ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sob Sie 20, 2016 11:04 am
___________________BLOKI KAMIENNE Z PUMA PUNKU

Precyzyjnie wykonane bloki kamienne z przed wielkiego potopu.Pierwsze wrażenie? Niedowierzanie… Kamienne bloki ważące po kilkaset ton są wykonane z taką precyzją, że wydaje się to po prostu niemożliwe do wykonania przez prymitywnych Indian zamieszkujący ten teren przed setkami lat. O zrobieniu bloków nawet nie ma sensu mówić, bo problemem jest nawet ich przesunięcie o kilka metrów.

Kompleks Puma Punku znajduje się w dzisiejszej Boliwii, w największym ośrodku kultury andyjskiej z okresu regionalnego. Położony jest w pobliżu jeziora Titicaca w departamencie La Paz w Boliwii na wysokości 3800 m n.p.m..

Składa się z dwóch zespołów ruin połączonych ze sobą na powierzchni ponad 3 km. kwadratowych. Pierwszy zespół złożony jest ze struktury architektonicznej zwanej Kalasassaya – monumentalnej budowli o powierzchni: 120 x 130 metrów (ponad 2 hektary powierzchni !!!) oraz z innej zwanej piramidą Akapana. Całość tej częsci dopełnia ośrodek architektoniczny pod nazwą Putuni.

Drugą częścią jest Puma Punku. To tak naprawdę zespół ruin, który wprawia w osłupienie i spędza sen z oczu niejednemu ekspertowi od archeologii. Budowle w Puma Punku wykonane były z granitu oraz diorytu o twardości odpowiednio 7 i 6 w 10-cio stopniowej skali twardości minerałów (Measurement of hardness).W przypadku Puma Punku mamy do czynienia z ogromną masą gotowych elementów budowlanych. Od bardzo małych aż do kolosalnych wręcz płyt i bloków ważących po 400 ton i więcej. Wszystkie te kamienne elementy zostały przycięte z zaskakującą precyzją, montowane były bez zaprawy i – co najważniejsze – zostały idealnie dopasowane o dokładności godnej konstruktorów szwajcarskich zegarków.Wszystkie płaszczyzny, kąty proste, odległości pomiędzy wierceniami są wykonane z niesłychaną dokładnością. Współczesnych inżynierów zdumiewa to, że w dzisiejszych czasach do takiej obróbki granitu lub diorytu potrzebne są urządzenia wiertnicze używane do największych projektów budowlanych. Wiertarki oraz piły wyposażone muszą być w końcówki diamentowe, ponieważ jedynie diament o twardości 10 MH może ciąć lub piłować granit. Najgorsze jest to, że użycie nawet takich narzędzi nie daje gwarancji, że uzyska się właściwy efekt.Kolejnym problemem jest zaawansowana wiedza matematyczna potrzebna do wykonania tak skomplikowanych kształtów. Miejscowe kultury Indian znają matematykę jedynie na tyle, aby policzyć stado zwierząt, a i to robią w sposób bardzo uproszczony. Trudno wręcz wyobrazić sobie, aby to byli potomkowie owych „wielkich matematyków i fizyków”. To wszystko jednak i tak blednie przy kolejnym problemie, a więc transporcie.Transport tych kolosalnych, obrobionych bloków skalnych do Puma Punku wydaje się wręcz irracjonalny. Policzono, że najbliższa do tego miejsca kopalnia granitu znajduje się ok. 60 kilometrów od miejsca budowy.

Nie wiadomo, kto wykonał te budowle, po co, a wreszcie kiedy je wykonał. Jest wiele hipotez. Pierwsze badania archeologiczne zostały prowadzone w 1955 r. przez Ibarrę Grasso.To tylko internetowym, siedzącym przed ekranami monitorów półgłówkom wydaje się to takie proste: wziąć dźwigi, zrobić gigantyczne piły i ciąć, a potem budować, ile dusza zapragnie. Eksperci, ku jego zresztą zaskoczeniu mówili, że z takiego przedsięwzięcia można tylko wyjść „na tarczy”, a owe mityczne „międzynarodowe środki” wcale nie oznaczają rozwiązania problemu. Są rzeczy, których nawet po zgromadzeniu wielkich pił tarczowych robiących tunele w Alpach Szwajcarskich po prostu nie da się zrobić.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: ANTY NWO & ANTY NEW AGE & Hybrydy Nephilim

Pisanie by Odkrywca on Sob Sie 20, 2016 11:26 am

Mogli zrobić to Ludzie lub hybrydy nelphim (krzyżówki upadłych aniołów czyli szatan i jego demony z ludźmi) albo mogli to wykonać razem. Te hybrydy zginęły w wielkim potopie około 4400 lat temu.

Hybrydy nelphim w prehistorii to jest to samo co sekta new age antychrysta.


Pamiętajcie, że chodzi o produkcję, transport tych gigantycznych bloków kamieni i ustawienie.
Robota jest faktycznie precyzyjna nawet współczesne ciężkie maszyny tego by nie wykonały. Dam kilka przykładów z tym, że niektóre zdjęcia to nie Puma Punk.

(9) To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem. (10) Jeśli jest coś, o czym by się rzekło: Patrz, to coś nowego - to już to było w czasach, które były przed nami. (11) Nie ma pamięci o tych, co dawniej żyli, ani też o tych, co będą kiedyś żyli, nie będzie wspomnienia u tych, co będą potem.

(Księga Koheleta 1:9-11, Biblia Tysiąclecia)


Czyli cała dostępna obecnie technologia istniała już przed wielkim potopem. Szatan gra technologią. Najlepsze wynalazki ludzi są utajniane aby nie zepsuło to planu zwiedzenia ludzkości w czasach ostatecznych. Wszystko to co się wydaje super technologią istniało to już przed wielkim potopem.

W jednej z egipskich piramid można zobaczyć takie ,,hieroglify'' z helikopterem a więc jak zawsze Biblia ma rację. Helikopter nie jest nowy pod słońcem. Widać też statki kosmiczne.Samoloty też były przed wielkim potopem
Tutaj widać dokładnie takie same hybrydy jakie są dziś produkowane w podziemnych laboratoriach bazach USA.


Te demony nigdzie nie odleciały cały czas są na Ziemi bo zostały wypędzone z nieba.


Sekta new age antychrysta planuje powtórkę tego co było wcześniej na Ziemi.


(35) Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (36) Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. (37) A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (38) Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego.

(Ewangelia Mateusza 24:35-39, Biblia Tysiąclecia)
(8) Kusz zaś zrodził Nimroda, który był pierwszym mocarzem na ziemi.

(Księga Rodzaju 10:8, Biblia Tysiąclecia)


mocarzem czyli gigantem


Noe i jego rodzina była czysta genetycznie. Nie była skrzyżowana z upadłymi aniołami. A teraz sekta new age antychrysta chce ponownie zanieczyścić rasę ludzką hybrydami np. invitro.
avatar
Odkrywca
Admin

Liczba postów : 66
Join date : 06/08/2016

Zobacz profil autora http://ktojestkim.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach