : ten sam który uciska ludzi , posyła nieświadomym ludziom zwodniczą pomoc i ulgę przez którą zdobywa ich zaufanie i zwodzi ich do końca kierując ich tam gdzie chce.

Zadaniem teorii NWO jest właśnie takie pokierowanie ludzi na fałszywe ścieżki ale tak aby masy myślały ze poznają prawdę i tajemnice systemu , ten który pokazuje im część chorób systemu przez teorie NWO zdobywa zaufanie mas i to zaufanie będzie chciał wykorzystać w przyszłości na swoja korzyść aby badacze NWO byli wśród tych którzy będą wielbić i podziwiać antychrysta.
teoria NWO i ruchy pozornie walczące z NWO ukazują tylko te choroby systemu które w przyszłości zniesie antychryst - takie ruchy jak ZEITGEIST MOVEMENT, PROJEKT VENUS czy NESARA to typowe propagandowe i manipulacyjne ruchy których celem jest pokierowanie mas na fałszywe drogi - żeby zdobyć zaufanie ruchy te ukazuje sporo prawdy ale zawsze dodają dużo kłamliwej truciznę szczególnie w sprawach duchowych

PROBLEM - REAKCJA - ROZWIĄZANIE to cała prawda o manipulacyjnej teorii NWO :


1)PROBLEM - pewna grupa ludzi chce zawładnąć światem i zrobić ze wszystkich niewolników :-)

2)REAKCJA - posyła się pewne organizacje i ruchy jak ZEITGEIST czy ruchy new age który pozornie ukazują prawdę ale tak naprawdę przygotowują ludzi na ROZWIĄZANIE

3)ROZWIĄZANIE - do władzy nadchodzi antychryst który wprowadza w życie wiele z nauk propagowanych np przez NESARA , projekt venus , czy ruch ZEITGEIST , czy ruchy new ageWszyscy ludzie na ziemi którzy kochają GRZESZENIE , PIENIĄDZE I ŚWIATOWE KORZYSTANIE Z ŻYCIA mają wielbić i podziwiać antychrysta - człowieka grzechu , maja oni z podziwem mówić o antychryście : Kto jest do niego podobny ? , kto może z nim walczyć ? - OBJAWIENIE JANA 13:3-8 , te same masy maja mówić : "POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO" - 1 Tesaloniczan 5:3.Wyraźnie więc widać że NWO dotykające wszystkich ludzi to w najwyżej tylko okres przejściowy aż nadejdzie antychryst.
Jeśli antychryst gnębiłby i terroryzował masy kochające grzeszenie i pieniądze to masy te nie podziwiałyby go , nikt by nie szedł za nim w podziwie , nikt by nie mówił "POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO".
Ludzie którzy wybiorą antychrysta będą się cieszyć a ci którzy wybiorą PANA JEZUSA będą płakać : "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Wy płakać i narzekać będziecie, a świat się będzie weselił; wy smutni będziecie, ale smutek wasz w radość się zamieni" EWANGELIA JANA 16:20

Kiedy antychryst zabije proroków Bożych z tej okazji - ludzie będą się cieszyć i obdarowywać się : "A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać " OBJAWIENIE JANA 11:10

Tylko osoby zapisane w Księdze Żywota PANA JEZUSA rozpoznają antychrysta , nie będą się nim zachwycać ani go wielbić - Objawienie Jana 13:8 , Objawienie Jana 17:8 - cała reszta ludzkości będzie podległa antychrystowi i nie będzie widziała w nim nic złego. Ludzie którzy nie widza nic złego w grzechu czyli w łamaniu przykazań BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA nie będą też widziały nic złego w CZŁOWIEKU GRZECHU.
Antychryst tych którzy go uznają obdaruje różnymi dobrami materialnymi - Księga Daniela 11:39 , możliwe ze wszyscy ktęrzy go uznają będą żyć w materialnym dobrobycie a takie propagandowe tytuły jak np : "NESARA Światowy Program Obfitości" - jak pisałem wyżej urabiają ludzi na rządy antychrysta.
Tak jak NWO tak też i ci którzy ukazywani są jako jego twórcy to sztuczni i kontrolowani wrogowie - pożyteczne marionetki w całym tym oszustwie. Marionetki te odciągają uwagę od prawdziwych wrogów i zarządców systemu np Ewangelia Łukasza 4:6 , list do Efezjan 6:12 , 2 Koryntian 4:3-4. Pozorni twórcy NWO zostaną obaleni jak NWO i m.in również na nich antychryst zdobędzie popularność i będzie uznawany za sprawiedliwego

"zniszczy możnych i lud świętych" - DANIELA 8:24 - oprócz naśladowców PANA JEZUSA , antychryst będzie wytracał MOŻNYCH a wiec prawdopodobnie tych którzy już teraz i w przyszłości będą uznawani i oskarżani o stworzenie złego systemu i manipulowanie światem. Antychryst aby zdobyć popularność i zaufanie zniszczy tych których masy nienawidzą a więc np część polityków , przywódców w tym wojskowych , religijnych , bogaczy. Wśród MOŻNYCH których będzie wytracał antychryst znajda się zapewne osoby uznawane przez światowe masy za głównych twórców NWO a więc np masoni , illuminati , bilderbergowie , rodziny bankierskie , różnych możnych błędnie uważani za Żydów - ze strony ANTYCHRYSTA to będzie sprytna i zwodnicza pokazówkaTworząc truciznę teorii NWO stara się również zeszkalować i zdyskredytować Biblie a nawet wiarę w BOGA OJCA i BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA - manipulacja polega na tym ze takie ruchy jak Zeitgeist czy new age ujawniają np część fałszywych nauk katolicyzmu takich jak dogmat trójcy czy kult maryjny - porównują je z wierzeniami pogańskimi i mówią : CHRZEŚCIJAŃSTWO i BIBLIA zostały zaczerpnięte z pogaństwa. Ruchy te wykorzystują że ludzie nie znają osobiście i dogłębnie Biblii bo kto zna Biblie ten wie że nauki zeitgeist to puste oszczerstwa a Biblia obala katolickie dogmaty. Tak działa właśnie teoria NWO ujawnia prawdą ale jednocześnie miesza ja z kłamstwami i tworzy truciznę która zacznie działać na pełna skale gdy objawi się antychryst. Kto zna Biblie ten wie że ta Księga obala ten chory świat i organizacje religijne w tym Watykan czy ŚJ

Antychryst prawdopodobnie zniszczy organizacje religijne - Objawienie Jana rozdział 17 - Wielka Nierządnica to moim zdaniem m.in wielkie organizacje pseudochrześcijańskie takie jak np Kościół Rzymskokatolicki , ŚJ , organizacje protestanckie.Antychryst ma się wywyższać i wynosić ponad wszelkie bóstwo - Księga Daniela 11:36-37 a więc albo zniszczy on różne religie albo wmówi ludziom kłamstwo ze wszystkie religie wierzą w tego samego boga tylko ze inaczej go nazywały i wyobrażały sobie go oraz różnie oddawały mu cześć - antychryst powie im ze to on jest tym uniwersalnym bogiem i objawił się w ludzkiej postaci - antychryst ma czcić boga sił - Daniela 11:38 , możliwe więc że będzie imitował relacje BÓG OBJAWIONY JEZUS - BÓG OJCIEC tylko ze jego bóg sił może być ukazywany jako bóg nieosobowy. Jeśli ludzie mają w zachwycie mówić : "POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO" to możliwe ze antychryst zniszczy islam lub go zreformuje tak ze skończy się walka z niewiernymi.

Dziwnym trafem :-) ruchy new age i zeitgeist które pokazują że walczą z systemem nie walczą z jednym z głównych kłamstw systemu a więc z kłamstwem ewolucji która jest tak prawdziwa jak "człowiek z Piltdown" Wink - dlaczego rządy , religie i media z telewizja na czele głoszą kłamstwo ewolucji a walczący z NWO i systemem nie obalają tego kłamstwa ? odpowiedz jest jasna , ruchy walczące z NWO to kontrolowana opozycja
CZWARTE KRÓLESTWO - wersja o globalnym rządzie czy unii światowej która będzie uciskać ludzkość prawdopodobnie się spełni ale będzie to tylko okres przejściowy. Opis 4 królestwa z Księgi Daniela wygląda jak opis globalnego NWO który będzie rządził twarda ręka , 4 królestwo ma m.in być :


- inne niż wszystkie poprzednie państwa czy unie państw - Księga Daniela 7:7 , Dn 7:19 , Dn 7:23

- ma pochłonąć cała ziemię - Daniela 7:23

- mocne jak żelazo , wszystko skruszy i zdruzgocze - Daniela 2:40

- rozdzielone , po części mocne , po części kruche - Daniela 2:41-42

- straszne , groźne i nadzwyczaj silne - Daniela 7:7

- będzie pożerać , miażdżyć , deptać - Daniela 7:7

- będzie miało żelazne zęby , miedziane pazuryZ tego tworu który pochłonie całą ziemie ma powstać 10 królów - antychryst obali 3 z nich - Daniela 7:24, wg Objawienie 17:13 i Obj 17:17 tych 10 królów ma mu oddać swoją władzę królewską i moc. Powyższy opis 4 królestwa nie wskazuje ze będzie on łagodne i przyjacielskie w stosunku do ludzkości - wręcz przeciwnie prawdopodobnie przykręci ono mocno ludzkości przysłowiową "śrubę" a wszelkie formy buntu będą brutalnie tłumione. Jeśli tak będzie wyglądało 4 królestwo to propagandowe i manipulacyjne ruchu będą jeszcze głośniej i częściej szerzyć teorie NWO a ludzie to kupią. Jednocześnie będzie głoszone rychłe wybawienie - różne ruchy i religie będą głosić bliskie nadejście Mesjasza który zreformuje świat , zniszczy spiskowców NWO i zaprowadzi erę pokoju i dobrobytu - no i objawi się Wink ten który będzie podziwiany i wielbiony przez wszystkich ludzi na ziemi oprócz tych którzy nienawidzą grzeszenia i nie kochają świata i pieniędzy.
Jeśli oprócz wielkich reform ekonomicznych i systemowych dodamy nadejście potężnej duchowości która będzie propagował fałszywy prorok czyniąc potężne cuda i znaki to nic dziwnego ze bezbożny świat oszaleje na ich punkcie.
Widać wiec ze w krótkim okresie nastąpi przejście z trudnych czasów z okres pokoju i dobrobytu - 4 KRÓLESTWO będzie miało zadanie uciskać ludzkość a ANTYCHRYST będzie skutecznie udawał zbawiciela , sprawiedliwego który ratuje świat - to wszystko będą pozory - dla bezbożnych nastanie ZŁOTA ERA GRZESZENIA ale maksymalnie będą się nią cieszyć ok 3.5 roku

3.5 roczne rządy antychrysta = złoty wiek new age

Kto myśli, że diabelski new age przypadkowo lub w dobrych zamiarach mówi, że po NWO nastanie era pokoju i dobrobytu ten jest bardzo naiwny.

Różne organizacje i ruchy religijne obwołają czas który nastanie po NWO czyli po dojściu do władzy antychrysta jako czas 1000 letniego Królestwa PANA JEZUSA lub 1000 letniego pokoju dlatego m.in różne ruchy katolickie i nawet media jak Radio Maryja też "walczą" Wink z NWO - aby kiedy nadejdzie antychryst posłać katolików w jego ręce. Niestety pułapka zastawiona jest nawet na katolików ale mnie to nie dziwi , zdziwiłbym sie gdyby inaczej. Ewentualny dobrobyt, pokój czy wielkie cuda przekonają wielu np katolików, że antychryst to BÓG OBJAWIONY - JEZUS a fałszywy prorok to np Eliasz bo zobaczą, że np ściąga ogień z nieba - OBJAWIENIE JANA 13:13 lub będzie zamieniał wodę w krew jak to robili demoniczną mocą czarownicy faraona - Księga Wyjścia 7:22 - ORGANIZACJE I RUCHY RELIGIJNE CHCĄ WMÓWIĆ LUDZIOM, ŻE NWO obali BÓG OBJAWIONY JEZUS ale wg BIBLII - tzw globalne NWO czyli 4 królestwo OBALI ANTYCHRYST - dlaczego organizacje religijne nie mówią, że za antychrystem cała ziemia pójdzie w podziwie i że będzie go czcić, dlaczego nie mówią o fałszywym pokoju i bezpieczeństwie , dlaczego nie mówią o wielkich cudach i znakach i o tym ze ludzie w zachwycie będą mówić o antychryście : Kto jest do niego podobny , kto może z nim walczyć ? , organizacje i ruchy milczę bo albo nie znają tych rzeczy albo celowo poślą ludzi w łapy antychrysta.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Czw Sie 11, 2016 12:11 am

BIOCHIP -

Jednym z aspektów teorii NWO jest biochip.Prawdopodobnie biochip to też manipulacja , mimo ze w świecie jest coraz więcej biometrii to może być to celowo robione przez zarządców systemu. Możliwe ze BIOCHIP ma ośmieszyć temat znamienia i zakamuflować prawdziwe biblijne znamię. Nie mogę na 100 % wykluczyć, że biochip to nie znamię ale mogę wykazać ze istnieje duże prawdopodobieństwo ze tak jest, po pierwsze biochip jako znamię ukazywane jest w mass mediach i telewizji a one służą do manipulacji i zwodzenia ludzi.

Po drugie wg Biblii , ludzie przyjmą znamię za sprawą fałszywego proroka - OBJAWIENIE JANA 13:16 i OBJAWIENIE JANA 19:20 : "fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia".

Widać więc, że BIBLIJNE ZNAMIĘ poprzedzać będą WIELKIE CUDA i ZNAKI - ludzie przyjmą znamię pod wpływem CUDÓW !!!
Zanim nadejdzie znamię wpierw objawi się antychryst i fałszywy prorok który sprawi ze ludzie będą oddawać pokłon antychrystowi - więc prawdziwe znamię poprzedzać będzie objawienie się antychrysta i jego reformy które sprawia, że ludzkość będzie go podziwiać , nadejdą też wpierw cuda - dopiero później wprowadzone zostanie znamię - najlepiej samemu prześledzić cały 13 rozdział i zobaczyć rzeczy poprzedzające znamię.
Teoria o biochipie jako ZNAMIENIU to prawdopodobnie celowe oszustwo - znając wskazówki z Biblii będziemy wiedzieć po czym poznać znamię. Jeśli biochip to oszustwo to nie będą go poprzedzać cuda , nadejście antychrysta i fałszywego proroka.KTO BĘDZIE OSTATECZNIE PRZEŚLADOWANY ? - wg Biblii w trakcie 3.5 rocznego panowania antychrysta to uczniowie i naśladowcy PANA JEZUSA maja być zabijani i prześladowani m.in za to ze będą głosić SŁOWO BOŻE i proroctwa biblijne - Objawienie Jana 20:4. Pozostali ludzie mają się cieszyć w tym okresie - Ewangelia Jana 16:20.Zanim antychryst nadejdzie to możliwe ze wszyscy będą mieć ciężko , ale gdy objawi się człowiek grzechu to tylko wyznawcy PANA JEZUSA będą tępieni , bo jedynie oni rozpoznają antychrysta i będą ostrzegać przed nim innych ludzi. Tylko ci co są zapisani w Księdze życia BARANKA nie będą wśród mas zachwyconych antychrystem i tylko oni nie będą go wielbić - przez system i resztę ludzkości zostaną uznani za heretyków , głupców czy fanatyków którzy zagrażają pokojowi i bezpieczeństwu. Uczniowie PANA JEZUSA będą głosić zniszczenie antychrysta i jego wyznawców a to się nie będzie podobało masom - wtedy uczniowie PANA JEZUSA będą wydawani na śmierć czy wiezienie przez własne dzieci , rodziców czy przyjaciół :

"będą was wydawać i rodzice, i bracia, i krewni, i przyjaciele, i zabijać niektórych z was i będziecie znienawidzeni przez wszystkich dla imienia mego " EWANGELIA ŁUKASZA 21:17


, "nadchodzi godzina, gdy każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że spełnia służbę Bożą. (3) A to będą czynić dlatego, że nie poznali Ojca ani mnie " EWANGELIA JANA 16:2-3 - antychryst będzie się obwoływał bogiem - Księga Ezechiela 28:2-9 , 2 Tesaloniczan 2:4 a wiec masy kochające grzeszenie i pieniądze będą dla antychrysta zabijać uczniów PANA JEZUSA - ten werset moim zdaniem o tym właśnie mówi.Podsumowując - Kto kochać będze pieniądze , grzeszenie i świat ten uwierzy wszelkim kłamstwom i wybierze antychrysta - 2 Tesaloniczan 2:9.

tzw NOWY PORZĄDEK ŚWIATA to niebezpieczna półprawda , teoria NWO to przygotowanie mas na 3.5 roczne rządy antychrysta - oczywiście masy nie uwierzą w 3.5 roku Wink , teoria NWO ma za zadanie zmanipulować masy i ukazać im ze po NWO nastanie złota era , era pokoju i dobrobytu którą zaprowadzi Bóg - NWO to okres przejściowy pomiędzy TYM CO JEST TERAZ A RZĄDAMI ANTYCHRYSTA - religie chąc ukazać, że NWO obali PAN JEZUS i w ten sposób wpakują ludzi w łapy antychrysta ,


Prawdziwy pokój i sprawiedliwość zaprowadzi dopiero BÓG OBJAWIONY JEZUS który zniszczy antychrysta i tych którzy świadomie go wybiorą , i tych którzy świadomie wybiorą grzeszenie - dla SPRAWIEDLIWYCH , ziemia zostanie odnowiona i będą żyć na niej na wieki          
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pią Sie 12, 2016 4:31 pm

OBOWIĄZKOWY FILM DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA
https://www.youtube.com/watch?v=ym6POKL7020

Ewolucja jest definitywnie obalona. Świat stworzony przez Boga ma 6000 lat a rodzaje życia są zupełnie od siebie odrębne a to dowodzi, że na innych planetach nie ma ewolucji. NIE MA EWOLUCJI TO NIE MA KOSMITÓW. Antychryst będzie nawoływać do ludzi do walki z Bogiem. Posłuży się kłamstwem, że kosmici atakują Ziemię i trzeba się zjednoczyć bez względu na kraj, kolor skóry, wyznanie itp. itd. i inne pierdoły będzie mówił. Skoro nie było ewolucji na Ziemi to NIGDZIE WE WSZECHŚWIECIE TEŻ NIE BYŁO EWOLUCJI A WIĘC NIE MA KOSMITÓW NA INNYCH PLANETACH !!! a teraz przypomnijcie sobie o czym są filmy. Np. :

Dzień Niepodległości - film kosmitach atakujących Ziemię
Gwiezdne Wojny - Wiadomo wojna w kosmosie na pełną skalę między różnymi kosmitami i ludźmi. (Wbrew pozorom nie chodzi tu o imperium i rebeliantów ale o przekonaniu ludzi, że planety roją się od kosmitów.
Dystrykt 9 - kosmici lądują na Ziemi
Inwazja: Bitwa o Los Angeles - Obcy dokonują inwazji na Ziemię.
i inna cała masa tego typu filmów. Nie ma kosmitów i nigdy ich nie było bo Bóg ich nie stworzył a ludzi tak. Biblia wygrywa naukowo z ewolucją do zera.

Wyobraźcie sobie jaki chaos zapanuje na świecie gdy antychryst ogłosi, że leci na naszą planetę inwazyjna flota obcych. Chrześcijanie znający prawdę, że to nie kosmici a Jezus Chrystus wraca na ziemię, będą uważani w oczach świata z V kolumnę obcych na Ziemi, za zdrajców. Tu siła fizyczna na najwyższym poziomie nie pomoże. Tylko wiara w Jezusa Chrystusa aż do śmierci się liczy.

Antychryst oczywiście wie, że ludzie ignorują ostrzeżenia takie jak to i już przygotował projekt Blue Beam aby wyświetlić holograficznie statki kosmitów na orbicie. Np. NASA ostatnio wypuszcza coraz częściej filmiki o niby kosmitach przy słońcu.

1. https://www.youtube.com/watch?v=NOtdm-CgnQQ
2. https://www.youtube.com/watch?v=TbnNoLA93XU

Cała ta maskarada z UFO odbędzie się po obaleniu NWO przez antychrysta, które sam tworzy. Szatan od zawsze w historii ludzkości działał w następujący sposób. Burzył(wojna) potem Naprawiał (Np. imperium Rzymskie, UE, NWO) a jeszcze później tym, którym coś naprawił to wysyłał do grobu. (Ci co zanim poszli nie mieli już szansy na odkupienie u Boga). Ten cykl zawsze się powtarza z tym, że każdy kolejny ma coraz większy rozmach.


___________________________


Kto chce poznać prawdę to polecam kilka filmów. Jeśli Ktoś nie ma czasu na oglądanie można rozłożyć na kilka dni ale warto to zobaczyć i czytać opisy pod filmikami po wejściu w link. (Po zalogowaniu się wystarczy raz wcisnąć w link i następuje przekierowanie na docelową stronę)

Polsat news - Tajemnicze dźwięki
https://www.youtube.com/watch?v=IgntGB9kTbk

Fałszywa Inwazja Z Kosmosu Próby Generalne
http://www.cda.pl/video/48630964

Zmaterializowane Demony i Co Na Ten Temat Mówi Były Okultysta
http://www.cda.pl/video/49071633'

NASA chce stworzyć własnego boga! : Projekt Blue Beam
http://www.cda.pl/video/48516250

Humanoid Test projektu Blue Beam (Hologram wyświetlany z satelity)
http://www.cda.pl/video/4853137f

Blue Beam (Test hologramu wyświetlanego z satelity)
http://www.cda.pl/video/48515418

Musisz to zobaczyć ! Projekt Blue Beam w akcji.
http://www.cda.pl/video/48591769

,,Latające'' miasto: Chiny - Blue Beam
http://www.cda.pl/video/57975045

Maskarada z UFO
http://www.cda.pl/video/4832477c

Takie gongi ''pokoju'' będą witały antychrysta (szatana) na całym świecie  (nie dajcie się nabrać na muzykę i uśmiechy)
https://www.youtube.com/watch?v=1Z8ojq0R1gY

Chip RFID - Znamię Bestii (Apokalipsa św. Jana)
http://www.cda.pl/video/48690232


Gdy do władzy dojdzie jedne światowy lider antychryst zostaną uwolnione technologie Ziemskie, które były blokowane nawet 200 lat. Antychryst oszuka ludzi, że to technologie od ,,zaprzyjaźnionych kosmitów'' (kosmici nie istnieją). Np. Wynalazki naukowca Nikola Tesli:

Darmowa energia blokowana od lat?
http://www.cda.pl/video/487875b8

Zagubione akta Tesli
http://www.cda.pl/video/4872487f

Nikola Tesla i Jego Wynalazki - Film Dokumentalny
http://www.cda.pl/video/4872846d

Ten film pokazuje przyszłe posunięcia satanistów:
Antychryst Bestia Fałszywy Prorok Interwencja Jezusa-Tysiącletnie Królestwo
https://www.youtube.com/watch?v=MyAPMauqpH0_____________________


Pokazanie zakulisowych powiązań obudzi myślących ludzi.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pią Sie 12, 2016 4:45 pm

To religie rządzą masonerią a nie masoneria religiami.

esJt wiele kłamliwych książek jak to kościół rzymski rzekomo walczy z masonami. Normalnie śmiać mi się chce jak słyszę osoby oczytane w tych bredniach. sataniści sieją dezinformację. Aby znać prawdę trzeba przeczytane książki czy posiadaną wiedzę odnieść do Biblii. Masoneria upadnie a religie będą dalej bo to one są kluczowe dla szatana.

Przywitania masonerii
szatan z ukrycia rządzi watykanem a watykan wszystkimi pozostałymi religiami świata i masonerią____________________________________


(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. (16) Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? (17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. (18) Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. (19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. (20) A więc: poznacie ich po ich owocach. (21) Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. (22) Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? (23) Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! (24) Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. (25) Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. (26) Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. (27) Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki . (28) Gdy Jezus dokończył tych mów, tłumy zdumiewały się Jego nauką. (29) Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie.

(Ewangelia Mateusza 7:15-29, Biblia Tysiąclecia)Członkowie sekt religijnych przychodzą właśnie w owczej skórze a wewnątrz są drapieżnymi wilkami._______________________________________


Darwin (członek loży masońskiej) nie był badaczem a krętaczem.


_____________________________________


Pobudka świat nie jest taki jak widać z perspektywy TV.W temacie jest pokazana prawda, której nie ma przekazie telewizyjnym.

avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pią Sie 12, 2016 5:09 pm

Pokazałem to co jest ukrywane. Jeszcze należy opisać sektę new age bo to ona przejmie na siebie zadanie ogłupiania o kosmitach, wzmocnienie akcentu ewolucji i wprowadzenie nowej duchowości w czasie fałszywego 3.5 letniego pokoju wprowadzonego przez antychrysta. New age promuje tzw. nową erę wodnika. opiszę to innym razem. Ruchy ekumeniczne to połączenie wszystkich religii w jedną globalna religię antychrysta z ideologią new age.

Oczywiście, że nie wszędzie widzę szatana w końcu w Niebie go nie będzie. Dobrze jest być świadomym zagrożeń. Lepiej być mądrym przed szkodą niż po szkodzie.


____________________________Ruch New Age to odrodzenie bardzo starych i religijnych tradycji i praktyk. Korzenie tych praktyk sięgają historii opisywanej w Księdze Rodzaju 3:1-5.
(1) A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu? (2) Niewiasta odpowiedziała wężowi: Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy, (3) tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli. (4) Wtedy rzekł wąż do niewiasty: Na pewno nie umrzecie! (5) Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło.

Pierwsze kłamstwo świata, czyli podważenie przez Szatana słowa danego przez Boga, jego władzy i autorytetu. Nieposłuszeństwo doprowadziło do sprowadzenia na świat śmierci i twierdzenia że poprzez poznanie sekretów i gnostyckiej mądrości, człowiek może zostać oświecony i „być jak Bóg”.


Wiele okultystycznych praktyk i wierzeń odkurzonych przez ruch New Age wywodzi się z wczesnych kultur pogańskich. Praktyki powszechne w New Age, takie jak czarnoksięstwo, spirityzm, wróżbiarstwo, jasnowidzenie, nekromancja (kontaktowanie się ze zmarłymi) i astrologia, są silnie potępiane przez Pismo Święte (Księga Powtórzonego Prawa 18:9-17, Izajasza 47:9-15). Praktyki te rozpowszechniane były przez antyczne sztuki magiczne i religie misteryjne Chaldejczyków, Egipcjan i przede wszystkim przez kulturę Asyryjsko-Babilońską. Biblia informuje chrześcijan o niesłabnących wpływach spuścizny Babilonu. Kłamstwo opisywane w Księdze Rodzaju rozwinięte zostało w Babilonie. Proces ten będzie kontynuowany aż do osiągnięcia efektu finalnego: systemu globalnej władzy Szatana w czasach ostatecznych.


(9) Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. (10) Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; (11) nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. (12) Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. (13) Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. (14) Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. (15) Pan, Bóg twój, wzbudzi ci proroka spośród braci twoich, podobnego do mnie. Jego będziesz słuchał. (16) Właśnie o to prosiłeś Pana, Boga swego, na Horebie, w dniu zgromadzenia: Niech więcej nie słucham głosu Pana, Boga mojego, i niech już nie widzę tego wielkiego ognia, abym nie umarł. (17) I odrzekł mi Pan: Dobrze powiedzieli.

(Księga Powtórzonego Prawa 18:9-17, Biblia Tysiąclecia)
(9) Lecz spadnie na ciebie jedno i drugie w jednym dniu, niespodzianie. Sieroctwo i wdowieństwo w pełni spadną na ciebie, pomimo wielu twoich czarów i mnóstwa twoich zaklęć. (10) Polegałaś na twojej złości, mówiłaś: Nikt mnie nie widzi. Twoja mądrość i twoja wiedza sprowadziły cię na manowce. Mówiłaś w sercu swoim: Tylko ja, i nikt inny! (11) Lecz przyjdzie na ciebie nieszczęście, którego nie potrafisz zażegnać, i spadnie na ciebie klęska, której nie zdołasz odwrócić, i przyjdzie na cię zguba znienacka, ani się spostrzeżesz. (12) Trwajże przy twoich zaklęciach i przy mnogich twych czarach, którymi się próżno trudzisz od swej młodości. Może zdołasz odnieść korzyść? Może zdołasz wzbudzić postrach? (13) Masz już dosyć mnóstwa twoich doradców. Niechaj się stawią, by cię ocalić, owi opisywacze nieba, którzy badają gwiazdy, przepowiadają na każdy miesiąc, co ma się z tobą wydarzyć. (14) Oto będą jak źdźbła słomiane, ogień ich spali. Nie uratują własnego życia z mocy płomieni. Nie będą to węgle do ogrzewania, to nie ognisko, by przy nim posiedzieć. (15) Takimi będą dla ciebie twoi czarownicy, z którymi się próżno trudzisz od młodości. Każdy sobie pójdzie w swoją stronę, nikt cię nie ocali.

(Księga Izajasza 47:9-15, Biblia Tysiąclecia)Trzy wielkie religie światowe których wierzenia i rytuały splótł ze sobą ruch New Age to : hinduizm, rozwijany od tysięcy lat, buddyzm, powstały ok. 560 roku p.n.e. , taoizm, ok. 500 roku p.n.e. oraz sekta rzymsko-katolicka powstała w III wieku n.e.
Duży wpływ na współczesny okultyzm miał też druidyzm, religia Celtów (od ok. 300 rok p.n.e. aż do wczesnego średniowiecza).

Ruch New Age opiera się na ogromnej i bardzo dobrze zorganizowanej międzynarodowej siatce skupiającej tysiące różnych grup, fundacji, klubów, lóż i sekt religijnych, których wspólnym celem jest przygotowanie świata na nadciągającą Nową Erę, „Erę Wodnika.” Oto mała próbka organizacji do nich należących (zachowano angielskie nazwy oryginalne): Amnesty International, Zero Population Growth, California New Age Caucus, New World Alliance (założony przez Marka Satina), World Goodwill, The Church Universal and Triumphant (Ascended Master Teachings), The Theosophical Society (Towarzystwo Teozoficzne), the Forum, Planetary Initiative For The World We Choose, Club of Rome (Klub Rzymski), Christian Science (Stowarzyszenie Chrześcijańskiej Nauki) i Unity School of Christianity. Lista ta prezentuje wszechstronność całego ruchu i ich wpływ na całą światową ekonomię, politykę i religię.NAM (New Age Movement – Ruch New Age) uzyskał wielkie wpływy w prawie wszystkich dziedzinach naszej kultury – socjologii, psychologii, medycynie, rządach, ekologii, nauce, sztuce, edukacji, świecie biznesu, mediach, świecie rozrywki, sporcie a także Kościele. Ruch ten działa poprzez wiele rodzajów aktywności i ugrupowań. Wyraża się w takich religijnych formach jak Stowarzyszenie Chrześcijańskiej Nauki, Unity czy różne formy czarnoksięstwa. Działa również w inicjatywach sekularnych, na różnych seminariach dotyczących potencjału ludzkiego, w inicjatywach propagujących medytację transcendentalną, niektóre praktyki medycyny alternatywnej, w niektórych szkołach prywatnych.

Podstawowym celem New Age jest zaprowadzenie pokoju na świecie i wkroczenie w Erę Wodnika. Ma to być osiągnięte poprzez rządy antychrysta podającego się za ,,Jezusa'' (ZWIEDZENIE LUDZKOŚCI OPISANE W APOKALIPSIE ŚW. JANA), tego który ,,nauczy'' ludzi żyć w pokoju z innymi. Inne cele NAM ( new age media) to: powołanie do życia Światowej Organizacji Żywności, Światowej Organizacji Wody, Światowego Porządku Ekonomicznego.
czyli 3,5 fałszywy pokój.


NAM oficjalnie nakłania ludzi o do otworzenia się na wszelkie religie (sekty), lecz celem nadrzędnym leżącym u podstaw tych nauk, jest starannie zaplanowane podważenie wierzeń Chrześcijańskich przy pomocy różnych kombinacji gnostycyzmu i okultyzmu.

Gnostycyzm jest antyczną nauką wg której boska istota jest jedyną lub najwyższą rzeczywistością, a nieprzebudzona jaźń człowieka jest częścią takiej istoty (esencji). Poprzez intuicyjne odkrycia, „wizjonerskie doświadczenia lub inicjację w sekretnej doktrynie”, taki człowiek osiąga zrozumienie (przebudzenie) swojego ''prawdziwego Ja''. Mamy tutaj niezwykłe podobieństwa do światowej religii, która zawładnie kiedyś całym światem. Doktryna Gnozy pasuje też do opisu „Planu” ustanowienia światowego rządu który opisują różne przekazy (channelingi) od rzekomych obcych i oświeconych mistrzów. Istnieje również inne pokrewieństwo: Ruch New Age pasuje do opisu religii Antychrysta – odrzucenia Chrześcijańskiego Boga, deklaracji że to człowiek jest Bogiem.


Film: Wprowadzą Cię w błąd!
https://www.youtube.com/watch?v=4q5FOHG3e00

6 podstawowych tez New Age (czyli kłamstwo na całego):

1.Wszystko jest jednym
2.Wszystko jest Bogiem
3.Ludzkość jest Bogiem
4.Zmiana świadomości
5.Wszystkie religie są jednym
6.Optymizm co do kosmicznej ewolucji


Norman Geisler i jego 14 podstawowych „doktryn” religii New Age:

1.Bóg jest nieosobowy
2.Wszechświat jest wieczny
3.Natura materii jest iluzją
4.Życie jest cyklem
5.Reinkarnacja
6.Ewolucja człowieka w kierunku boskości
7.Ciągłość objawień od istot spoza tego świata
8.Identyfikacja człowieka z Bogiem
9.Potrzeba medytacji (lub innych technik zmiany świadomości)
10.Praktykowanie okultyzmu (astrologia, medium itd.)
11.Wegetarianizm i medycyna holistyczna
12.Pacyfizm
13.Jeden światowy porządek
14.Synkretyzm (zjednoczenie wszystkich religii)


Sekta New Age obejmuje sobą szeroki wachlarz pojęć: spirityzm, astrologię, kosmologię ezoteryczną, bioenergoterapię, energię Chi, czakry, nirvana, świadomość chrystusową, rytualność indiańską, Pranę, OBE, reinkarnację, okultyzm, a także nieortodoksyjne techniki psychoterapii i pseudonaukowe leczenie energiami kryształów i piramid. Często używanymi w tym ruchu terminami są wizualizacja, reinkarnacja, myślenie pozytywne, potencjał ludzki, holistyczna; holograficzna; synergistyczna– jedność, transformacja, przebudzenie ,sieć, dobro wspólne, jeden świat/globalizm/new world order (a co za tym idzie: jeden język, jeden rząd, jedna waluta, jedna religia), kosmiczna świadomość itd. („New Age Dictionary”)


Program wierzeń

Termin „Nowy Wiek” (New Age) wywodzi się z astrologii, która twierdzi że Ziemia a może nawet cały kosmos, jest bardzo blisko transformacji i przejścia z obecnej Ery Ryb (racjonalizm) w Erę Wodnika (duchowość, błogość, harmonia wszystkich rzeczy). Mimo że obecnie rozkwita, „New Age” nie jest niczym nowym. W rzeczywistości jest to bardzo stary system wierzeń- lepszym jego określeniem byłby „antyczny okultyzm”.

Biorąc pod uwagę że New Age skupia ogromną ilość grup, każdą nieco inną od pozostałych, czerpiących garściami różne elementy z religii o których wspomniano wcześniej, powinniśmy wiedzieć jakie podstawowe wierzenia łączą cały ruch. Jakie są ich poglądy na Boga, Chrystusa, grzech i zbawienie, dobro i zło, szatana i przyszłość ludzkości.Grzech i Zbawienie w sekcie new age

W New Age nie ma miejsca na pojęcie „grzech”. Grzechu nie ma gdyż nie ma transcendentnego Boga przeciwko któremu moglibyśmy się zbuntować. Nie ma żadnych władców ani moralnych imperatyw. New Age nie przyjmuje do wiadomości że pierwszy człowiek, Adam, zgrzeszył i tym samym wszyscy ludzie są grzesznikami. Sekta new age uczy, że prawdziwa esencja człowieka jest boska i perfekcyjna. New Age nie rozróżnia grzechu. Zamiast tego mówi o „kłopotliwych pragnieniach” które uznaje za naturalne ludzkie impulsy które odciągają świadomość od osiągnięcia boskości, tak więc mogą być „kłopotliwe” ale nie są grzechem. Ponieważ wierzą oni że każdy człowiek jest bogiem i posiada nieskończony potencjał do samodoskonalenia, grzech który definiuje Biblia jest przez nich odrzucany (Dlatego też jak przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli tak mówi Biblia). Grzech jest tutaj tylko nieznajomością ludzkiej „wewnętrznej boskości”. Ponieważ nie istnieje, nie ma potrzeby dla skruchy czy wybaczenia, a Jezus nie umarł za nasze grzechy. Wg tej doktryny każda ludzka wada jest co najwyżej brakiem w oświeceniu, eliminowana jest więc potrzeba zbawienia czy Zbawiciela. Wierzenia New Age nie różnią się zbyt wiele od doktryn satanizmu, lucyferianizmu czy thelemy Aleistera Crowleya.

Termin Zbawienie dla New Age nie istnieje. Dusza jest dla nich częścią wszechświata i nie może umrzeć. Reinkarnuje się w innym ciele. Dobra lub zła karma zebrana w poprzednim życiu determinuje nasze nowe wcielenie. Człowiek powinien szukać wyższych stanów świadomości i wyższych planów istnienia. Nie ma jednej idealnej drogi dla tego celu, oświecenie można osiągnąć na wiele różnych sposobów [tak jak uczy kabała]. Cykl reinkarnacji i zbierania karmy poprzez swoje czyny stoją w opozycji do Chrześcijańskiej koncepcji zbawienia dzięki Bożej Łasce, wynikającej z wiary w Jezusa Chrystusa.


____________________________EKUMENIZM JEST OSTATNIĄ PROSTĄ DO PEŁNEGO POŁĄCZENIA KATOLICYZMU, PRAWOSŁAWIA, I INNYCH ODŁAMÓW Z NEW AGE CZYLI JEDNĄ GLOBALNA RELIGIĄ ANTYCHRYSTA. (WIELKIE ZWIEDZENIE LUDZKOŚCI)

JEŚLI PAPIEŻ LUB KTOŚ INNY W SUTANNIE BĘDZIE MÓWIŁ O NOWEJ ERZE TO NATYCHMIAST POWINNA ZAPALIĆ SIĘ CZERWONA LAMPKA a jak wiadomo Cezar papież Franciszek fałszywy prorok i wszyscy papieże dążą do wprowadzenie tej chorej choć na pozór pokojowej ale w głębi oszukańczej pełną cierpienia ideologii szatana new age.


(4) A Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował, (5) i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia. Łaską bowiem jesteście zbawieni. (6)

(List do Efezjan 2:4-6, Biblia Tysiąclecia)


Ostatnio zmieniony przez Odkrywca dnia Pią Sie 12, 2016 5:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pią Sie 12, 2016 5:36 pm

Stan Boga nazywany jest różnie, w zależności od grupy New Age, np. Boża świadomość, uniwersalna miłość, samorealizacja, „Ja Jestem”, Wyższe Ja, Brahman, Nirvana, itd. Cały ruch new age jest zwyczajnym bałwochwalstwem i samouwielbieniem.

new age to najgroźniejsza sekta ze wszystkich dotychczasowych ponieważ to wielkie religie (sekty) połączą się w jedną światową religię (sektę).

Ważną część w środowisku New Age zajmuje termin „świadomości chrystusowej”. Innymi słowy Chrystus staje się dla nich funkcją a nie osobą, w tym wypadku Jezusa którego chrześcijanie znają jako Chrystusa (z greckiego: namaszczony). Idea ta głosi że Jezus nie był jedynym Chrystusem, lecz dostąpił on możliwości uzyskania „świadomości chrystusowej” (po ludzku- był wielkim mistrzem duchowym, guru który dostąpił oświecenia) tak jak budda, kriszna czy mahomet. Jest to antyczna gnostycka religia wywodząca się z Babilonu i z religii tajemnych – Narodziny Pogaństwa). Doktryna new age chciałaby napisać historię życia Jezusa na nowo (WSZYSTKO POPRZEKRĘCAĆ), twierdząc że miał on spędzić 18 lat w Indiach gdzie uczył się filozofii hinduistycznej i buddystycznej, pomimo braku dowodów i kompatybilności z przekazem Biblii:

(7) Powtórnie więc powiedział do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą owiec. (8) Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce.
(Ewangelia Jana 10:7-8, Biblia Tysiąclecia)


New agowcy twierdzą że Jezus „świadomość chrystusową” uzyskał podczas chrztu a stracił wraz ze śmiercią na krzyżu. (new age to plemię żmijowe)


__________________________Ideologia sekty new age przeznaczeniu ludzkości:

Według sekty new age zbawienie świata zależy od działań ludzi. Jeśli wystarczająco dużo osób zharmonizuje swoją pozytywną energię i skieruje swoje myśli w kierunku pokoju, świat zostanie oczyszczony z negatywnej energii a ideały New Age zostaną zrealizowane. Będzie to era duchowego oświecenia. Ponieważ człowiek jest w głębi duszy boski i perfekcyjny, jego jedynym problemem jest nieznajomość tego faktu. Człowiek postrzega świat w sztywnych i skończonych ramach co jest tak naprawdę iluzją.

New age polega na oświeceniu człowieka, które uzyskać można poprzez doświadczenie i wiedzę (gnoza). Ugrupowania New Age oferują szereg okultystycznych technik mających pomóc pojedynczym ludziom, a w efekcie finalnym całemu światu, wyewoluować w kierunku wspólnej świadomości. Techniki te służą osiągnięciu odmiennych stanów świadomości – medytacja transcendentalna, joga, kryształy, channeling (duchowi przewodnicy), para-psychologia, terapia poprzednich wcieleń, akupunktura.


New age o szatanie: Tradycyjne przedstawienie lucyfera jako diabła czy szatana nie występuje w literaturze New Age. Zazwyczaj jest on przedstawiany jako potężna istota światłości i „władca ludzkości”, swoisty apostoł i główny pisarz ruchu new age. Benjamin Creme, wiodący twórca i propagator new age, mówił: „lucyfer przybył z planety Venus 18,5 miliona lat temu; jest reżyserem naszej planetarnej ewolucji, jest barankiem ofiarnym, genialnym synem. Lucyfer dokonał niezwykłej ofiary, ostatecznej ofiary dla naszej planety.” (warto sobie przypomnieć jakie gesty pokazuje globalna elita i przywódcy religijni.)

New Agowcy nie akceptują określania ich jako pogan czy satanistów (a takimi właśnie są).

Chrześcijanin powinien umieć pokazać że Biblia NIE UCZY o reinkarnacji.

(27) A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd, (28) tak Chrystus raz jeden był ofiarowany dla zgładzenia grzechów wielu, drugi raz ukaże się nie w związku z grzechem, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują.

(List do Hebrajczyków 9:27-28, Biblia Tysiąclecia)
____________________________________________________________________


UFO i Wniebowstąpieni Mistrzowie new age

Teozoficzny guru Benjamin Creme twierdzi że Mesjasz którego nazywa Lordem Maitreyą niedługo ujawni się opinii publicznej, i że jest on w stałym kontakcie telepatycznym z naszymi gwiezdnymi braćmi znajdującymi się teraz na statkach kosmicznych.

Creme rozpowszechnia ideę kosmitów (pierdoły i brednie) „Nordyków” z Venus, pilotujących statki kosmiczne cywilizacji wenusiańskiej wyprzedzającej nas w zaawansowaniu technologicznym o miliony lat, leżącej na płaszczyznie eterycznej Venus. Statki te (oraz Nordycy) są zdolne do obniżenia swojego poziomu wibracji do wolniejszego poziomu wibracji atomów naszej płaszczyzny fizycznej.

Wg pana Benjamina, Wenusjanie mają w posiadaniu statek matkę o długości 4 mil. Teozofowie wierzą, zresztą tak jak Creme, że bóstwo zarządzające Ziemią, sanat kumara (mający żyć w mieście Shambala, znajdującym się na eterycznej płaszczyznie Ziemi nad pustynią Gobi), jest Nordyckim Kosmitą który przybył z planety Wenus 18,5 miliona lat temu. Zwolennicy B.Crema wierzą że istnieje regularny ruch latających spodków na linii Wenus-Shambala.

Rzecz jasna pan Creme swoje oszołomstwo finansuje z funduszy ONZ.


_____________________________Zwiedzenie końca czasów i ustanowienie Nowego Porządku Świata

Dzisiaj Ameryka byłaby wściekła gdyby żołnierze ONZ wkroczyli do Los Angeles by przywrócić porządek [odnosił się do protestów w LA z 1991 roku]. Jutro będą za to wdzięczni! Jest to szczególnie zrozumiałe gdy powie się im że istnieje zagrożenie z poza naszego świata, czy to prawdziwe czy ogłoszone, które zagraża naszej egzystencji. Wtedy właśnie ludzie z całego świata będą domagać się by uratować ich przed tym złem. Tym czego boi się człowiek jest nieznane. Gdy przedstawi się ten scenariusz, indywidualne prawa będą świadomie oddane na rzecz gwarancji że Światowy Rząd odpowiednio zaopiekuje się ludźmi. – Dr. Henry Kissinger, Konferencja Bilderberg, Evians, Francja, 1991


Monsignor C. Balducci, jezuita, często występował w TV mówiąc o pozaziemskich formach życia egzystujących na Ziemi(…) Dlaczego Corrado Balducci, teolog Kurii Rzymskiej (organ, przez który papież sprawuje swoją władzę), bliski przyjaciel papieża Jana Pawła II, pojawia się we włoskiej telewizji publicznej pięć razy i obwieszcza że historie o kontaktach z rasą pozaziemską są prawdziwe.( kłamie bo nie ma ani jednego dowodu na ewolucję!)

Msgr Corrado Balducci (można ustawić Polskie napisy)
https://www.youtube.com/watch?v=ua26wcJ8Z80Lista kultów i religii związanych z agendą new age przy ONZ

A Course in Miracles
Akademia Nauki Przyszłości (Klucze Henocha)
Adelphi
Aletheia Foundation
Ananda
Antrozofia i szkoły waldorfskie (Rudolf Steiner),
Szkoła Tajemna (Alice Bailey),
Association for Research and Enlightenment (ARE) (Edgar Cayce),
Astara,
Auroville Community,
Baha’i,
Blue Mountain Center of Meditation,
Boulder Graduate School,
Buddyzm,
Center for Dances of Universal Peace,
Chinook Learning Center,
Christ Foundation,
Christian Science,
Church of Divine Man,
Church of Religious Science (Science of Mind),
Church Universal and Triumphant (Elizabeth Clare Prophet),
Dalai Lama,

Druidzi,
Eckankar,
Farm,
Fellowship of Isis,
Findhorn Foundation,
Forum (est),
Foundation of Faith of God,
Foundation for Shamanic Studies,
Free Daist Communion (Da Free John),
Masoneria,
Friends of Creation Spirituality (Matthew Fox);
Boginie, sekty pogańskie, guślarstwo, czarownice;
Hare Krishna,

Himalayan Institute,
Hinduizm,
Ja Jestem,

Insight (John-Roger),
Institute of Noetic Sciences,
International New Thought Alliance,
Świadkowie Jehowy,
Ken Keyes Center and College,
Kosmon (OASHPE),
Krishnamurti,
Lazaris,
Life Spring,
Lucis Trust, ( Na początku swojego istnienia organizacja nazywała się lucifer trust)
Mayan Order,
Meditation Group for New Age,
Mesjanistyczny Kościół Jahwe,
Instytut Monroe,
Montessori,
Moral Rearmament (MRA),

Mormoni (LDS),
Movement of Spiritual Inner Awareness (MSIA),
Szkoły Tajemnic,
Religie i kulty indian
Biblia New Age i Philosophy Center,
Kościoły New Age,
Szkoła New Age,

Omega Institute,
Zakon Złotego Brzasku,
Pacific Institute,
PeaceVision,
Perelandra Community,
Philosophical Research Society,
Raelism[20]
Ramtha
Reorganized Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (RLDS),
Różokrzyżowcy ( pozostałość po Templariuszach)
St. James’s Church (London),

St. John Divine Cathedral,
Sanat Kumura,
School of Sacred Arts,
Scjentologia (Church of, Dianetics),
Self-Realization Fellowship,
Seth,
Share International,
Metoda Silvy,
Sirius Community,
Society of Crystal Skulls (International),
spirityzm,
Sri Aurobindo,
Sri Chinmoy,
Stelle Group,
Swedenborgianizm,
Tara Center (Lord Maitreya),
Świątynia Seta,
Teozofia,
Medytacja transcendentalna (TM),
Kulty UFO, Urarius,
Unification Church (Rev. Sun Myung Moon),
Unitarian-Universalist Church,
Unity Church,

Urantia,
Valley of Sun (Dick Sutphen),
Windstar Foundation (John Denver),
World Goodwill
Worldwide Church of God (Herbert Armstrong).
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sob Sie 13, 2016 6:12 pm

Ewolucji nie było a więc kosmitów też nie ma, więc nie ma komu atakować Ziemi. A Jezus Chrystus wróci na Ziemię zgodnie z obietnicą. Antychryst będzie kłamał, że to kosmici atakują Ziemię, których nie ma.


_______________Biblia nic nie mówi o reinkarnacji ale o przemienieniu w nowe ciała. Przemiana to nie jest reinkarnacja to nie jest stały cykl, że raz się jest żabą, innym razem koniem a innym razem człowiekiem. To są wymysły.


(51) Oto ja tajemnicę wam powiadam; nie wszyscyć zaśniemy, ale wszyscy przemienieni będziemy, bardzo prędko w okamgnieniu, na trąbę ostateczną. (52) Albowiem zatrąbi, a umarli wzbudzeni będą nieskazitelni, a my będziemy przemienieni. (53) Boć musi to, co jest skazitelnego, przyoblec nieskazitelność, i co jest śmiertelnego, przyoblec nieśmiertelność. (54) A gdy to, co jest skazitelnego, przyoblecze nieskazitelność, i to, co jest śmiertelnego, przyoblecze nieśmiertelność, tedy się wypełni ono słowo, które napisane: Połkniona jest śmierć w zwycięstwie.

(1 list do Koryntian 15:51-58, Biblia Gdańska)(List Hebrajczyków 9:27) mówi: ,,A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd,” Ten biblijny werset w wyraźny sposób podkreśla dwie ważne rzeczy dla Chrześcijanina, zaprzecza możliwości reinkarnacji i karmy. Po pierwsze stwierdza, że „postanowione ludziom raz umrzeć”, oznacza to że ludzie rodzą się tylko raz i tylko raz umierają. Nie istnieje nieskończony cykl życia i śmierci i ponownego odrodzenia, idea obecna w teorii reinkarnacji. Po drugie, stwierdza że po naszej śmierci przychodzi sąd, wskazując że nie ma drugiej szansy, w tym że nie ma reinkarnacji i karmy, by żyć lepszym życiem. Dostajesz jedną szansę w życiu, żyjąc życiem zgodnym z Bożym planem, i to wszystko.Pisząc o kosmitach mam na myśli ewentualne istoty pochodzące ze wszechświata. A nie z poza kosmosu tak jak jest to w wypadku upadłych aniołów. Kosmici nie istnieją. A szatan i jego demony istnieją. Szatan i demony to nie kosmici ale istoty duchowe.


Powiązanie ewolucji z kosmitami (kosmici nie istnieją) ze wszechświata jest oczywiste. We wszechświecie panują takie same prawa fizyki i chemii jak na Ziemi. Planety różnią się od siebie grawitacją i innymi czynnikami. Od ponad 150 lat nikt nie udowodnił ewolucji na Ziemi. Gdyby ewolucja była faktem tak jak ,,uczą'' tego w szkole to byłaby masa dowodów a nie ma nawet jednego potwierdzającego ewolucję !!!. Więc skoro są te same prawa fizyki i chemii wszędzie we wszechświecie i na Ziemi przy tych prawach nie było ewolucji to nie możliwe jest aby gdziekolwiek indziej ono ewoluowało. Bóg stworzył ludzi a kosmitów nie.

„Niebiosa są niebiosami Pana, ale ziemię dał synom ludzkim”
(PS. 115:16)

(20) Mężczyzna dał swej żonie imię Ewa, bo ona stała się matką wszystkich żyjących.
(Księga Rodzaju 3:1-24, Biblia Tysiąclecia)


Ewa była matką wszystkich żyjących a Ewa nie urodziła kosmitów na innych planetach. Ewa urodziła tylko ludzi.


____________________________Ojcem tajemnej organizacji „Iluminaci” jest Adam Weishaupt (1748 – 1839) – który 1 maja 1776 roku, założył tajne stowarzyszenie – „Zakon Iluminatów”. Był ściśle powiązany z rodziną Rothschildów. Weishaupt wszedł w kręgi masońskie, aby zwabić masonów do realizacji swojego planu.

Głównym celem przywódcy iluminatów było przekonanie chrześcijan do nowej organizacji. Miało odbywać się to metodą małych kroków czyli stopniowego niszczenia ludzi poprzez deizm, ateizm i satanizm.

Deizm jest nauką, filozofią mówiącą o porzuceniu człowieka przez Boga. Poprzez takie myślenie wywyższa się człowieka i jego nauki.

Masoni i iluminaci wzorowali się na religiach babilońskich, które Bóg w Biblii potępia. Wielbiły one różnych bożków, popularyzując satanizm. Z tych samych kręgów powstał sanhedryn żydowski, który opublikował Talmud – świętą księgę chazarskich żydów.Gdyby światowe religie i naukę przedstawić na jednej grafice to wyglądałoby mniej więcej tak:


________________________________Takie głupoty o kosmitach będą co jakiś czas podgrzewane aby stale ogłupiać ludzi. Od ponad 150 lat czyli od momentu powstania teorii ewolucji nikt jej nie udowodnił. Gadanie o kosmitach to tylko szczekanie sekty new age antychrysta. Ewentualnie przeprowadzą operację fałszywej flagi jak na World Trade Center w 2001 roku.
http://facet.interia.pl/historia/news-douglas-macarthur-i-kosmici-co-wiedzial-general,nId,2161396

Zobacz co to jest Projekt Blue Beam

Wyświetlane hologramy na niebie


Holograficzne sztuczne bożki


Starożytni kosmici to ściema sekty new age antychrysta
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sob Sie 13, 2016 6:28 pm

Projekt Niebieski Strumień (BLUE BEAM) - Fałszywy Mesjasz Antychryst - Największe Zwiedzenie w Historii
1.   https://www.youtube.com/watch?v=nTcyIkwrP88
2.   https://www.youtube.com/watch?v=4SK-qPrMMnE
3.   https://www.youtube.com/watch?v=Fx-Eg_wDIzY


Z satelit umieszczonych na orbicie Ziemskiej można wyświetlić każdy obraz dowolnej wielkośći.


Różne podrabiane cuda


Można wyświetlić co się chce


Nie daj się nabrać


Dziwne chmury ? NIE, to jest hologram.


Gdy będą podszywać się pod Jezusa to użyj swojego mózgu.


Można wyświetlić absolutnie wszystko w 3D


Takie jajca mogą być


Będą próbować Cię nakłonić do uległości względem kreowanych ludzi lub istot na nieboskłonie


np. taka ściema


To test hologramu a nie anomalia przyrodnicza


Blue Beam


Gęsta sieć satelitów wokół Ziemi.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sob Sie 13, 2016 6:50 pm

Biblia o Antychryście:


(1) Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia, (2) abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański. (3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem? (6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13) My jednak powinniśmy dziękować Bogu zawsze za was, bracia, umiłowani przez Pana, że Bóg wybrał was od początku ku zbawieniu przez Ducha, który uświęca, i przez wiarę w prawdę. (14) Do tego też powołał was przez ewangelię, którą głosimy, abyście dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa. (15) Przeto, bracia, trwajcie niewzruszenie i trzymajcie się przekazanej nauki, której nauczyliście się czy to przez mowę, czy przez list nasz. (16) A sam Pan nasz Jezus Chrystus i Bóg, Ojciec nasz, który nas umiłował i dał pocieszenie wieczne, i dobrą nadzieję z łaski, (17) niech pocieszy serca wasze i utwierdzi was we wszelkim dobrym uczynku i w dobrym słowie.

(2 List do Tesaloniczan 2:1-17, Biblia Warszawska)
(1) A gdy Jezus opuszczał świątynię i odchodził, przystąpili uczniowie jego, aby mu pokazać zabudowania świątyni. (2) A On, odpowiadając, rzekł do nich: Czy nie widzicie tego wszystkiego? Zaprawdę powiadam wam, nie pozostanie tutaj kamień na kamieniu, który by nie został rozwalony. (3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata? (4) A Jezus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł. (5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą. (6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. (7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Ale to wszystko dopiero początek boleści. (9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego. (10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić. (11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu. (12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. (13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec. (15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa - (16) wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; (17) kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego; (18) a kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz. (19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach. (20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat. (21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie. (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni. (23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie. (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych. (25) Oto przepowiedziałem wam. (26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie. (27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego, (28) bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy. (29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. (30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą, (31) i pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi. (32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. (33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi. (34) Zaprawdę powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. (35) Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą. (36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec. (37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. (38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego. (40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. (41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. (42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. (43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. (44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie. (45) Kto więc jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan postawił nad czeladzią swoją, aby im dawał pokarm o właściwej porze? (46) Szczęśliwy ów sługa, którego pan jego, gdy przyjdzie, zastanie tak czyniącego. (47) Zaprawdę powiadam wam, że postawi go nad całym mieniem swoim. (48) Jeśliby zaś ów zły sługa rzekł w sercu swoim: Pan mój zwleka z przyjściem, (49) i zacząłby bić współsługi swoje, jeść i pić z pijakami, (50) przyjdzie pan sługi owego w dniu, w którym tego nie oczekuje, i o godzinie, której nie zna. (51) I usunie go, i wyznaczy mu los z obłudnikami; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

(Ewangelia Mateusza 24:1-51, Biblia Warszawska)
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sob Sie 13, 2016 7:11 pm

Chazarowie - spisek rządzący światem - napisy pl
https://www.youtube.com/watch?v=67JbFIOQy-QSyjonistyczne państwo Izrael okupuje Palestynę


W TV słychać, że Palestyńczycy to terroryści a tymczasem bronią się przed atakiem. Izrael to państwo terrorystyczne.


___________________________________NESARA TO WIELKIE ZWIEDZENIE LUDZKOŚCI W CZASACH OSTATECZNYCH
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

ZEITGEIST MOVEMENT, PROJEKT VENUS i NESARA to projekty antychrysta będą wprowadzone na świecie na szeroką skalę w czasie 3,5 letniego fałszywego pokoju aby zapewnić zwodniczy dobrobyt i w bardzo podstępny sposób szatan chce przeciągnąć ludzi na swoją stronę a co za tym idzie na wieczne zatracenie._________________________________STOP sekcie new age antychrysta

,,Kosmici'' są produkowani w podziemnych bazach wojskowych USA. Schowane w laboratoryjnych lodówkach wojskowych baz stanowią pilnie strzeżony sekret. Ci ,,kosmici'' hybrydy są wytwarzani na Ziemi za pomocą metody invitro. Nie było ewolucji, więc aby uwiarygodnić fałszywy atak z kosmosu potrzebują takich organizmów z laboratorium.


„Podziemne bazy i Nephilim istnieją naprawdę”
https://radtrap.wordpress.com/2012/05/28/podziemne-bazy-i-nefilim-naprawde-istnieja/

Filmy na ten temat:

DUMB-Podziemne miasta i bazy z pociągami z Londynu do Nowego Jorku
http://www.cda.pl/video/485586f5

Demoniczne ufo (polskie napisy) PL (od 28 minuty zaczyna się sedno sprawy ale dobrze jest zobaczyć cały film)
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI

ERA OSZUSTWA UFO, ruch New Age, Nowy Porządek Świata, Illuminati
https://www.youtube.com/watch?v=uUFRPAAhwmA
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Nie Sie 14, 2016 8:31 pm

NORAD
Produkcja ,,kosmitów'' pod ziemią prowadzona przez satanistów
Gdyby włożyć taką hybrydę w najnowszy tajny Ziemski pojazd latający to wszyscy daliby się nabrać i powiedzieliby, że to kosmita z innej planety a to coś pochodzi z podziemnych laboratoriów z naszej planety. To jest element zwiedzenia Ludzkości przez szatana. Nie ma ewolucji a produkcja w sztuczny spoósb organizmów istnieje.__________________6000 lat kolonizacji - od Edenu do Armagedonu
https://www.youtube.com/watch?v=xnBx7mYM3eo

Technologia starożytnego Babilonu ponownie
https://www.youtube.com/watch?v=pm0tAI0NSZY


http://wrzuc.se/images/5702d50f85885.pngavatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 15, 2016 2:45 pm

To jest ufo wyprodukowane na Ziemi w XX wieku - Avro Canada VZ-9a to dron X-47B (projekt jawny) XXI wiek.

kolejny latający pojazd wojskowy


Tajne projekty są jeszcze bardziej zaawansowane Exclamation Exclamation ExclamationJest jeszcze inny rodzaj ufo. UFO DEMONICZNE.

Obcy To Nie Mieszkańcy Innych Planet
https://www.youtube.com/watch?v=QRdjUWDi0MU

Jak Wyglądają Zmaterializowane Demony i Co Na Ten Temat Mówi Były Okultysta
https://www.youtube.com/watch?v=dmofhSi45r8
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 15, 2016 3:27 pm

Dr.David Duke: Syjoniści chcą zniszczyć białą i Chrześcijańską Europę!
https://www.youtube.com/watch?v=QmCFqCDVMDoCzy nie powtarza się rok 406, w którym milionowe hordy barbarzyńców przekroczyły granice Renu i zalały Europę, by doprowadzić w ciągu czterech lat do sytuacji, w której istniejąca na jej terenie cywilizacja i kultura przestały istnieć, a znaczna część jej mieszkańców, przede wszystkim elit, została zamordowana?
Czy nie powtarza się rok 1683, gdy największa w historii armia islamska dotarła przez Bałkany i Węgry do Wiednia i prawie nikogo w Europie to nie interesowało, bo Europa nie widziała tu zagrożenia? Wtedy dobrze się to skończyło, ale tylko dzięki Polsce.
Jak odpowiemy na te pytania?
Masoni rytu szkockiego składają, po uzyskaniu 32 stopnia wtajemniczenia przysięgę krwi; na koran mówiąc: W imię allaha, boga arabów, muzułmanów i mahometan, boga naszych Ojców.
Mistycyzm islamski, czyli sufizm stanowiący wierzchołek islamu, duchowość jego elit, to gnoza kabalistyczna i alchemiczna – ta sama w istocie, w głównych punktach, doktryna, co doktryna masonerii.
Z natury swojej islam zmierza, tak jak masoneria do zniszczenia Chrześcijaństwa, jego cywilizacji i kultury.
Masoneria głosi konieczność przyjęcia jak największej liczby imigrantów i zabiega o to, by było ich najwięcej, po to, jak wyraźnie mówi w swych oświadczeniach, by przekształcić Europę w krainę jak najbliższą masońskim marzeniom.
George Soros żołnierz; Rothschildów, członek organizacji masońskich powołanych przez Dawida Rockefellera wzywa polityków unijnych do przyjmowania ponad miliona ; rocznie.
Soros angażuje olbrzymie pieniądze w pomoc i przygotowuje ośrodki mające zapewnić im pomoc i opiekę w poszczególnych krajach europejskich, w tym w Polsce.
Te ośrodki w Polsce otrzymują olbrzymią pomoc finansową ze strony Unii Europejskiej, miasta st. Warszawy (prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz) i wielu ministerstw (pod rządami PO).

W Polsce satanistyczna masoneria i syjoniści prowadzą szeroko zakrojoną akcję propagandową dotykającą mediów, szkół, środowisk opiniotwórczych, której celem jest utrwalenie fałszywego, pozytywnego obrazu islamu, jako religii bliskiej Chrześcijaństwu i religii pokoju i zjednanie do niego jak największej części elit i jak największej liczby, szczególnie młodych, Polaków.
Satanistyczna masoneria i syjoniści od ponad dwudziestu lat dba o to, by do Europy płynął nieprzerwany strumień imigrantów ze Wschodu wyznawców islamu i żeby ci ludzie byli przez Europę przyjmowani, akceptowani, by stwarzało im się warunki do tworzenia enklaw islamu.
Fakty ewidentnie wskazują na to, że mamy do czynienia z działaniem, którego celem jest pozbawienie Europy instynktu samozachowawczego, możliwości przeciwdziałania islamizacji naszego kontynentu, spisku, który ją ubezwłasnowolnia, paraliżuje, powoduje, że staje się całkowicie bezbronna i ma doprowadzić do tego, że Europa przestanie istnieć.
Te działania inspirowane są przez satanistyczną masonerię i poddane jej planom.


Adogmatyczne Stowarzyszenie Europy Środkowej (masoneria w Polsce)

___________________________________Jak Watykan stworzył islam !!!

Niezwykła historia opowiedziana przez byłego Jezuite, Alberto Rivere, który usłyszał ja po raz pierwszy od kardynała Bea podczas swego pobytu w Watykanie. Artykuł pochodzi z The Prophet, wydanego przez Chick Publications, PO Box 661, Chino CA 91708:

To co wam przekaże pochodzi z czasów gdy uczestniczyłem w tajnych spotkaniach w Watykanie jako jezuicki duchowny. Jezuicki kardynał Augustine Bea opowiedział nam jak desperacko kościół rzymsko-katolicki chciał odzyskać Jerozolime pod koniec 3-ciego wieku. Jerozolima była uważana za bezcenny skarb, ze względu na swoją historie oraz strategiczne położenie. Celem było stworzenie z niej rzymsko-katolickiego miasta.

Narzędziem które miało być użyte do wykonania tego zadania miał być lud Ismaela. Biedni Arabowie stali się ofiarami jednego z najprzebieglejszych planów jaki został uknuty kiedykolwiek przez siły ciemności. Wcześni Chrześcijanie docierali ze Słowem Bożym wszędzie zakładając przy okazji małe kościoły, ale spotykali się z ogromnym oporem. Zarówno Żydzi jak i Rzymianie prześladowali wyznawców Chrystusa aby powstrzymać rozprzestrzenianie się nowej wiary. Jednakże to Żydzi wszczęli rebelie przeciwko cesarstwu i w roku 70 ne rzymska armia dowodzona przez generała Tytusa zniszczyła Jerozolime i wielką świątynie żydowską, serce religii Judaizmu tym samym spełniło się proroctwo Chrystusa zawarte w ewangelii Mateusza 24:2.

W tym świętym miejscu gdzie kiedyś stała owa świątynia, znajduje się teraz Kopuła na Skale, drugie w kolejności najświętsze miejsce świata islamu. Nadchodziły zmiany. Korupcja, apatia, chciwość, okrucieństwo, perwersja i rebelie pochłaniały Cesarstwo Rzymskie. Prześladowania Chrześcijan były bezcelowe, gdyż gotowi byli oddać oni swe życie dla Słowa Bożego.

Jedynym ratunkiem dla szatana by zatrzymać tą fale było stworzenie przeciwwagi Chrześcijaństwa, religie mającą zniweczyć prace Boga. Rozwiązanie znajdowało się w Rzymie. Ta religia przybyła z antycznego Babilonu i potrzebowała małego liftingu.
Nie stało się to z dnia na dzień, ale rozpoczęło się już w pracach pierwszych ''ojców kościoła'' (kościół rzymski założył cezar).

To z ich zapisków wypłynął kształt nowej religii. Posąg Jupitera w Rzymie nazwano św. Piotrem, statue Venus (i co za tym idzie wcześniejsze obrazy bogini królowej nieba, Izyde i Astarte) zmieniono na obraz Maryji Dziewicy. Na miejsce głównej bazy nowej religii wybrano jedno z siedmiu wzgórz zwane Vaticanus, w miejscu gdzie kiedyś stała szatańska świątynia Janusa.

Wielką przeciwwagą został kościół rzymsko-katolicki, nazwany Tajemnicą, Babilonem wielkim, matką rozpusty i obrzydliwości ziemi Objawienie św. Jana 17:5. Blokowała ona Słowo Boże zabraniając czytania Biblii, zabijała prawdziwych Chrześcijan, ustanawiała religie, zapoczątkowywała wojny i upijała narody winem jej nierządu.

Trzy główne religie mają jedną rzecz wspólną każda posiada swoje święte miejsce w którym szukają oparcia. Katolicy patrzą na Watykan jak na Święte miasto. Żydzi mają swoją Ścianę Płaczu w Jerozolimie a muzułmanie Mekke. Każda grupa wierzy że otrzymuje pewnego rodzaju błogosławieństwa podczas wizyty w tych miejscach. Na początku, Arabowie (jeszcze przed islamem) przynosili dary do domu boga, a strażnicy kaaby przyjmowali każdego z otwartymi ramionami. Niektórzy przynosili posągi swych bożków, a strażnicy nie chąc urazić tych ludzi umiejscawiali je wewnątrz sanktuarium. Mówi się że Żydzi patrzyli na kaabe z wielką czcią, aż do momentu gdy zaczęto zanieczyszczać ją pogańskimi symbolami.

Po sporach jakie toczyły ze sobą tamte plemiona nad studnią Zamzam, skarby Kaaby i dary pielgrzymów zostały do niej wrzucone i zasypane piaskiem. Miejsce te zostało zapomniane. Wiele lat pózniej Abd Al-Muttalib otrzymał wizje w której pokazano mu jak odnaleźć studnie. Był on dziadkiem mahometa, a po odnalezieniu skarbu został bohaterem Mekki. Krótko przed tym wydarzeniem Augustyn został biskupem Północnej Afryki i stał się znany ze skutecznego nawracania całych plemion arabskich. To wokół tych nawróconych Arabów powstał pomysł stworzenia arabskiego proroka.

Ojciec mahometa zmarł z powodu zarazy a jego synowie urodzeni w Mecce zostali odesłani na pustynie aby spędzić dzieciństwo wśród beduinów, trenować tam i uniknąć plag nawiedzających miasta.
Po śmierci jego matki i dziadka, mahomet i jego wujek spotkali katolickiego mnicha, który dowiedziawszy się kim jest chłopak powiedział ;Weź swego bratanka i zabierz go z powrotem do waszego kraju, i chroń przed Żydami, bo gdyby poznali to o czym i ja wiem, to wiele zła by przeciw niemu uczynili. Wielkich rzeczy twój bratanek dokona.

Katolicki mnich zapowiedział przyszłe prześladowanie Żydów przez wyznawców mahometa. Watykan desperacko zmierzał do przejęcia Jerozolimy z powodu jej religijnego znaczenia, ale był powstrzymywany przez Żydów.

Kolejnym problemem dla nich byli prawdziwi Chrześcijanie w Północnej Afryce. Katolicyzm rósł w siłę, ale nie mógł sobie pozwolić na żadną konkurencje. Watykan musiał stworzyć broń która mogłaby wyeliminować zarówno Żydów jak i podążających za Słowem Bożym Chrześcijan, odmawiających zaakceptowania katolickiej religii. Spoglądając na Afrykę, widzieli tam mnóstwo Arabów którymi mogli sie posłużyć do wykonania czarnej roboty. Niektórzy Arabowie byli świeżo nawróconymi katolikami których wykorzystywano jako informatorów. Inni byli używani jako siatka szpiegowska wypełniająca plan Rzymu, plan kontrolowania reszty narodu arabskiego który odrzucał wiarę katolicką. Kiedy św. Augustyn pojawił się na scenie, doskonale wiedział co się dzieje. Jego monasterie służyły jako bazy dla tych wyszukujących i niszczących manuskrypty Biblii należących do wiernych Chrześcijan.

Watykan chciał wykreować mesjasza dla Arabów, kogoś kto mógłby objawić sie jako wielki lider, człowiek z charyzmą którego mogli wytrenować i który zdołałby zjednoczyć plemiona nie-katolickich Arabów a następnie stworzyć z nich armie która odbiłaby Jerozolime dla papieża. Na spotkaniu w Watykanie kardynał Bea powiedział nam tą historie:

Pewna zamożna Arabka będąca oddaną służką papieża, grała w tej historii bardzo ważną role. Była to wdowa imieniem Khadijah. Oddała swój majątek kościołowi i wstąpiła do zakonu, po czym otrzymała pewne zadanie do wykonania. Miała odnaleźć młodego człowieka którego Watykan mógł użyć do stworzenia nowej religii i ustanowienia mesjasza dla dzieci Ismaela. Khadijah miała kuzyna o imieniu Waraquah, który był wiernym katolikiem a Watykan umieścił go w roli zaufanego doradcy mahometa. Miał ogromny wpływ na przyszłego proroka.


Wysłano nauczycieli do młodego mahometa i rozpoczął się proces jego edukacji. mahomet studiował nauki Augustyna co miało przygotować go do przyszłej roli. Jednocześnie Watykan i arabscy katolicy zaczęli rozgłaszać po Północnej Afryce opowieści o wielkim człowieku który niedługo ujawni się swemu ludowi jako wybraniec boży.

W czasie nauczania mahometa wpajano mu że jego wrogami są Żydzi a jedynymi prawdziwymi Chrześcijanami są katolicy, pozostali natomiast są tylko heretykami i powinni zostać zniszczeni. Wielu muzułmanów uwierzyło w te nauki.

mahomet zaczął otrzymywać swoje widzenia, a jego doradca Waraquah pomagał mu w ich interpretacji. W piątym roku działalności misjonarskiej proroka, zaczęto prześladować jego wiernych wyznawców gdyż odmawiali oni czczenia pogańskich bożków w kaaba.

mahomet poinstruował swych ludzi aby zbiegli do Abisynii gdzie Negus, katolicki król udzielał im azylu ponieważ miał podobne spojrzenie na kult Maryji dziewicy co mahomet. Pierwsi muzułmanie otrzymali schronienie u katolickiego władcy dzięki naukom mahometa.

Ostatecznie mahomet odbił zbrojnie Mekke, dzięki czemu mógł pozbyć się obrazów i posągów bogów (zachował jednak słynny czarny kamień który ucałował i uznał za dar od archanioła Gabriela. Do tej pory znajduje się wewnątrz kaaby i jest obiektem kultu muzułmanów). Historia udowadnia że zanim powstał islam, ludy Arabii czciły jako boga księżyc (i chyba dalej czcą) który był w związku małżeńskim z bogiem-słońcem. Wydali oni potomstwo, trzy boginie czcone w świecie arabskim jako córki allaha. Rzeźba odkryta w Hazor w Palestynie w 1950-tym ukazuje siedzącego allaha z półksiężycem na swojej klatce piersiowej.

mahomet twierdził że ma wizje od allaha, który uznał go za swego wysłannika. Tak zaczęła się jego kariera proroka. Zanim umarł, religia Islamu osiągneła wielki sukces. Całe plemiona nomadycznych Arabów łaczyły się w imieniu allaha i jego proroka mahometa.
Częśc zapisków mahometa umieszczono w koranie, pozostałych nigdy nie opublikowano. Są teraz w rękach ajatollahów, najwyższych islamskich duchownych.

Kardynal Bea tłumaczył, że zapiski te są ukryciu gdyż zawierają dowody łączące powstanie islamu z Watykanem. Obie strony posiadają wystarczająco dowodów i zapisków które zniszczyłyby obie religie, gdyby kiedykolwiek wyszły na jaw.

W ich księdze, koranie, Chrystus jest opisywany jako prorok ale nie Syn Boży. Jeśli papież ma być uznawany za jego ziemską reprezentacje, to oznacza że on też ma być bogiem. To spowodowałby że muzułmanie baliby się go jako następnego świętego człowieka.

Papież wydał później bulle dającą prawo arabskim generałom do inwazji i podboju całej Afryki Północnej. Watykan wspomógł finansowo budowę ogromnej arabskiej armii w zamian za trzy przysługi:

1. Eliminacja Żydów i Chrześcijan podążających za Biblią, a uznanych przez Watykan za heretyków

2. Ochronę mnichów Augustyna i katolików

3. Podbicie Jerozolimy dla jego Świątobliwości w Watykanie.

Z czasem potęga islamu urosła do olbrzymich rozmiarów -Chrześcijanie i Żydzi byli zabijani, a Jerozolima w końcu wpadła w ręce Arabów. W tym czasie nigdy nie atakowano katolików ani ich schronień. Ale gdy papież zgłosił się po Jerozolime, bardzo się zdziwił gdy mu odmówiono! Arabowie odnieśli tak duży militarny sukces że nie obawiali się już papieża i nic nie mogło stanąć im na przeszkodzie do ich własnych planów.

Po sugestiach Waraquaha, mahomet napisał że Abraham chciał ofiarować Bogu swego syna Ismaela. Biblia mówi że Bóg zażądał Izaaka, ale mahomet celowo zamienił imiona. Jako rezultat nauk proroka, muzułmanie zbudowali świątynie, Kopułe na Skale w tym samym miejscu gdzie stała kiedyś żydowska świątynia zniszczona w 70 r.ne. Od tego momentu Jerozolima stała się świętym miejscem muzułmanów, zaraz po Mecce. Jak mogliby oddać papieżowi tak święte miejsce?

Papież zrozumiał że stracił kontrole nad islamem, kiedy usłyszał że nazywają go niewiernym. Arabowie postanowili podbić Europe dla Allaha i ruszyli do walki. muzułmańscy ambasadorowie udali się do Watykanu by prosić o wydanie bulli pozwalającej im na podbój europejskich krajów.
Watykan był wściekły, wojna wydawała się nieunikniona. Władza nad światem wydawała się dla papieża czymś oczywistym, i nie miał on zamiaru dzielić się nią z kimkolwiek.
Zgromadził on armie tzw. krzyżowców i wysłał ich na krucjatę przeciwko dzieciom Ismaela. Walki trwały wiekami a Jerozolima oddalała się od Watykanu coraz bardziej.

Turcy podbijali Azję Mniejszą a Hiszpania i Portugalia kontrolowana była przez muzułmanów. Ci muzułmanie nazwali jedną wioskę w Portugalii Fatimą, na cześć córki mahometa. Nie zdawali sobie sprawy że stanie się ona kiedyś znana w całym świecie.

Lata później gdy wojska arabskie stacjonowały na Sardynii i Korsyce, przygotowując się do inwazji na Włochy, pojawił się poważny problem. Generałowie islamscy zdali sobie sprawę że ich siły są zbytnio rozciągnięte, nadszedł czas rozmów pokojowych. Jednym z negocjatorów miał być św. Franciszek z Asyżu.

Wynik rozmów był następujący; muzułmanie mogą dalej okupywać ziemie Turcji, a Katolicy Liban. Uznano również prawa muzułmanów do budowania meczetów w krajach chrześcijańskich, tak długo jak pozwalano Katolikom podróżować i żyć w krajach arabskich.

Kardynał Bea powiedział nam w Watykanie że zarówno Katolicy jak i muzułmanie zobowiązali się nawzajem do niszczenia i prześladowania swego wspólnego wroga: Chrześcijańskich misjonarzy uznających tylko Biblię. Dzięki temu szatan odebrał potomkom Ismaela możliwość odkrycia prawdy o ich wierzeniach. Watykan rozpoczął też proces skłócania Arabów z Żydami, którzy żyli przedtem razem w pokoju.

muzułmanie zaczęli postrzegać Chrześcijańskich misjonarzy jako wysłanników diabła próbujących zatruć wiarę dzieci Ismaela. To wyjaśnia dlaczego osiągnęli oni tak znikome sukcesy wśród Arabów na przełomie wieków.

Nie rezygnowano z prób kontroli islamu. W 1910 w Portugalii pojawili się socjaliści. Czerwone sztandary były dużym zagrożeniem dla kościoła katolickiego, coraz więcej ludzi odwracało się od tej instytucji.

Jezuici chcieli włączyć do tego wszystkiego Rosję, a użycie wioski Fatima mogło pomóc w przybliżeniu islamu do kościoła.

Maryja Dziewica ''pojawiła'' się w Fatimie w 1917. Matka boska była ogromnym sukcesem, historia ''objawień'' zachwyciła tłumy. Rezultatem była dotkliwa porażka polityczna socjalistów.

Katolicy na całym świecie zaczęli modlić się za pogrążoną w rewolucji Rosje, a Jezuici wykorzystali ''objawienia'' fatimskie w Afryce Północnej, rozgłaszając poprawę stosunków ze światem arabskim. muzułmanie zaczęli wierzyć, że za ''objawieniami'' stała Fatima, córka mahometa, co było zresztą zaplanowane przez Jezuitów.

Dużo później papież Pius XII popchnął nazistów do ataku na Rosje, aby nawrócić ten kraj na Katolicyzm. Gdy wojna została przegrana Pius XII zadbał oto by wciąż wspominano Fatime, koronując ją w 1946. Nie jest przypadkiem, że tylko Pius XII widział te wizje (chodzi o 1950 rok papież Pius XII czterokrotnie ogląda powtórzenie fatimskiego ''cudu Słońca w Watykanie'': 30 i 31 października oraz 1 i 8 listopada, zawsze o godzinie 16.00). Rezultatem było powstanie armii fanatycznych katolickich wyznawców Matki boskiej Fatimskiej, gotowych zginąć dla błogosławionej dziewicy.

Jezuici zaaranżowali następnie kilka innych objawień Maryji, w Chinach, Rosji i USA. Co ma to wspólnego z islamem? Fragment oświadzcenia biskupa Sheena: Objawienie naszej pani w Fatimie jest punktem zwrotnym w historii 350 milionów muzułmanów. Po śmierci swej córki, mahomet napisał że jest ona najświętszą kobietą w raju, zaraz po Maryji.

Wierzył on że Maryja Dziewica sama chciała być znana jako Matka boska Fatimska, co ma spowodować to że muzułmanie wierzący w Boskie narodziny Chrystusa, uwierzą również w jego Boskość.

Biskup Sheen przypomniał że posążki Matki boskiej Fatimskiej zostały entuzjastycznie przyjęte przez muzułmanów w Afryce, Indiach i w innych miejscach, a sami Muzułmanie są teraz bliżsi kościołowi katolickiemu.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 15, 2016 3:49 pm

To trzeba wyjaśnić:

Sekta katolicka wymyśliła pojęcie ,,Niepokalane poczęcie'' w odniesieniu nie do Jezusa Chrystusa ale do Maryi. Według kłamliwego dogmatu katolickiego to Maryja była niepokalanie poczęta.

Maryja urodziła się jak każdy inny człowiek czyli normalnie. Bóg Ją wybrał aby urodziła Jezusa. Ale faktycznie nie poprzez stosunek seksualny. Maryja była dziewicą gdy rodziła Jezusa. Jezus miał młodsze rodzeństwo,więc Maryja nie była już dziewicą.

W Biblii czytamy, że braćmi Jezusa byli Jakub, Józef, Szymon i Judas. Jezus miał również siostry. A ponieważ urodził się jako pierworodny, był najstarszy z rodzeństwa (Mateusza 13:55, 56; Łukasza 1:34, 35).

TAK JEZUS CHRYSTUS URODZIŁ SIĘ POPRZEZ CUD ale nie nazywało się niepokalane poczęcie. Niepokalane poczęcie to sekciarski dogmat religijny mający na celu siać zamęt.


Cytat z Biblii:
do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. (28) Anioł wszedł do Niej i rzekł: Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, . (29) Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. (30) Lecz anioł rzekł do Niej: Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. (31) Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus. (32) Będzie On wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego, a Pan Bóg da Mu tron Jego praojca, Dawida. (33) Będzie panował nad domem Jakuba na wieki, a Jego panowaniu nie będzie końca. (34) Na to Maryja rzekła do anioła: Jakże się to stanie, skoro nie znam męża? (35) Anioł Jej odpowiedział: Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym. (36) A oto również krewna Twoja, Elżbieta, poczęła w swej starości syna i jest już w szóstym miesiącu ta, która uchodzi za niepłodną. (37) Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. (38) Na to rzekła Maryja: Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa! Wtedy odszedł od Niej anioł.

Biblia Tysiąclecia Ewangelia Łukasza 1:27-38


Maryję należy błogosławić ale nie modlić się do niej, ponieważ to tylko Jezus Chrystus jest zbawicielem jedynym pośrednikiem między Ludźmi a Bogiem Ojcem.

Tutaj też jest o tym napisane:
http://www.gotquestions.org/Polski/Maria-dziewica.html


Tak, więc sekta rzymska wymyśliła sobie tzw. kult Maryjny.(3) Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (4) Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! (5) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. (6) Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

(Księga Wyjścia 20:3-6, Biblia Tysiąclecia)


Sekciarski kult Maryjny jest zapożyczony z sekt starożytnego Egiptu


Bałwochwalca JP 2 nazywany był papieżem MaryjnymNie Maryja tylko Jezus Chrystus jest Twoim pośrednikiem.


Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,
(1 List do Tymoteusza 2:5, Biblia Tysiąclecia)
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 15, 2016 9:43 pm

Karta iluminatnów (satanistów) wydana w 1995 roku z zaplanowanym wydarzeniem jak wiemy zostało to zrealizowane.


Mossad (spec służby izraela ) wysadził World Trade Center w 2001 roku w celu rozpoczęcia destabilizacji Świata. Trwają staranne przygotowania do
III Wojny Światowej. W przyszłości pójdą dużo dalej symulując atak obcej cywilizacji na Ziemię w celu zaakceptowania antychrysta jako zbawiciela.Operacja fałszywej flagi.

Masoni z Wielkiej Brytanii oraz USA zorganizowali zatopienie statku pasażerskiego Lusitania. Celowo wysłano go na wody kontrolowane przez nazistów. Statek z setkami ludzi na pokładzie został zatopiony przez łódź podwodną U-20 (operacja fałszywej flagi) to dało pretekst do włączenia się USA do I WŚ. Przed II WŚ prawie nikt w Europie nie zgodziłby sie na projekt Unii Europejskiej. Potrzebna była do tego celu większa wojna od I WŚ. Ludzie mieli dość sowietów i nazistów, śmierci i stałego zagrożenia śmiercią. A wiadomo, że sowietów i nazistów finansował jeden ród Rotchildów (syjoniści), którzy pociągają za sznurki od dłuższego czasu. Po zakończeniu II WŚ już poszło dość gładko stworzenie UE. Unia Europejska jest wstępem do stworzenia rządu światowego ale wiadomo, że aktualnie to nie jest akceptowane przez Narody, więc sataniści wpadli na pomysł. Kolejna operacja fałszywej flagi czyli zrobienie ,,remontu'' WTC, który polegał na nacięciu słupów nośnych budynków między piętrami oraz zainstalowaniu ładunków wybuchowych tak jak się to robi przy kontrolowanym wyburzaniu budynków. Odczekano dwa tygodnie. Sami uderzyli samolotami w dwie wieże WTC, które zawaliły się pionowo w dół po detonacji ładunków wybuchowych. Słupy nośne były nacięte, więc poszło im łatwo. ,,Podobno'' uderzył samolot też w pentagon. ,,Podobno'' bo nie znaleziono żadnych szczątków samolotu. Oficjalne stanowisko było takie, że cały samolot się przetopił w czasie uderzenia, co jest kłamstwem, ponieważ przy katastrofie samolotu rozrzut części maszyny lotniczej jest ogromny na kilkaset metrów. Tutaj też został zdetonowany wcześniej przygotowany ładunek w pentagonie. Taki atak dał ,,podstawę'' do inwazji na bliski wschód. Obalono dyktatorów a w ich miejsce Zachód stworzył isis. Nagle pojawiła się fala migrantów do Europy. Kontrolowana inżynieria migracyjna przez syjonistów jest realizowana. Na bliskim wschodzie zachęca się ludzi do wędrówki na Europę. To nie jest przypadek. Ci muzułmanie posłużą syjonistom do wywołania konfliktu zbrojnego w Europie. W obecnym momencie maja dwa punkty zapalne. Syria gdzie już Turcja zestrzeliła Rosyjski bombowiec. Takich zdarzeń będzie więcej i dużo groźniejszych. Gdy w ten region wkroczą Chiny to jest już komplet dużych państw do wywołania kolejnej wojny światowej. Następnym punktem zapalnym stała się Francja. Zabicie żołnierza Francuskiego przez murzyna muzułmańskiego i zamach na klub Le Bataclan (140 trupów) to dopiero początek syfu w Europie. Kraje, które przyjęły migrantów islamskich najbardziej ucierpią na globalnym konflikcie. III WŚ będzie mieć taki sam cel jak II WŚ. II WŚ pozwoliła stworzyć UE, a III WŚ pozwoli stworzyć rząd światowy bo prawie każdy będzie chciał pokoju i bezpieczeństwa. Pewnie z początku globalny rząd spełni te oczekiwania ale później przerodzi się w totalitarną machinę śmierci. W Polsce Olechowski jest masonem, współzałożyciel PO a teraz popiera Nowoczesną. Palikot otwarcie jest otwarcie jest za rządem światowym. Całe lewactwo też popiera ten chory pomysł. To nie jest tak, że wydarzenia w Polsce i Europie dzieją się same. To jest skoordynowane na globalną skalę działanie syjonistów. W Polsce ten KOD idealnie wpisuję się w tą logikę. Działania podjęte przez UE w tym kierunku są widoczne np. powołanie do końca czerwca 2016 roku Europejskiej straży granicznej i przybrzeżnej, która będzie mogła wtargnąć do dowolnego kraju UE nawet wbrew woli tego państwa członkowskiego.A o organizmach z laboratorium zwanych ,,kosmitami'' też są karty iluminantnów (satanistów) z 1995 roku.


A tutaj kandydatka na prezydenta USA. Możecie zgadywać Kto wygra Donald Trump czy Hillary Clinton (satanistka).
Donald Trump
Zamach na World Trade Center (Mega Kłamstwo XXI Wieku)
https://www.youtube.com/watch?v=vdggt4K2PTE

TOP 10 Faktów na temat zamachu na World Trade Center
https://www.youtube.com/watch?v=AoLIj5JX6UI
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Pon Sie 15, 2016 9:59 pm

UFO to demony z innego wymiaru!
https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFMInformacje w kilku punktach w kontekście Biblii i zwiedzenia ludzkości przez sektę new age antychrysta:
-szatan śmierdzi siarką.
-New Age to sekta antychrysta - Nowa Era to propaganda satanistów
-Człowiek nie jest Bogiem.
-Nie ma kosmitów bo nie ma ewolucji.
-Szatan i jego demony zwiodą ludzkość podszywając się pod kosmitów
z innych planet (kosmici nie istnieją bo nie ma ewolucji)
-szatan i demony istnieją i są z poza wszechświata
-watykan będzie przyklaskiwał demonom, którzy przybiorą postać kosmitów
-Cały system invitro jest po to aby szatan mógł produkować hybrydy.
-szatan będzie podszywał się pod Jezsua Chrystusa. Demony szatana
będą udawać dobrych.Istota podobna do żaby

(13) I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy; (14) a są to duchy czyniące znaki - demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w Wielkim Dniu wszechmogącego Boga.
(Apokalipsa Św. Jana 16:13-14, Biblia Tysiąclecia)

Czyli jakieś demoniczne ropuchy będą namawiać Ludzkość do wojny przeciw Bogu. (WIELKIE ZWIEDZENIE LUDZKOŚCI)
Antychryst będzie oszukiwał ludzi, że powracający na Ziemię Jezus Chrystus to jakiś zły kosmita. Jednocześnie będą kłamać, że szatan i jego demony to ci dobrzy kosmici. Takie ogłupianie np.
,, Narody z całego świata będą musiały się zjednoczyć bo następna wojna będzie wojną międzyplanetarną''
Powiedział to 08.10.1955 roku Generał Dauglass MacArthu


Demony pod przybraną formą kosmitów będą kłamać, że to oni stworzyli Ludzi poprzez genetyczne modyfikacje. Poprzez projekt Blue Beam będą na niebie wyświetlać holograficzną totalnie zmyśloną historyjkę jak to oni tu przybyli i zmieniali Nas genetycznie. (Bóg stworzył Ludzi a nie kosmici, których nigdy nie było bo nie było ewolucji na Ziemi i nigdzie we wszechświecie a Bóg nie stworzył kosmitów.) Nie było, nie ma i nie będzie kosmicznej ewolucji.


Każdy kto uwierzy w Jezusa Chrystusa będzie zbawiony bo oczyścił ludzi z grzechu poprzez swoją krew.
Gdy Jezus Chrystus pokona antychrysta zostanie ustanowione na 1000 letnie Królestwo Jezusa Chrystusa._______________________________
To szatan rządzi religiami i globalną polityką odkąd Adam i Ewa zjedli zakazany owoc z drzewa poznania dobra i zła.


Cytat z Biblii:
Wtedy Duch wyprowadził Jezusa na pustynię, aby był kuszony przez diabła. (2) A gdy przepościł czterdzieści dni i czterdzieści nocy, odczuł w końcu głód. (3) Wtedy przystąpił kusiciel i rzekł do Niego: Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz, żeby te kamienie stały się chlebem . (4) Lecz on mu odparł: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. (5) Wtedy wziął Go diabeł do Miasta Świętego, postawił na narożniku świątyni (6) i rzekł Mu: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień. (7) Odrzekł mu Jezus: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. (8 ) Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych (9) i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. (10) Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. (11) Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.

(Ewangelia Mateusza 4:1-11, Biblia Tysiąclecia)


Na szczęście Jezus Chrystus wróci._________________________________________Uczniowie Jezusa doczekali się. Jezus Chrystus trzeciego dnia zmartwychwstał po swojej biologicznej śmierci ciała. Niewierny Tomasz sam dotykał rany Jezusa i uwierzył. Jezus teraz przygotowuje mieszkania w niebie wierzących w Niego.

Jak patrzy się uczciwie na dowody i widzi się, że nie było ewolucji a są dowody na stworzenie świata przez Boga. To musiałbym być zakłamany aby mimo dowodów na stworzenie negować istnienie Boga.

Nikt nie udowodnił ''wielkiego wybuchu'', który jest według teorii ewolucji z niczego Very Happy Very Happy Very Happy
Nikt nie udowodnił nie istnienia Boga. A dowody na istnienie Boga są np. tutaj
http://ktojestkim.forumpolish.com/t4-teoria-ewolucji-prawda-czy-falsz
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sro Sie 17, 2016 10:59 am

Źródła Rzymskie
________________________
Rzymski historyk i senator Tacyt, w „Rocznikach” (Annales), roku 115 n.e., omawiając prześladowania chrześcijan za cesarza Nerona, opisał egzekucję Mesjasza oraz działalność wczesnych chrześcijan w Rzymie:

,,Atoli ani pod wpływem zabiegów ludzkich, ani darowizn, albo ofiar błagalnych na rzecz bogów nie ustępowała hańbiąca pogłoska, lecz wierzono, że pożar [Rzymu] był nakazany. Aby więc ją usunąć, podstawił Neron winowajców i dotknął najbardziej wyszukanymi kaźniami tych, których znienawidzono dla ich sromot, a których gmin chrześcijanami nazywał. Początek tej nazwie dał Chrystus, który za panowania Tyberiusza skazany był na śmierć przez prokuratora Poncjusza Piłata; a przytłumiony na razie zgubny zabobon znowu wybuchnął, nie tylko w Judei, gdzie się to zło wylęgło, lecz także w stolicy, dokąd wszystko, co potworne albo sromotne, zewsząd napływa i licznych znajduje zwolenników.''

– Tacyt, Annales, 15, 44
______________________________________________

Dzieła żyjącego w pierwszym wieku Rzymianina Tacyta, uznawanego za jednego z najwierniejszych historyków starożytnego świata, mówią o przesądnych „chrześcijanach”, nazwanych tak od łacińskiego słowa „Christus”, oznaczającego w łacinie Chrystusa, który za panowania Tyberiusza skazany został na śmierć przez prokuratora Poncjusza (Roczniki 15,44). Swetoniusz, sekretarz Cesarza Hadriana, pisał o człowieku imieniem Chrestus (lub Chrystus), który żył w pierwszym wieku.
_______________________________________________
Swetoniusz, w „Żywotach cezarów” napisał, że około 49 roku n.e. cesarz Klaudiusz, panujący w latach 41-54 n.e.: „Wyrzucił z Rzymu wszystkich Żydów, którzy ciągle wywoływali rozruchy, podburzeni przez niejakiego Chrestosa” („Żywot Klaudiusza”). Wspominają o tym wygnaniu Żydów „Dzieje Apostolskie”, r. 18, 2. Nie jest pewne, czy relacja Swetoniusza odnosi się do Jezusa (zapisane przez Swetoniusza imię Chrestos nie musi być tożsame z greckim tytułem Christos – Mesjasz), a okoliczności powstania gminy chrześcijańskiej w Rzymie bliżej nie znamy. Nie jest to jednak jedyne odniesienie do chrześcijan w pismach Swetoniusza. Opisując życie Nerona odnotował on: „Wymierzył również karę chrześcijanom –ludziom wyznającym nowy i bezbożny zabobon” („Żywot Nerona”).
____________________________________________________
,,Pliniusz Młodszy, zarządca Pontu i Bitynii w liście (z około 112 roku n.e.) do cesarza Trajana, także wspomina o chrześcijanach w Azji Mniejszej. Pliniusz napisał jedynie, że modlili się oni do Chrystusa, jako boga, nie podaje zaś imienia Jezus („Listy X”, 96). W swoich listach Swetoniusz wyraża pogardę co do wiary chrześcijańskiej.''
__________________________________________________________

Lukian z Samosat odnosząc się do chrześcijan napisał:

Ich pierwszy prawodawca zaszczepił im przekonanie, że wszyscy nawzajem są braćmi – od chwili gdy się nawrócą, wyprą greckich bogów, oddadzą cześć temu ukrzyżowanemu mędrcowi i będą żyć zgodnie z jego prawami.

– Lukian z Samosat
__________________________________________________________

Inne źródła:


Józef Flawiusz był najbardziej znanym historykiem żydowskim. W Dawnych Dziejach Izraela opowiada o Jakubie, który był bratem Jezusa, zwanego Chrystusem. Kontrowersyjny cytat (18.3) brzmi: „Istniał także w owym czasie Jezus, mąż mądry, czy jednak godzi się nazwać Go mężem, był On bowiem wykonawcą cudownych dzieł (...) Był On Chrystusem (...) Objawił się im bowiem trzeciego dnia jako zmartwychwstały, jak to i wiele innych cudownych rzeczy przepowiedzieli o Nim boscy prorocy”. Według innej wersji „Jezus był mądrym mężem. Był on dobry i pełen cnoty. I wszyscy, czy z Żydów, czy z innych narodów, stawali się jego uczniami. Piłat skazał Go na ukrzyżowanie i śmierć, lecz ci, którzy stali się Jego uczniami, nie porzucili Jego nauki. Twierdzili oni, że Chrystus ukazał im się żywy w trzy dni po ukrzyżowaniu, i że nie umarł, lecz żyje. Zatem był on być może Mesjaszem, którego cuda wymieniali prorocy”.
_______________________________________

Juliusz Afrykańczyk cytuje historyka Tallusa mówiąc o ciemności, która nastąpiła po ukrzyżowaniu Chrystusa (Chronographia 18:1).

_______________________________________

Pliniusz Młodszy, w Liście 10,96 mówi o nabożeństwach uwielbiających pierwszych chrześcijan, którzy czcili Chrystusa jako Boga i postępowali w zgodzie z zasadami etyki. Pliniusz mówi również o ucztach miłości agape, i o Wieczerzy Pańskiej.

__________________________________________

Babiloński Talmud (Sanhedryn 43a) potwierdza, że ukrzyżowanie Chrystusa miało miejsce w Wigilię Paschalną, a zarzuty przeciwko Chrystusowi dotyczyły uprawiania czarów i szerzenia odstępstwa wśród Żydów.

_______________________________________


Lucjan z Samosat był pisarzem greckim z drugiego wieku, który przyznawał, że Jezus jest czczony przez chrześcijan, że wprowadził On nowe nauki, takie jak braterstwo wiernych, nawrócenie, odrzucenie innych bogów. Chrześcijanie żyli w poszanowaniu tych nauk, uważali, że ich życie jest wieczne, i pogardzali śmiercią, dobrowolnie zapierając się siebie i odrzucając dobra materialne.

___________________________________________

Mara Bar-Serapion twierdził, że Jezus był uznawany za mędrca i cnotliwego człowieka. Wielu ludzi uważało Go za króla Izraela, zamordowanego przez Żydów, który zwyciężył śmierć w nauczaniu swoich naśladowców.

___________________________________________

Istnieją niezaprzeczalne dowody, znajdujące się zarówno w źródłach chrześcijańskich jak i niechrześcijańskich, potwierdzające, że Jezus Chrystus żył na Ziemi. Być może najpewniejszym dowodem na to, że Jezus chodził po tej ziemi, jest fakt, że dosłownie tysiące Chrześcijan w pierwszym wieku naszej ery, a wśród nich dwunastu apostołów, zdecydowało się oddać swoje życie, by umrzeć męczeńską śmiercią za Jezusa Chrystusa. Zauważmy, że ludzie decydują się oddać swoje życie za coś, co uważają za prawdę, natomiast nikt z nas nie chce umierać za kłamstwo.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sro Sie 17, 2016 11:10 am

Gwiazdy rozrywki w swoich teledyskach mają mnóstwo negatywnych przekazów podprogowych. Wystarczy poczytać o ukrytych przekazach podprogowych.


__________________________
Antychryst jak przyjdzie będzie bardzo dobry dla ludzi na tym polega całe oszustwo. Dobrzy ludzie nie zorientują się nawet, że to będzie fałsz. Tylko ten Kto wierzy w Jezusa Chrystusa pozna, że antychryst to oszust. Gdyby to było takie proste to nie zadawałby sobie szatan tyle trudu ze zwiedzeniem. Strach ? przestraszyłaś się ?

Cytat z Biblii:
(26) Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (27) Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! (28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. (29) Czyż nie sprzedają dwóch wróbli za asa? A przecież żaden z nich bez woli Ojca waszego nie spadnie na ziemię. (30) U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. (31) Dlatego nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli. (32) Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. (33) Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. (34) Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; (36) i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. (37) Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. (38) Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. (39) Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.

(Ewangelia Mateusza 10:26-39, Biblia Tysiąclecia)Ja przez bardzo krótki czas byłem ateistą potem uważałem się za agnostyka (coś blisko deizmu, chyba) a potem zrozumiałem, że to był odwyk po katolicyźmie. Teraz nie należę do żadnej organizacji religijnej. Wierzę tylko w Biblię, która jest potwierdzona naukowo.

Świat został stworzony. Polecam tą publikację a w szczególności od strony 19 (pomijając to kim był Gregor Mendel)
http://www.inteligentny-projekt.pl/old/pdf/Kosc_niezgody.pdf

NIE MA MAŁP ZMIENIAJĄCYCH SIĘ W CZŁOWIEKA ANI NIE MA LUDZI ZMIENIAJĄCYCH SIĘ W JAKĄŚ WYŻSZĄ FORMĘ
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach